Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 30.10.2020, 04:29

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 50
Незареєстровані: 50
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Тут може бути
Ваша реклама!
 
Форма входу

ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Баштанка День міста 2015
00:12:16
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
Відкриття офісу Партії регіонів:

День Захисника Вітчизни - 2011:

-10:

Вітання ветеранів з Днем визволення району:


 
Опитування для Вас
Де Ви проживаєте?
Всього відповідей: 403
 

 

 

На головну » 2017 » Березень » 2
Колегія Баштанської райдержадміністрації та звіт в. о. голови Олександра Славінського
  Сьогодні в райдержадміністрації відбулося два заходи - засідання Колегії райдержадміністрації та звіт перед громадськістю Баштанки за минулий рік виконувача функцій та повноважень голови райдержадміністрації Олександра Славінського.
  Перед початком розгляду питань порядку денного Колегії в. о. голови РДА Олександр Славінський ознайомив присутніх керівників органів місцевого самоврядування району про результати наради у ОДА, що відбулася у середу 1 березня та наголосив на необхідності активізації роботи з наповнення бюджетів.
http://bashtanka.net/_nw/85/14282245.jpg  Доповідаючи про роботу Баштанського відділу поліції Олександр Дорошенко повідомив про те, що в Баштанці для профілактики правопорушень необхідно встановити відеоспостереження у громадських місцях. Це обіцяли в міськраді зробити у 2016 році, але на сьогодні цього немає.
  На запитання в. о. голови РДА чи буде відновлено підрозділ ДАІ, Олександр Дорошенко відповів, що у планах вищого керівництва направити до Баштанського відділу поліції двох співробітників, що патрулюватимуть дорожній рух.
  На запитання голови Інгульської сільської ради про стан справ щодо незаконної вирубки лісопосадок повідомив про те, що в минулому році до суду жодна справа не направлена. В цьому році, можливо буде направлена одна про незаконну порубку дерев на території Інгульської сільської ради (там громада села самотужки спіймала бригаду, що вирубували дерева).
  Наталя Низик (опіка та піклування РДА)  повідомила про те, що в районі є 22 дитини, які потребують батьківського піклування. Сьогодні ці діти перебувають в інтернатних закладах. Також закликала сільські ради до співпраці з питання інформування громади про можливість взяти дітей у сім'ї під опіку.
  Про стан моброботи та бронювання доповів Олександр Гайдаш (відділ моброботи РДА). Зазначив, що у 2016 році райвіськкоматом заброньовано 110 чол.
  Начальник економічного розвитку РДА Аліна Стародуб проінформувала про стан економіки району. Серед позитивних результатів - реалізовано інвестиційного проект щодо молочної ферми у с. Лоцкине (родина Ходаріних). Також є інвестиційний проект, що реалізуватиметься баштанською птахофабрикою.
  Найвища середня заробітна плата у промисловості - 4829 грн, найнижча - у лісовій галузі - 1980 грн (відсутність державного фінансування, перехід на госпрозрахунок, відсутність великих об'ємів лісових масивів).
Про виконання районного бюджету доповіла в. о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Олена Луценко. Найбільший ріст доходів в минулому році мали  Костичівська, Лоцкинська, Інгульська, Кашперо-Миколаївська, Привільненська та Явкинська сільські ради. Середня сплата за на 1 га землі  у районі - 84 грн.
  У Єрмолівській, Новосергіївка сільських радах до місцевого бюджету не надійшло жодної копійки. У Костичівській сільській раді - 10 коп на одного чол.
  В. о. голови РДА Олександр Славінський заслухав пояснення очільника Єрмолівської сільради Галину Балдич щодо відсутності сплати податків. Вона сказала, що усе, що в її повноваженнях, вона робить, а контроль за сплатою підприємцями акцизу - робота інших служб району. Також задала присутнім у залі риторичне запитання, чи треба їй "закладати" підприємців, що торгують акцизними товарами нелегально.
  Баштанка.НЕТ роз'яснює, що акцизний податок сплачується від реалізації алкогольних напоїв, тютюнових виробів та палива. Так як у зазначених сільрадах відсутні автозаправки, то значить в магазинах місцеві підприємці не реалізується ані алкогольні, ані тютюнові вироби. Ви в це вірите? Тож ймовірно торгують з під поли. Але ж якщо там підприємці і справді чесні, знімаю перед ними капелюха!
  Про пенсійні виплати доповіла начальник Баштанського відділення ПФУ Алла Іванова. По Баштанському району легалізовано понад 270 чол. і розпочалася виплата відрахувань до пенсійного фонду.
  Нагадаємо, що в Баштанському районі на одного легального працівника приходиться майже два пенсіонери.
  Валерій Синюга з управління соціального захисту населення РДА повідомив, що заборгованість у районі по виплаті заробітної плати на початок січня була лише у райавтодорі (державне підприємство).

  Після Колегії РДА про роботу Баштанської районної державної адміністрації за минулий рік доповів виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації О. Д. Славінський. На початку доповіді він подякував за співпрацю голові районної ради Анатолій Петрович та депутатам райради.
  Олександр Славінський зупинився на об'єднанні громад району про кадрове забезпечення. Також звернувся до тих громад, які не об'єдналися з тим, що позиція влади - один район, одна громада. Проте влада поважатиме іншу думку жителів сільрад, які об'єднаються між собою без Баштанки.
Значну увагу в минулому році виконавча влада приділяла технічному переоснащенню ЦРЛ (аби в нашому районі був госпітальної округ - адм.). Практично минулий рік був у районі роком медицини. Багато зроблено (є інформація у районній газеті "Голос Баштанщини"), але багато ще треба зробити в медичній галузі.
Проблемною є робота правоохоронних органів, зазначив Олександр Славінський. Одна з головних причин - кадровий голод (40%), який відчуває Баштанський відділ поліції.
 

Запрошуємо переглянути публікації на відповідну тематику:

      - Призначення Славінського Олександра Дмитровича першим заступником голови Баштанської районної державної адміністрації (02.2016)


Категорія новин: Виконавча влада
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: звіт голови, Колегія райдержадміністрація
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Кто выиграет гонку бомбардиров в РПЛ?
https://odds.am/ru/news/6299/kto_viigraet_gonku_bombardirov_v_rpl/

Дякую за інформацію!
Трохи відредагував вашу публікацію та додав інфографіку, що була за вказаними у статті лінками.

Вітаю з першою публікацією, що здійснена вами власноруч.
Успіхів та побільше читачів! wink

Добре, що ви взяли участь у цьому заході, адже треба зберігати пам'ять про ці трагічні події, щоб подібне не повторилося.

Подобная Testlio платформа для тестирования мобильных приложений есть и в Украине. Компания QAwerk тестирует популярные приложения и публикует отчеты об ошибках в своем блоге https://qawerk.com/bug-crawl/ Любой стартап может подать заявку на бесплатное тестирование в рамках проекта, и получить список ошибок найденных в его продукте. Таким образом к...


Від Віктора Коваленка:
"Щиро дякую вам, друзі, за гарний відгук! Я вражений вашою гостинністю та культурно-мистецькими заходами. Всього найкращого і до нових зустрічей!"

Луцький "Оберіг" 2018 щиро захопив мене своєю чудовою організацією та високим рівнем проведення. Дякую Вам, Вікторе Коваленко, за цей гарний допис. Своєю творчістю у цій публікації Ви узагальнили усі мистецькі події, що відбувалися в рамках фестивалю. Раді будемо бачити Вас і на Львівщині із творчим візитом. Щиро рада знайомству! З поваго...

Шановний Вікторе Коваленко! Дуже дякую Вам за чудовий репортаж про "Оберіг" 2018, який подарував мені багато незабутніх вражень!!! І, звичайно, знайомство з Вами та іншими творчими особистостями. Вітання із Львівщини. З повагою - Марія Гев.

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
РОЗДІЛИ НОВИН
Куточок споживача [46]
Цікаві, якісні, дешеві товари у Інтернет-магазинах та у м. Баштанка. Корисні поради і т.д.
Відверта розмова [5]
Новий фейсбук і ютуб проєкт від В. Гонти
Події, свята [663]
Суспільство [576]
Освіта, медицина [485]
Культура [193]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [18]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz