Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Сб, 28.11.2020, 22:38

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 1
Незареєстровані: 1
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Тут може бути
Ваша реклама!
 
Форма входу

ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Новий Буг. Перекриття дор......
00:03:29
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
З 8 березня!:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

---36:

_-24:


 
Опитування для Вас
Як Ви дізнались про сайт?
Всього відповідей: 143
 

 

 

На головну » 2009 » Травень » 8
Святкування 80 річниці МТС
    29 квітня  за участю тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації І.В.Рубського, заступника голови облдержадміністрації В.І.Травянко, представника НАК «Украгролізинг» О.Л.Цимальчука, представника управління агропромислового розвитку ОДА Т.Ф.Похилько, керівника підприємства Баштанська МТС М. М. Гончаренко відбулося урочисте святкування 80 річниці створення Баштанської машинно-технологічної станції.
    Першим з урочистою промовою виступив І. В. Рубський, згадавши історію існування станції та привітав усіх її працівників зі святом. В. І. Травянко висловив свої привітання та вручив грамоти передовим працівникам станції. У відповідь на привітання керівник підприємства М. М. Гончаренко подарував почесним гостям картини.
    В урочистому святкуванні взяли участь відповідальні працівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районної, міської ради, керівники установ, організацій міста, працівники Баштанської МТС.
Коментар:
    Навесні 1929 року в Баштанці було створено тракторну колону, на базі якої восени того ж року організовану одну з перших на Україні (а в Миколаївській області - першу) Баштанську машинно-тракторну станцію.
    На кінець 1929 року в МТС налічувалось 85 тракторів, а у 1930 році їх стало 225 і обслуговували вони 29 колгоспів, 1800 селянських господарств, при станції працювали курси трактористів, а займала вона ведуче місце на Україні. На кінець 1933 року МТС, маючи 241 трактор, обробляла 36 % колгоспних земель, а у 1939 році – 78 %. Знайомитись з досвідом роботи МТС приїжджали делегації з різних кінців країни. Лише у 1929 році тут побувала 21 делегація. Немало славних сторінок в історію МТС вписали жінки. В 1937 році на полях колгоспів трудилася жіноча тракторна бригада з 10 дівчат.
    Держава високо оцінила працю трудівників МТС. В 1939 році бригадири тракторних бригад були нагороджені орденом Трудового Червоного Прапора. Незважаючи на величезні збитки, нанесені під час фашистської окупації, вже з квітня 1944 року станція відновила свою роботу. Ударною працею відзначились механізатори МТС. В 1948 році тракторні бригади виробили по 850 гектарів умовної оранки.
    В лютому 1958 року МТС була реорганізована в ремонтно-технічну станцію (РТС), а техніку МТС придбали колгоспи. В 1961 році МТС реорганізовано у підприємство системи «Сільгосптехніка». За підсумками соцзмагання у  1971-1975 роках колектив   «Сільгосптехніки» шість разів нагороджувався перехідним Червоним прапором.
    З року в рік розширювався обсяг робіт Баштанської райсільгосптехніки. На початку 80-х років тут працювали майстерні по ремонту тракторів, аграрний та електроцехи, відділ механізації та тваринницьких ферм, відділ технічного обслуговування машинно-тракторного парку. Працював і цех по випуску капронової продукції, відділи матеріально-технічного забезпечення автотранспорту, обмінний пункт.
    За підсумками двох років Х п’ятирічки (1976-1980) згідно рішення ради Міністрів УРСР підприємству було присвоєно звання колективу ім. 60-річчя Радянської України. Змінювалась та переоснащувалась матеріальна база виробництва, а й було створено соціальну інфраструктуру виробничого комплексу – житловий мікрорайон, збудовано дитячий садок, спортивний комплекс, дитячу ігрову площадку, створено музей .
    8 липня 1987 року Баштанське райоб’єднання «Сільгосптехніка» реорганізовано в «Агропромтехніку». На кінець  1988 року тут налічувалось 17 виробничих підрозділів, 847 працюючих. Могутнє економічне забезпечення та стабільне підприємство було відоме не тільки у колишньому СРСР, а й за його межами.
    З 29 грудня 1994 року райоб’єднання «Сільгосптехніка» реорганізоване у ВАТ «Баштанська Агропромтехніка». В 1999 році на базі підприємства була створена державна машинно-технологічна станція, а МТС реорганізована у ВАТ «Баштанська сільськогосподарська машинно-технологічна станція». Керівником підприємства з 1998 року є Гончаренко М. М.

Категорія новин: Події, свята
Опублікував: bashtanka
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: МТС, трактори, ювілей, Баштанська МТС, Гончаренко
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Кто выиграет гонку бомбардиров в РПЛ?
https://odds.am/ru/news/6299/kto_viigraet_gonku_bombardirov_v_rpl/

Дякую за інформацію!
Трохи відредагував вашу публікацію та додав інфографіку, що була за вказаними у статті лінками.

Вітаю з першою публікацією, що здійснена вами власноруч.
Успіхів та побільше читачів! wink

Добре, що ви взяли участь у цьому заході, адже треба зберігати пам'ять про ці трагічні події, щоб подібне не повторилося.

Подобная Testlio платформа для тестирования мобильных приложений есть и в Украине. Компания QAwerk тестирует популярные приложения и публикует отчеты об ошибках в своем блоге https://qawerk.com/bug-crawl/ Любой стартап может подать заявку на бесплатное тестирование в рамках проекта, и получить список ошибок найденных в его продукте. Таким образом к...


Від Віктора Коваленка:
"Щиро дякую вам, друзі, за гарний відгук! Я вражений вашою гостинністю та культурно-мистецькими заходами. Всього найкращого і до нових зустрічей!"

Луцький "Оберіг" 2018 щиро захопив мене своєю чудовою організацією та високим рівнем проведення. Дякую Вам, Вікторе Коваленко, за цей гарний допис. Своєю творчістю у цій публікації Ви узагальнили усі мистецькі події, що відбувалися в рамках фестивалю. Раді будемо бачити Вас і на Львівщині із творчим візитом. Щиро рада знайомству! З поваго...

Шановний Вікторе Коваленко! Дуже дякую Вам за чудовий репортаж про "Оберіг" 2018, який подарував мені багато незабутніх вражень!!! І, звичайно, знайомство з Вами та іншими творчими особистостями. Вітання із Львівщини. З повагою - Марія Гев.

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
РОЗДІЛИ НОВИН
Куточок споживача [46]
Цікаві, якісні, дешеві товари у Інтернет-магазинах та у м. Баштанка. Корисні поради і т.д.
Відверта розмова [6]
Новий фейсбук і ютуб проєкт від В. Гонти
Події, свята [663]
Суспільство [576]
Освіта, медицина [485]
Культура [193]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [152]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [18]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz