Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 21.01.2020, 09:20

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Покладання квітів та свіч......
00:01:18
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
Змагання з волейболу:

День міліції:

Візит М.П.Круглова до Баштанської ЗОШ №1:

Центральна районна лікарня:


 
Опитування для Вас
Звідкіля маєте вихід в Інтернет?
Всього відповідей: 202
 

 

 

На головну » 2007 » Травень » 21
ХРЕСНИЙ ХІД та МОЛИТВА ПРАВОСЛАВНОЇ ГРОМАДИ СВЯТОМУ ПРОРОКУ БОЖОМУ ІЛЛІ
Пророк Ілля. Молимось до нього для послання на землю дощу Пророк Ілля. Молимось до нього для послання на землю дощу

20 травня за участю православних священнослужителів та жителів району на території Плющівської сільської ради відбувся ХРЕСНИЙ ХІД для спільної МОЛИТВИ (читання акафесту) СВЯТОМУ ПРОРОКУ БОЖОМУ ІЛЛІ.

Довгий час не було на землях Баштанщини дощу. Врожай зернових - під загрозою знищення посухою. Директором СТОВ "Друба" Т.М.Кравчук було поставлено хрест у полі товариства (7 км від села Плющівка). Священнослужителі Української православної Церкви (8 чол.) на чолі з настоятелем Церкви Св.Пантелеймона (м. Баштанка) - отцем Віталієм, за участю православної громади с.Плющівка (та керівництва СТОВ "Дружба), міста Баштанка та інших сіл району (більше 20 чол.) біля 16-ї години вирушили від Плющівської церкви до воздвигнутого хреста. Прибувши до місця призначення усі разом прочитали акафест Святому Пророку Божомі Іллі з проханням дощу для спраглих земель християнських та гарної погоди на врожай.
По завершенню спільних молитов священнослужителі подякували громаді за участь.

Хресний хід православної громади та милитва пророку Іллі для послання на землі дощу і гарної погоди для врожаю. ФОТО З ІНШОГО САЙТУ!

Даний захід - унікальний для нашого району. Нажаль більшість його жителів далекі від цього і відхрещуючись від православно

ї віри, посилають на нашу землю біди і страждання. Біля 39 тисяч жителів у нашому районі і кожен бажає дощу, гарної погоди, а на ХРЕСНІЙ ХОДІ було більше двадцяти чоловік...
Ініціаторами хресної ходи та її учасниками хотілося б побачити наше По центрушановне корівництво району, керівництво Плющівської сільської ради. Можливо вони не знали цього, та то вже інша історія...


За прогнозом погоди на протязі тижня дощів не передбачається. Температура - 32-36 градусів і це у середині травня! Задумайтесь над цим, шановні мої земляки...

Хресний хід православної громади та милитва пророку Іллі для послання на землі дощу і гарної погоди для врожаю. ФОТО З ІНШОГО САЙТУ!


Пророк Ілля. Молимось до нього для послання на землю дощу

"Великими чудесами Илия много способствовал восстановлению истинной веры в Бога среди израильского народа и уничтожению идолопоклонства. Этим он подготовлял путь грядущему Спасителю мира. Пламенное усердие в защите истинной веры, безусловное послушание воле Божией, чистота и непорочность жизни, любовь к молитве и созерцанию тайн Божиих - таковы отличительные свойства этого великого пророка. Современники его, видя в нем благодать Божию, называли его человеком Божиим.

Пророк Ілля. Молимось до нього для послання на землю дощу

Пророку Илии молятся во время засухи. Народ верит, что Илия есть распорядитель сил природы. В дореволюционное время в Ильин день народ ждал бури и грозы и считал греховным работать. Еще до князя Владимира в Киеве существовала церковь в честь пророка Илии."


Джерело: palomnic.org/history/ort/sv/8/
Хресний хід православної громади та милитва пророку Іллі для послання на землі дощу і гарної погоди для врожаю. ФОТО З ІНШОГО САЙТУ!

Хресний хід православної громади та милитва пророку Іллі для послання на землі дощу і гарної погоди для врожаю. ФОТО З ІНШОГО САЙТУ!
Категорія новин: Православним християнам
Опублікував: bashtanka
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Добре, що ви взяли участь у цьому заході, адже треба зберігати пам'ять про ці трагічні події, щоб подібне не повторилося.

Подобная Testlio платформа для тестирования мобильных приложений есть и в Украине. Компания QAwerk тестирует популярные приложения и публикует отчеты об ошибках в своем блоге https://qawerk.com/bug-crawl/ Любой стартап может подать заявку на бесплатное тестирование в рамках проекта, и получить список ошибок найденных в его продукте. Таким образом к...


Від Віктора Коваленка:
"Щиро дякую вам, друзі, за гарний відгук! Я вражений вашою гостинністю та культурно-мистецькими заходами. Всього найкращого і до нових зустрічей!"

Луцький "Оберіг" 2018 щиро захопив мене своєю чудовою організацією та високим рівнем проведення. Дякую Вам, Вікторе Коваленко, за цей гарний допис. Своєю творчістю у цій публікації Ви узагальнили усі мистецькі події, що відбувалися в рамках фестивалю. Раді будемо бачити Вас і на Львівщині із творчим візитом. Щиро рада знайомству! З поваго...

Шановний Вікторе Коваленко! Дуже дякую Вам за чудовий репортаж про "Оберіг" 2018, який подарував мені багато незабутніх вражень!!! І, звичайно, знайомство з Вами та іншими творчими особистостями. Вітання із Львівщини. З повагою - Марія Гев.

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.

На жаль такої структури. як Баштанське районне упраління юстиції не існує.

До речі, оголошення про презентацію у бібліотеці ім. Гмирьова переглянули понад 800 чол. - у Типовій Баштанці, що у соцмережі ВКонтактє.


Кількість переглядів цієї публікації у групі "Типова Баштанка", що у соціальній мережі "Вконтактє":


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
РОЗДІЛИ НОВИН
Куточок споживача [43]
Цікаві, якісні, дешеві товари у Інтернет-магазинах та у м. Баштанка. Корисні поради і т.д.
Події, свята [663]
Суспільство [575]
Освіта, медицина [485]
Культура [191]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz