Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 26.05.2020, 14:06

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 8
Незареєстровані: 8
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Тут може бути
Ваша реклама!
 
Форма входу

ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Моменти футбольної гри на......
00:09:26
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
Покладання квітів:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

День Захисника Вітчизни - 2011:

-18:


 
Опитування для Вас
Де Ви проживаєте?
Всього відповідей: 403
 

 

 

На головну » 2017 » Січень » 27
Як баштанський «Правопорядок» працював у 2016 році
    Баштанська міська рада повноваження по реалізації функції забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян здійснює, зокрема, з допомогою КО «Правопорядок», громадського формування з охорони громадського порядку (ГФОГП) міської ради, яке налічує у своєму складі 35 членів (з них 22 члена мають дозволи на зберігання і носіння спец пристроїв для відстрілу гумовими кулями).

  В КО “Правопорядок” працюють 9 чоловік (з них двоє – за цивільно-правовими договорами)  на посадах інспекторів, які до того ж являються членами громадського формування та громадськими помічниками дільничних інспекторів поліції.

К  О „Правопорядок” здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, є неприбутковою комунальною організацією, що утримується за рахунок коштів міського бюджету.

 
Комунальною організацією «Правопорядок» у 2016 році:

Протягом року КО «Правопорядок» проводилася робота по організації діяльності адміністративної комісії при виконкомі міської ради. Розглянуто: 52 адмінсправи:
 
- за ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» – 40 (накладено штрафів на суму 10302 грн.);
- за ст.154 КУпАП «Порушення правил тримання собак і котів» – 2 (накладено штрафів на суму 51 грн.);
- за ст.159 КУпАП «Порушення правил торгівлі на ринках» – 3 (накладено штрафів на суму 34 грн.);
- за ст.212-1 КУпАП – за порушення строків реєстрації народження дитини – 2 (накладено штрафів на суму 34 грн.);
- за ч.1ст.155 КУпАП «Порушення правил торгівлі і надання послуг» – 1 (накладено штраф на суму 17 грн);
- за ч.2 ст.156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом та тютюновими виробами» – 3 (накладено штрафів на суму 1530 грн.);
- за ст.182 КУпАП «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях» – 1 (накладено штраф на суму 85 грн.);

  За рішеннями адміністративної комісії на правопорушників всього накладено штрафів на суму – 12053 грн.

  З метою запобігання вчинення адмінправопорушень проведено близько 570 профілактичних бесід з громадянами.
Направлено приписів та попереджень громадянам, фізичним особам – підприємцям, керівникам юридичних осіб щодо усунення правопорушень (порушення Правил благоустрою території міста, порушення вимог щодо вжиття фіто-санітарних заходів (невиконання заходів щодо боротьби з карантинними рослинами) – 450.
  Постійно здійснювалися перевірки громадян (приватний сектор, ОСББ) та суб’єктів господарювання, незалежно від форм власності щодо дотримання ними Правил благоустрою території міста, виявлялися місця несанкціонованих звалищ сміття з подальшим реагуванням.

 Проведено 15 рейдових перевірок на міському сміттєзвалищі з метою недопущення спалювання сміття.

  Інспекторами комунальної організації проводилися патрулювання по охороні громадського порядку в нічний період доби в центральній частині міста з 21.00 до 03.00 год. Також вони залучалися 18 грудня 2016 року для охорони громадського порядку на територіях районної, міської виборчої комісії (адмін. приміщення міської ради) та дільничних виборчих комісій перших виборів депутатів Баштанської міської об’єднаної територіальної громади та Баштанського міського голови.
  19 грудня 2016 року – 17 січня 2017 року – охорона новорічної ялинки з 22.00 до 06.00.
  Приймали участь в охороні громадського порядку, спільно з поліцією під час проведення всіх масових заходів на території міста.
  Приймали участь в заходах, направлених на недопущення розповсюдження наркотичних засобів та психотропних речовин (сім відпрацювань);
  Приймали участь в заходах( спільно з поліцією), направлених на притягнення до відповідальності осіб, які виготовляють та реалізовують самогон.
  У 2016 році КО «Правопорядок», громадським формуванням з охорони громадського порядку спільно із службою у справах дітей райдержадміністрації, Баштанським відділом поліції ГУ НП в Миколаївській обл. з метою профілактики правопорушень, бездоглядності та безпритульності серед підлітків, їх соціального і правового захисту проводилися цільові рейди: «Діти вулиці». До проведення рейдів залучалися працівники відділу освіти райдержадміністрації. районного центру соціальних служб для молоді.
  За 2016 рік проведено 37 профілактичних рейдів. Проведення рейдів спрямовано на припинення безпритульності, жебракування, скоєння неповнолітніми правопорушень та злочинів.        3 метою профілактико – виховної роботи серед неблагонадійних сімей виявлялися діти, які проживають в особливо складних умовах. 
  В попередньому році КО «Правопорядок» спільно зі службою у справах дітей РДА та районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (згідно їхнього плану) відвідано 11 неблагонадійних сімей з групи ризику та складено 23 акта обстеження житлово – побутових умов. Постійно приймали участь в засіданнях комісії  з питань захисту прав дитини при Баштанській райдержадміністрації.
  Постійно проводилася профілактична робота з засудженими до покарання без позбавлення волі (таких на обліку в КО «Правопорядок» – 33 чоловіка) та з умовно-достроково звільненими від відбування покарання, які стоять на обліку в спостережній комісії при райдержадміністрації з метою недопущення скоєння ними нових або повторних злочинів.
  Здійснювався контроль за порушниками і засудженими, на яких накладено адміністративне стягнення або покарання у виді громадських робіт. Ними ліквідовано 10 стихійних сміттєзвалищ – 100% виявлених. У минулому році за рішеннями суду на громадських роботах у нас працювало 16 чоловік. Терміни відпрацювання від 30 до 60 годин для осіб, на яких накладено адміністративне стягнення та 80 годин і більше для засуджених. КО «Правопорядок» здійснює загальний контроль за виконанням громадських робіт.
  Постійно проводилася робота щодо недопущення здійснення торгівлі у невстановлених місцях: по вул.Ювілейній, Полтавській, Баштанської республіки.

  За вказаний період надано довідок – характеристик на громадян, проживаючих на території ради – 512.

  Постійно проводилася робота по реагуванню на скарги та звернення громадян до міської ради та до КО «Правопорядок». Особисто працівниками КО «Правопорядок» вирішено питання, порушені у 60-ти листах до міського голови. Також працівниками КО «Правопорядок» вирішено питання, порушені громадянами у 7-ми зверненнях до міського голови на його особистих прийомах. Крім того працівниками КО «Правопорядок» відпрацьовано 27 усних та письмових звернень до нашої установи.

  Постійно проводилася мобілізаційна робота за клопотанням військового комісаріату по врученню повідомлень призовникам (близько 270 повідомлень), уточненню списків призовників, працюючих в підприємствах, установах, організаціях тощо.

  Забезпечували дотримання громадського порядку та громадської безпеки під час проведення трьох заходів спеціалізованим підприємством з відлову бродячих собак.

Запрошуємо переглянути публікації на відповідну тематику:

      - КО "Правопорядок" Баштанської міської ради про “насіннєві пейзажі”


Джерело: http://bashtanka.org.ua/informaciya-pro-provedenu-robotu-komu.html
Категорія новин: Суспільство
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: Болтрушко, КО «Правопорядок», Правопорядок м. Баштанка
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Дякую за інформацію!
Трохи відредагував вашу публікацію та додав інфографіку, що була за вказаними у статті лінками.

Вітаю з першою публікацією, що здійснена вами власноруч.
Успіхів та побільше читачів! wink

Добре, що ви взяли участь у цьому заході, адже треба зберігати пам'ять про ці трагічні події, щоб подібне не повторилося.

Подобная Testlio платформа для тестирования мобильных приложений есть и в Украине. Компания QAwerk тестирует популярные приложения и публикует отчеты об ошибках в своем блоге https://qawerk.com/bug-crawl/ Любой стартап может подать заявку на бесплатное тестирование в рамках проекта, и получить список ошибок найденных в его продукте. Таким образом к...


Від Віктора Коваленка:
"Щиро дякую вам, друзі, за гарний відгук! Я вражений вашою гостинністю та культурно-мистецькими заходами. Всього найкращого і до нових зустрічей!"

Луцький "Оберіг" 2018 щиро захопив мене своєю чудовою організацією та високим рівнем проведення. Дякую Вам, Вікторе Коваленко, за цей гарний допис. Своєю творчістю у цій публікації Ви узагальнили усі мистецькі події, що відбувалися в рамках фестивалю. Раді будемо бачити Вас і на Львівщині із творчим візитом. Щиро рада знайомству! З поваго...

Шановний Вікторе Коваленко! Дуже дякую Вам за чудовий репортаж про "Оберіг" 2018, який подарував мені багато незабутніх вражень!!! І, звичайно, знайомство з Вами та іншими творчими особистостями. Вітання із Львівщини. З повагою - Марія Гев.

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.

На жаль такої структури. як Баштанське районне упраління юстиції не існує.


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
РОЗДІЛИ НОВИН
Куточок споживача [45]
Цікаві, якісні, дешеві товари у Інтернет-магазинах та у м. Баштанка. Корисні поради і т.д.
Відверта розмова [2]
Новий фейсбук і ютуб проєкт від В. Гонти
Події, свята [663]
Суспільство [576]
Освіта, медицина [485]
Культура [193]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [18]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz