Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 31.05.2020, 21:11

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 1
Незареєстровані: 1
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Зверніть увагу!
Тут може бути
Ваша реклама!
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Миколаїв: блокпост, в'......
00:06:50
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
З 8 березня!:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

---16:

Відкриття офісу Партії регіонів:


 
Опитування для Вас
Де Ви проживаєте?
Всього відповідей: 403
 

 

 

На головну » 2016 » Серпень » 15
Депутати Баштанської міської ради погодили проект об'єднання громад
  На сесії Баштанської міської ради, що відбулася 9 серпня, депутати схвалили проект рішення  міськради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовлений спільною робочою групою. Також депутати рекомендували міському голові Рубському Івану Васильовичу подати даний проект рішення до Миколаївської обласної державної адміністрації для надання висновку щодо відповідності цього проекту Конституції та законам України.
 
Про добровільне об’єднання територіальних громад.
                 
  Відповідно до ст. 26  Закону України «Про  місцеве самоврядування  в Україні»,  статтей  2, 4, 6, 7, 8  Закону України «Про добровільне  об’єднання територіальних громад»,   міська рада
ВИРІШИЛА:
 1. Об'єднатися:
- Баштанській  територіальній громаді (Баштанська міська рада) у складі  м.Баштанка, сіл Шевченко, Зелений Яр, Андріївка, Трудове;
- Добренській територіальній громаді  (Добренська сільська рада) у складі сіл Добре, Новоєгорівка; 
- Явкинській територіальній громаді  (Явкінська сільська рада) у складі сіл Явкіне, Червоний став;
-   Новосергіївській територіальній громаді (Новосергіївська сільська рада) у складі сіл Новосергіївка, Тарасівка, Горожене, Новогорожене, Зелений Гай;
- Новопавлівській територіальній громаді  (Новопавлівська сільська рада) у складі сіл Новопавлівка, Зелений Клин;
- Пісківській територіальній громаді  (Пісківська сільська рада) у складі сіл Піски, Костянтинівка; 
- Новоіванівській територіальній громаді  (Новоіванівська сільська рада) у складі сіл Новоіванівка, Київське, Старосолдатське;
 - Плющівській територіальній громаді  (Плющівська сільська рада) у складі сіл Плющівка, Новогеоргіївка, Шляхове, Одрадне;
Христофорівській територіальній громаді  (Христофорівська сільська рада) у складі сіл Христофорівка в Баштанську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Баштанка.
    
2. Повноваження Баштанської міської ради, Баштанського міського  голови завершуються в день набуття повноважень Баштанською міською радою, обраною Баштанською об’єднаною територіальною громадою.
 
 3. Юридична особа Баштанська міська  рада, яка розміщена в адміністративному центрі Баштанської об’єднаної територіальної громади, є правонаступником прав та обов’язків всіх юридичних осіб сільських рад, обраних територіальними громадами, що об’єдналися, з дня набуття повноважень Баштанською міською радою, обраною об’єднаною Баштанською територіальною громадою.
 
 4. Баштанська об’єднана територіальна громада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків територіальних громад, що об’єдналися, з дня набуття повноважень  Баштанською міською радою, обраною Баштанською об’єднаною територіальною громадою.
 
  5. Повноваження, права та обов'язки посадових осіб місцевого самоврядування Баштанської міської ради, а також питання правонаступництва, бюджету, майнові, державної реєстрації, інші організаційні і правові питання, що виникають після утворення  Баштанської об'єднаної територіальної громади вирішуються відповідно до положень статті 8 Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад".
  
    6. Затвердити наступний план організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад:
 
 6.1 У разі прийняття сільськими радами, що увійшли в об'єднання, рішень про добровільне об’єднання територіальних громад, Баштанському міському голові звернутися до  Миколаївської  обласної державної адміністрації з пропозицією звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів сільської, селищної, міської ради та відповідного сільського, селищного, міського голови в установленому законом порядку.
   6.2  Після проведення перших місцевих виборів депутатів міської ради Баштанської об'єднаної територіальної громади та міського голови,  новообраній раді та голові рекомендувати у двомісячний термін розробити Статут Баштанської об'єднаної територіальної  громади з урахуванням  пропозицій, наданих під час обговорення  проекту рішення  «Про добровільне об’єднання  територіальних громад» з подальшим затвердженням Статуту на сесії ради Баштанської об'єднаної територіальної громади.  

 
Міський голова                                        І.В.Рубський

Запрошуємо переглянути публікації на відповідну тематику:

      - Обговорення обєднання громад Баштанщини у колективі Баштанської ЦРЛ


Категорія новин: Самоврядування
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: добровільне об'єднання, об'єднання громад, об'єднання громада
Всього коментарів користувачів сайту: 5
avatar
1
1
Ну нарешті! Крига скресла!
avatar
0
2
До речі у четвер буде стаття (інтерв'ю) з міським головою І. В. Рубським, де основне питання - об'єднання громад.
avatar
0
3
Шановні читачі! Зверніть увагу, що відбулося поновлення новини та відповідно зміни у орієнтовній карті з об'єднаними громадами.
avatar
1
4
Нарешті бачу дієві кроки міськради в питані об’єднання громад. Напевно подіяла і моя стаття «Для кого об’єднання , а для кого піар кампанія» від 24.07.16.. Тепер слово за сільськими громадами, що побажають об’єднатися з нами, міською громадою. Сподіваюсь, що так і буде. Конче потрібно провести вибори по створенню нової територіальної громади і нового міського голови. Дай бог нам знову не зробити помилку.
avatar
1
5
Сільським громадам, які бажають чи їх примушують об'єднуватися, необхідно донести інформацію про діяння міського голови, а то знову переоберуть його на цю посаду. Можливо хтось і не в курсі справи. По собі знаю, що не цікавлюся роботою сільських голів.

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Дякую за інформацію!
Трохи відредагував вашу публікацію та додав інфографіку, що була за вказаними у статті лінками.

Вітаю з першою публікацією, що здійснена вами власноруч.
Успіхів та побільше читачів! wink

Добре, що ви взяли участь у цьому заході, адже треба зберігати пам'ять про ці трагічні події, щоб подібне не повторилося.

Подобная Testlio платформа для тестирования мобильных приложений есть и в Украине. Компания QAwerk тестирует популярные приложения и публикует отчеты об ошибках в своем блоге https://qawerk.com/bug-crawl/ Любой стартап может подать заявку на бесплатное тестирование в рамках проекта, и получить список ошибок найденных в его продукте. Таким образом к...


Від Віктора Коваленка:
"Щиро дякую вам, друзі, за гарний відгук! Я вражений вашою гостинністю та культурно-мистецькими заходами. Всього найкращого і до нових зустрічей!"

Луцький "Оберіг" 2018 щиро захопив мене своєю чудовою організацією та високим рівнем проведення. Дякую Вам, Вікторе Коваленко, за цей гарний допис. Своєю творчістю у цій публікації Ви узагальнили усі мистецькі події, що відбувалися в рамках фестивалю. Раді будемо бачити Вас і на Львівщині із творчим візитом. Щиро рада знайомству! З поваго...

Шановний Вікторе Коваленко! Дуже дякую Вам за чудовий репортаж про "Оберіг" 2018, який подарував мені багато незабутніх вражень!!! І, звичайно, знайомство з Вами та іншими творчими особистостями. Вітання із Львівщини. З повагою - Марія Гев.

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.

На жаль такої структури. як Баштанське районне упраління юстиції не існує.


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
РОЗДІЛИ НОВИН
Куточок споживача [45]
Цікаві, якісні, дешеві товари у Інтернет-магазинах та у м. Баштанка. Корисні поради і т.д.
Відверта розмова [2]
Новий фейсбук і ютуб проєкт від В. Гонти
Події, свята [663]
Суспільство [576]
Освіта, медицина [485]
Культура [193]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [18]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz