"Укрэнерго" планирует отключать зимой свет украинцам не дольше, чем на 2 часа, соответствующая инструкция находится сейчас на обсуждении. Об этом во время брифинга рассказал заместитель главы "Укрэнерго" Владимир Рубанка.
В компании подчеркивают, что отключение энергоснабжения является крайней мерой, до этого энергетики планируют применять графики ограничений относительно промышленных предприятий, но если они покажут низкую эффективность, придется принимать "крайние меры".... Читати далі »
Телеканал Савіка Шустера - 3S.tv тепер доступний для глядача в 46 -ти містах України. Сьогодні канал вже включений у пакети провайдерів кабельного та IPTV телебачення в усіх обласних центрах країни, крім тимчасово окупованих територій. Обласні центри:
-Київ - «Вол
... Читати далі »
Суворовський районний суд Одеси визнав винним у посяганні на територіальну цілісність України і засудив до трьох років позбавлення волі редактора видання «Інфоцентр», активіста «Народної ради Бессарабії» Віталія Діденка. Про це повідомляє одеське видання «Думская» з посиланням на власні джерела.
Видання стверджує, що Віталій Діденко пішов на угоду зі слідством і повністю визнав свою провину. Незважаючи на це, суддя Костянтин Бобовський визнав його небезпечним для суспільства і відмовився призначати випробувальний термін.... Читати далі »
Поки деякі російські артисти, жертвуючи своєю кар'єрою, спокоєм та навіть безпекою, висловлюють підтримку українцям, боряться за здоровий глузд та відкрито засуджують владу своєї країни, українські зірки не гребують зайвою копійкою від країни-агресора
Сьогодні українське суспільство, враховуючи всі без винятку його верстви, поділилося на два табори: тих, хто засуджує дії Росії та підтримує Україну, та тих, хто вважає українців "одурманеними Майданом націоналістами". І байдужих або нейтральних бути не може, адже зараз йдеться не про політику,... Читати далі »
У суботу, 19 вересня, на каналі «1+1» почнуть виходити нові випуски гумористичного шоу «Розсміши коміка» виробництва студії «Квартал 95». Про це йдеться в анонсах телеканалу.
Шоу вийде в ефірі о 18.30.
«Розсмішити свого знайомого чи родича - це одне, а змусити сміятися людину, яка все життя професійно займається гумором, під силу далеко не кожному. Зате того, кому вдасться розсмішити Євгена Кошового та Володимира Зеленського, чекає солідна грошова винагорода! Ні суворих правил, ні серйозних обмежень: змусив коміків сміятися - забирай гроші!», - анонсує телеканал.
У новому сезоні шоу «Розсміши коміка» продовжує розширювати свою географію. Спеціально для участі в гумористичному проекті в Україну приїхали учасники з Киргизстану, Казахстану,... Читати далі »
Третій сезон соціального реаліті «Інспектор Фреймут», що виходить в ефірі «1+1», буде присвячено також транспортній інфраструктурі. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.
Починаючи з цієї осені, команда проекту разом із ведучою Ольгою Фреймут перевірятиме транспортні майданчики, мобільні додатки з моніторингу міського транспорту та інші інтернет-сервіси, популярні серед українців. Такі теми були визначені за листами глядачів.... Читати далі »
1 -разрушил систему монополии МАУ Коломойского, теперь билет стоит не 220 а 80 долларов
2 -провел по честному конкурсу назначение новых глав районов...
3 - привел с собой команду, в частности в Одессе Лордкипанидзе стабильно арестовывает высоких подлецов на взятках
4 - уволил ставленника Коломойского начальника Ильичевского порта, который отдал своим зарубежным компаниям украинские причалы даром, борется за разрыв контрактов
5 - борется с Яценюком за создание электронной таможни, Яценюк сопротивляется и понижает цену растаможки в других городах, чтобы в Одессе никто не растамаживался
6 - Саакашвили снес незаконные заборы вдоль моря на основе постановления, а не как Ляшко... без права на восстановление по суду
7 - в плане - дорога на Европу, Одесса Рени... ждем только денег с таможни...
8 - в плане - контейнерный терминал в Ильичевсе ... товары из Китая будут идти минуя Россию... срок доставки 9 дней... вместо 3-4 недель...... Читати далі »
Офіцеру, який відмовився виконувати злочинний наказ командування, дали 5 років позбавлення волі.
Добровольця 30-ї окремої механізованої бригади Ігоря Глущука, який відмовився виконувати бойове завдання беззбройним, засудили до 5 років позбавлення волі. Його визнали винним за ст. 402 ч. З (непокора, вчинена в умовах воєнного стану чи в бойовій обстановці) КК України, йдеться у повідомленні Харківської правозахисної групи.
Як сказано у повідомленні, у січні командир батальйону надав усний наказ Глущуку (командиру 15-ї роти) супроводити кілька машин БМП до міста Дебальцевого.... Читати далі »
1 вересня набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства». Законом передбачається передача функцій та частини повноважень щодо здійснення держархбудконтролю від Державної інспекції архітектурно-будівельного контролю України органам місцевого самоврядування та місцевим органам виконавчої влади.
Також спрощено деякі дозвільні та погоджувальні процедури в будівництві.... Читати далі »
Кабинет министров сегодня принимает решение о создании центрального органа исполнительной власти - Национальной полиции.
Об этом заявил премьер-министр Арсений Яценюк во время заседания правительства. "Согласно закону о полиции, Кабинет министров сегодня принимает решение о создании центрального органа исполнительной власти, который подчиняется МВД, а именно: сегодня в Украине официально создается Национальная полиция", - сказал он.... Читати далі »
Політичне ток-шоу «Шустер Live» відтепер виходитиме на телеканалі «1+1» - перший випуск з'явиться в ефірі 4 вересня. Про це повідомила прес-служба каналу.
Програма «Шустер Live» виходитиме на «1+1» щоп'ятниці о 20.10.
У коментарі «Телекритиці» ведучий Савік Шустер підтвердив, що політичне ток-шоу «Шустер Live» припиняє вихід на каналі «112 Україна». Водночас він відмовився розповісти про умови виходу програми на каналі «1+1». За його словами, наразі триває опрацювання його контракту з телеканалом.... Читати далі »
Підтримка громадянами державної незалежності України є найвищою за час дослідження цього питання Центром Разумкова - з 2001 року. Це засвідчили результати опитування*, проведеного у серпні 2015 року.
«Якби референдум стосовно проголошення державної незалежності України відбувався найближчим часом, переважна більшість опитаних (72,2%) підтримали б незалежність. Лише 8% опитаних відповіли, що вони голосували б проти незалежності», - йдеться у підсумках дослідження.... Читати далі »