Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 01.12.2020, 23:17

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 2
Незареєстровані: 2
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Зверніть увагу!
Тут може бути
Ваша реклама!
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Видео Новости-N: Под Нико......
00:01:10
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
День Захисника Вітчизни - 2011:

Покладання квітів:

Фотографія 7:

-7:


 
Опитування для Вас
Де Ви проживаєте?
Всього відповідей: 403
 

 

 

На головну » 2009 » Квітень » 9
Інформаційне роз’яснення з приводу повноважень Міністра юстиції України з питання про дисциплінарну відповідальність судді

        До Міністерства юстиції України надходять, численні звернення громадян, листи підприємств, установ, організацій, в яких вони просять Міністра ініціювати перед відповідною кваліфікаційною комісією суддів питання про дисциплінарну відповідальність судді.

    У зв'язку із цим, Міністерство юстиції вважає необхідним зазначити таке.

    І. Відповідно до статті 97 Закону України «Про судоустрій України» Міністру юстиції надано право ініціювати питання про дисциплінарну відповідальність судді.

    Підставами для ініціювання питання про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності за вчинення дисциплінарного проступку є:

- порушений суддями законодавства при розгляді судових справ;

-  недотримання вимог, що ставляться до судді (щодо заборони належати до політичних партій та профспілок, брати участь у будь-якій політичній діяльності,   мати   представницький   мандат,    обіймати   будь-які   інші оплачувані посади,   виконувати  іншу оплачувану роботу,  крім  наукової, викладацької та творчої);

-  невиконаний суддею своїх обов'язків, визначених статтею 6 Закону України "Про статус суддів" (дотримуватись при здійсненні правосуддя Конституції та законів   України,   забезпечувати   повний,   всебічний  та об'єктивний розгляд судових справ з дотриманням встановлених законом строків; додержуватись службової дисципліни та розпорядку роботи суду; не   розголошувати    відомості,    що    становлять    державну,    службову, комерційну та банківську таємницю, таємницю народної кімнати, відомості про особисте життя громадян та інші відомості, про які вони дізналися під час розгляду справи в судовому засіданні, для забезпечення нерозголошення яких було прийнято рішення про закрите судове засідання; не допускати вчинків та будь-яких дій, що порочать звання судді і можуть викликати сумніву його об'єктивності, неупередженості ти незалежності).

     Ініціювання питання про дисциплінарну відповідальність судді полягає у формуванні офіційного звернення (подання), в якому містяться відомості про порушення суддею вимог щодо його статусу, посадових обов'язків чи присяги судді.

    З числи підстав для вирішення питання про ініціювання можуть бути обґрунтовані звернення громадян   чи   юридичних   осіб   до   суб'єктів ініціювання.

    Найбільша кількість подань про дисциплінарну відповідальність суддів вноситься само за результатами розгляду звернень фізичних або юридичних осіб та аналізу документів, які підтверджують відповідні факти.

    Тому важливо у зверненні до Міністерства юстиції не лише зазначати інформацію щодо фактів порушень суддями законодавства, а її вказувати чим пі порушення можуть бути підтверджені та додавати відповідні документи та інші докази.

    Наприклад, якщо у зверненні іде мова про судові рішення, що були оскаржені і скасовані вищестоящим судом з причин порушення суддею законодавства, до скарги необхідно додавати копії таких рішень для здійснення відповідного аналізу і вирішення питання про можливість ініціювання дисциплінарної відповідальності судді.

    При цьому звертаємо увагу на те, що статтею 31 Закону України "І Іро статус суддів" передбачено, що скасування або зміна судового рішення не тягне за собою дисциплінарної відповідальності судді, який брав участь у винесенні цього рішення, якщо при цьому не було допущено навмисного порушення закону чи несумлінності, що потягло за собою істотні наслідки.

    Тому надання разом із копіями скасованих судових рішень доказів, що підтверджували б заподіяння істотних наслідків внаслідок допущеного суддею навмисного порушення закону чи несумлінності є необхідною умовою для встановлення наявності (відсутності) ознак дисциплінарного проступку у діях відповідного представника судової влади.

    2. Також зазначаємо, що законом Міністру юстиції не надано повноважень здійснювати перевірку інформації, наведеної у зверненні з приводу ініціювання питання про дисциплінарну відповідальність судді. Відповідно до Закону "Про судоустрій України" таким правом наділені відповідні ради суддів, які є органами суддівського самоврядування і здійснюють контроль за організацією діяльності судів. У зв'язку з цим. Міністр або його заступники направляють такі скарги до органів суддівського самоврядування для здійснення відповідної перевірки.

    За результатами проведеної перевірки, за наявності підстав, Міністр юстиції звертається до відповідної кваліфікаційної комісії суддів з поданням про ініціювання питання про дисциплінарну відповідальність судді.

    Також слід зазначить, що законодавець не забороняє безпосередньо громадянам звертатися до рад судів.

 

    3. Значна кількість громадян викладають у своїх скаргах інформацію, що стосується розгляду справи. Тобто вони не згодні з рішенням суду і вважають його незаконним. Проте, законність та обґрунтованість рішення суду може бути перевірено лише вищестоящими судовими інстанціями в порядку апеляційного чи касаційного оскарження.

 

    Також до Міністерства юстиції надходять звернення у яких громадяни просять Міністра посприяти у розгляді судової справи чи взяти справу під особистий контроль, порушити кримінальні справу чи здійснити контроль за її розслідуванням. До цього слід зазначити, що вирішення таких питань виходить за межі компетенції Міністра юстиції.

    Відповідно до статті 14 Закону України "Про судоустрій України" суди здійснюють правосуддя самостійно. При здійсненні правосуддя судді незалежні під будь-якого впливу, нікому не підзвітні і підкоряються лише закону. Втручання у здійснення правосуддя, вплив на суд або суддів у будь-який спосіб, неповага до суду чи суддів, збирання, зберігання, використання і поширення інформації усно, письмово або в інший спосіб з метою завдати шкоди їх авторитету чи вплинути на неупередженість суду забороняється і тягне передбачену законом відповідальність. Суддям забезпечується свобода неупередженого вирішення судових справ відповідно до їх внутрішнього переконання, що ґрунтується на вимогах закону.

Стосовно заяв про порушення кримінальних справ та здійснення контролю за їх розслідуванням що надходять до Міністерства юстиції, слід зазначити, що згідно з частиною першою статті 97 Кримінально-процесуального кодексу України прокурор, слідчий, орган дізнання або суддя зобов'язані приймати заяви і повідомлення про вчинені або підготовлювані злочини, в тому числі і в справах, які не підлягають їх віданню. У свою чергу, контроль за законністю дій органів слідства при розслідуванні кримінальних справ покладається на органи прокуратури України, які є незалежними і втручання в діяльність яких є неприпустимим.

    Типовий зразок заяви до Міністерства юстиції України щодо неправомірних дій судді, ви можете отримати в Баштанському районному управлінні юстиції (м.Баштанка, вул.Полтавська, 41)

 

ЗРАЗОК ЗАЯВИ ВИ МОЖЕТЕ ЗАВАНТАЖИТИ ЗА ЦІЄЮ ЛАНКОЮ У ДОКУМЕНТІ

Джерело: http://Баштанське районне управління юстиції
Категорія новин: Інформування
Опублікував: bashtanka
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: Україна, юстиція, Баштанка, Міністерство
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Кто выиграет гонку бомбардиров в РПЛ?
https://odds.am/ru/news/6299/kto_viigraet_gonku_bombardirov_v_rpl/

Дякую за інформацію!
Трохи відредагував вашу публікацію та додав інфографіку, що була за вказаними у статті лінками.

Вітаю з першою публікацією, що здійснена вами власноруч.
Успіхів та побільше читачів! wink

Добре, що ви взяли участь у цьому заході, адже треба зберігати пам'ять про ці трагічні події, щоб подібне не повторилося.

Подобная Testlio платформа для тестирования мобильных приложений есть и в Украине. Компания QAwerk тестирует популярные приложения и публикует отчеты об ошибках в своем блоге https://qawerk.com/bug-crawl/ Любой стартап может подать заявку на бесплатное тестирование в рамках проекта, и получить список ошибок найденных в его продукте. Таким образом к...


Від Віктора Коваленка:
"Щиро дякую вам, друзі, за гарний відгук! Я вражений вашою гостинністю та культурно-мистецькими заходами. Всього найкращого і до нових зустрічей!"

Луцький "Оберіг" 2018 щиро захопив мене своєю чудовою організацією та високим рівнем проведення. Дякую Вам, Вікторе Коваленко, за цей гарний допис. Своєю творчістю у цій публікації Ви узагальнили усі мистецькі події, що відбувалися в рамках фестивалю. Раді будемо бачити Вас і на Львівщині із творчим візитом. Щиро рада знайомству! З поваго...

Шановний Вікторе Коваленко! Дуже дякую Вам за чудовий репортаж про "Оберіг" 2018, який подарував мені багато незабутніх вражень!!! І, звичайно, знайомство з Вами та іншими творчими особистостями. Вітання із Львівщини. З повагою - Марія Гев.

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
РОЗДІЛИ НОВИН
Куточок споживача [46]
Цікаві, якісні, дешеві товари у Інтернет-магазинах та у м. Баштанка. Корисні поради і т.д.
Відверта розмова [6]
Новий фейсбук і ютуб проєкт від В. Гонти
Події, свята [663]
Суспільство [576]
Освіта, медицина [485]
Культура [193]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [152]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [18]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz