Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 18.09.2020, 10:28

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 3
Незареєстровані: 3
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Тут може бути
Ваша реклама!
 
Форма входу

ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Міс Баштанка-2107: фіналь......
00:08:55
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
Візит М.П.Круглова до Баштанської ЗОШ №1:

Урочисті заходи до 97-річчя визволення району:

_-50:

Вітання ветеранів з Днем визволення району:


 
Опитування для Вас
Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?
Всього відповідей: 1739
 

 

 

На головну » 2013 » Липень » 4
До кінця року в Україні буде відкрито 7 перинатальних центрів

На сьогодні в рамках Національного проекту "Нове життя — нова якість охорони материнства та дитинства” в Україні відкрито 10 перинатальних центрів, розповіла під час брифінгу, який відбувся у МОЗ України, начальник управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги Міністерства охорони здоров'я України Альона Терещенко.  

"На черзі відкриття центрів у Луганській  і Запорізькій областях. Цього року до проекту включені Івано-Франківська, Чернівецька, Черкаська, Київська та Херсонська області. А до кінця 2014 року в кожній області буде створено по одному перинатальному центру”, - сказала Альона Терещенко.

Національний проект "Нове життя — нова якість охорони материнства та дитинства” вже три роки реалізується в Україні.  "Фінансування Національного проекту відбувається з трьох джерел: з Державного бюджету у 2013 році виділено 341 млн. грн., з місцевих бюджетів (ця частка фінансування складає 20-30% від загальних видатків у кожному регіоні) та із залученням коштів приватного сектору”, - розповіла представник МОЗ України.

За її словами, новиною для системи перинатальних центрів є створення замкненого циклу надання допомоги. Тобто в одному закладі охорони здоров'я допомога надається жінкам з високим і середнім ризиком для вагітності, майбутнім матерям та новонародженим  дитям. "Жінка, яка потрапляє з певною проблемою, що загрожує її життю або життю дитини, має можливість отримати для себе та дитини усю необхідну медичну допомогу”, - підкреслила Альона Терещенко.

Начальник управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України розповіла, що у 2011 році впровадження проекту відбувалося шляхом напрацювання пакету документів. Спершу були розроблені концепція перинатальної допомоги, пакет послуг для кожного з рівнів надання перинатальної допомоги, низка документів, які регламентують діяльність перинатальних центрів ІІІ рівня.

Вже у 2012 році впровадження Нацпроекту відбувалося під гаслом "Підготовка медичних кадрів”. Зокрема, Україна підписала Меморандум з Федеративною Республікою Німеччини щодо стажування наших медичних фахівців. Серед українських медиків були відібрані 24 лікаря, які пройшли стажування у кращих клініках ФРН. Крім того, в рамках цього Меморандуму відбуваються тренінги, на яких провідні фахівці з акушерства, неонаталогії та інших спеціальностей навчають українських лікарів. Так нещодавно відбувся третій подібний тренінг у Полтаві.

"Завдяки допомозі міжнародних партнерів, відбувається безперервна підготовка на кафедрах післядипломної освіти та підготовка кадрів на робочому місці. Важливо й те, що однакові навички та знання зможуть отримати фахівці і звичайних пологових будинків, і жіночих консультацій, тобто фахівці закладів усіх рівнів надання перинатальної допомоги. Новим підходом у навчанні є те, що тренуються медики на муляжах”, - розповіла Альона Терещенко.

У 2013 році пріоритетним напрямком Нацпроекту стала якість медичної допомоги — було розроблено стандарти та клінічні протоколи з надання медичної допомоги матері та дитині.

За словами представника МОЗ України, в результаті впровадження проекту було  стабілізовано два основні індикативні показники: материнських втрат (4,6 на 100 тис. народжених живими) і втрат дітей першого року життя (7,6 на 1000 народжених живими). Перший показник є вищим, ніж в Євросоюзі, другий — відповідає рівню ЄС.

Окремо Альона Терещенко відзначила те, що було стандартизовано підходи до підготовки медичних кадрів на кожному з рівнів надання медичної допомоги матерям і дітям та розроблено систему транспортування жінок і новонароджених із закладу нижчого рівня до закладу вищого рівня при ускладненнях.

Довідка

Стратегічний проект "Нове життя — нова якість охорони материнства та дитинства” втілюється під патронатом Президента України Віктора Януковича з 2011 року. Мета проекту — розбудова системи перинатальних центрів ІІІ рівня, організація на високому рівні медичної допомоги матерям та дітям першого року життя. Подібна програма існує практично в усіх країнах європейського регіону, а з держав пострадянського простору Україна — перша країна, що в повному обсязі реалізує подібний проект.

У системі надання перинатальної допомоги відбувається поділ за рівнями:

І рівень — це центри первинної медико-санітарної допомоги, пологові відділення центральних районних лікарень, дільничних і районних лікарень.

ІІ рівень — поліклініки міських лікарень, жіночі консультації міських лікарень, міські пологові будинки та перинатальні центри ІІ рівня.

ІІІ рівень — виключно перинатальні центри ІІІ рівня та науково-дослідні інститути.

Перинатальний центр ІІІ рівня — це сукупність багатьох структурних підрозділів і багатьох закладів охорони здоров'я, який об'єднує заклади планування сім'ї, жіночу консультацію, поліклінічні відділення, допоміжні репродуктивні технології, педіатричний та акушерські стаціонари, а також індивідуальні пологові зали та неонатальні реанімації.

При будівництві перинатальних центрів ІІІ рівня застосовуються жорсткі санітарні та будівельні стандарти — створюється система "чистих приміщень”, спеціальної вентиляції, система застосування лікувальних газів.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=246489457&cat_id=244277212
Категорія новин: Україна: к-ра, мед., освіта, спорт
Опублікував: bashtanka
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: перинатальний центр
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Кто выиграет гонку бомбардиров в РПЛ?
https://odds.am/ru/news/6299/kto_viigraet_gonku_bombardirov_v_rpl/

Дякую за інформацію!
Трохи відредагував вашу публікацію та додав інфографіку, що була за вказаними у статті лінками.

Вітаю з першою публікацією, що здійснена вами власноруч.
Успіхів та побільше читачів! wink

Добре, що ви взяли участь у цьому заході, адже треба зберігати пам'ять про ці трагічні події, щоб подібне не повторилося.

Подобная Testlio платформа для тестирования мобильных приложений есть и в Украине. Компания QAwerk тестирует популярные приложения и публикует отчеты об ошибках в своем блоге https://qawerk.com/bug-crawl/ Любой стартап может подать заявку на бесплатное тестирование в рамках проекта, и получить список ошибок найденных в его продукте. Таким образом к...


Від Віктора Коваленка:
"Щиро дякую вам, друзі, за гарний відгук! Я вражений вашою гостинністю та культурно-мистецькими заходами. Всього найкращого і до нових зустрічей!"

Луцький "Оберіг" 2018 щиро захопив мене своєю чудовою організацією та високим рівнем проведення. Дякую Вам, Вікторе Коваленко, за цей гарний допис. Своєю творчістю у цій публікації Ви узагальнили усі мистецькі події, що відбувалися в рамках фестивалю. Раді будемо бачити Вас і на Львівщині із творчим візитом. Щиро рада знайомству! З поваго...

Шановний Вікторе Коваленко! Дуже дякую Вам за чудовий репортаж про "Оберіг" 2018, який подарував мені багато незабутніх вражень!!! І, звичайно, знайомство з Вами та іншими творчими особистостями. Вітання із Львівщини. З повагою - Марія Гев.

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
РОЗДІЛИ НОВИН
Куточок споживача [46]
Цікаві, якісні, дешеві товари у Інтернет-магазинах та у м. Баштанка. Корисні поради і т.д.
Відверта розмова [5]
Новий фейсбук і ютуб проєкт від В. Гонти
Події, свята [663]
Суспільство [576]
Освіта, медицина [485]
Культура [193]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [18]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz