Один з найбагатших підприємців у Китаї - Ван Цзяньлінь має намір інвестувати 50 мільярдів юанів, що становить приблизно 8,2 мільярда доларів, у будівництво подібного Голівуду кіномайданчика на території провінції Циндао.
Про це пишуть "Вєсті".
Як зазначає інформаційне агентство Reuters, підвладна Цзяньлінь будівельна корпорація планує звести великий комплекс кіностудій, який повинен буде підтримати зростаючу китайську кіноіндустрію і стати лідируючим виробником фільмів у країні.
Передбачається, що проект під назвою Oriental Movie Metropolis буде повністю добудований до 2017 і об'єднає під собою як мінімум 20 кіностудій, кілька кінотеатрів, а також Музей кіно. Одна з кіностудій розташується на території площею в 10 тисяч квадратних метрів і стане найбільшою у світі.
Цзяньлінь заявив, що його холдинг вже уклав попередні домовленості з світовими представниками кіно і телеіндустрії. В цілому вони готові виробляти в Циндао близько 30 фільмів на рік. Однак назви компаній поки не розголошуються.
У понеділок, 10 серпня, відбудеться поховання нашого земляка, Героя Мазанка Сергія. Закликаємо всіх мешканців віддати останню шану Захиснику та утворити «живий коридор" 10 серпня 09:10 — Живий коридор до будинку загиблого: Маршрут руху: вул. Огієнка ➔ вул. Миколаївська ➔ вул. Біляєва ➔ пров. Лікарняний ➔ вул.