Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 20.06.2018, 01:10

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу

ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Україно - пісня з реперту......
00:04:38
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
_-12:

Участь у суботнику:

_-35:

-6:


 
Опитування для Вас
Ваша стать
Всього відповідей: 168
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓
Загрузка...
На головну » 2017 » Березень » 2
Колегія Баштанської райдержадміністрації та звіт в. о. голови Олександра Славінського
  Сьогодні в райдержадміністрації відбулося два заходи - засідання Колегії райдержадміністрації та звіт перед громадськістю Баштанки за минулий рік виконувача функцій та повноважень голови райдержадміністрації Олександра Славінського.
  Перед початком розгляду питань порядку денного Колегії в. о. голови РДА Олександр Славінський ознайомив присутніх керівників органів місцевого самоврядування району про результати наради у ОДА, що відбулася у середу 1 березня та наголосив на необхідності активізації роботи з наповнення бюджетів.
http://bashtanka.net/_nw/85/14282245.jpg  Доповідаючи про роботу Баштанського відділу поліції Олександр Дорошенко повідомив про те, що в Баштанці для профілактики правопорушень необхідно встановити відеоспостереження у громадських місцях. Це обіцяли в міськраді зробити у 2016 році, але на сьогодні цього немає.
  На запитання в. о. голови РДА чи буде відновлено підрозділ ДАІ, Олександр Дорошенко відповів, що у планах вищого керівництва направити до Баштанського відділу поліції двох співробітників, що патрулюватимуть дорожній рух.
  На запитання голови Інгульської сільської ради про стан справ щодо незаконної вирубки лісопосадок повідомив про те, що в минулому році до суду жодна справа не направлена. В цьому році, можливо буде направлена одна про незаконну порубку дерев на території Інгульської сільської ради (там громада села самотужки спіймала бригаду, що вирубували дерева).
  Наталя Низик (опіка та піклування РДА)  повідомила про те, що в районі є 22 дитини, які потребують батьківського піклування. Сьогодні ці діти перебувають в інтернатних закладах. Також закликала сільські ради до співпраці з питання інформування громади про можливість взяти дітей у сім'ї під опіку.
  Про стан моброботи та бронювання доповів Олександр Гайдаш (відділ моброботи РДА). Зазначив, що у 2016 році райвіськкоматом заброньовано 110 чол.
  Начальник економічного розвитку РДА Аліна Стародуб проінформувала про стан економіки району. Серед позитивних результатів - реалізовано інвестиційного проект щодо молочної ферми у с. Лоцкине (родина Ходаріних). Також є інвестиційний проект, що реалізуватиметься баштанською птахофабрикою.
  Найвища середня заробітна плата у промисловості - 4829 грн, найнижча - у лісовій галузі - 1980 грн (відсутність державного фінансування, перехід на госпрозрахунок, відсутність великих об'ємів лісових масивів).
Про виконання районного бюджету доповіла в. о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Олена Луценко. Найбільший ріст доходів в минулому році мали  Костичівська, Лоцкинська, Інгульська, Кашперо-Миколаївська, Привільненська та Явкинська сільські ради. Середня сплата за на 1 га землі  у районі - 84 грн.
  У Єрмолівській, Новосергіївка сільських радах до місцевого бюджету не надійшло жодної копійки. У Костичівській сільській раді - 10 коп на одного чол.
  В. о. голови РДА Олександр Славінський заслухав пояснення очільника Єрмолівської сільради Галину Балдич щодо відсутності сплати податків. Вона сказала, що усе, що в її повноваженнях, вона робить, а контроль за сплатою підприємцями акцизу - робота інших служб району. Також задала присутнім у залі риторичне запитання, чи треба їй "закладати" підприємців, що торгують акцизними товарами нелегально.
  Баштанка.НЕТ роз'яснює, що акцизний податок сплачується від реалізації алкогольних напоїв, тютюнових виробів та палива. Так як у зазначених сільрадах відсутні автозаправки, то значить в магазинах місцеві підприємці не реалізується ані алкогольні, ані тютюнові вироби. Ви в це вірите? Тож ймовірно торгують з під поли. Але ж якщо там підприємці і справді чесні, знімаю перед ними капелюха!
  Про пенсійні виплати доповіла начальник Баштанського відділення ПФУ Алла Іванова. По Баштанському району легалізовано понад 270 чол. і розпочалася виплата відрахувань до пенсійного фонду.
  Нагадаємо, що в Баштанському районі на одного легального працівника приходиться майже два пенсіонери.
  Валерій Синюга з управління соціального захисту населення РДА повідомив, що заборгованість у районі по виплаті заробітної плати на початок січня була лише у райавтодорі (державне підприємство).

  Після Колегії РДА про роботу Баштанської районної державної адміністрації за минулий рік доповів виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації О. Д. Славінський. На початку доповіді він подякував за співпрацю голові районної ради Анатолій Петрович та депутатам райради.
  Олександр Славінський зупинився на об'єднанні громад району про кадрове забезпечення. Також звернувся до тих громад, які не об'єдналися з тим, що позиція влади - один район, одна громада. Проте влада поважатиме іншу думку жителів сільрад, які об'єднаються між собою без Баштанки.
Значну увагу в минулому році виконавча влада приділяла технічному переоснащенню ЦРЛ (аби в нашому районі був госпітальної округ - адм.). Практично минулий рік був у районі роком медицини. Багато зроблено (є інформація у районній газеті "Голос Баштанщини"), але багато ще треба зробити в медичній галузі.
Проблемною є робота правоохоронних органів, зазначив Олександр Славінський. Одна з головних причин - кадровий голод (40%), який відчуває Баштанський відділ поліції.
 

Запрошуємо переглянути публікації на відповідну тематику:

      - Призначення Славінського Олександра Дмитровича першим заступником голови Баштанської районної державної адміністрації (02.2016)


Категорія новин: Виконавча влада | Переглянули 1013 чол.
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: звіт голови, Колегія райдержадміністрація
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Кількість переглядів цієї публікації у групі "Типова Баштанка", що у соціальній мережі "Вконтактє":


Які цікаві світлини - це історія творчого життя і великої праці через творчість. Вітаю, пане Вікторе, з Днем народження! Нехай пісні у вашому виконанні лунають ще дуже довго. hands

Кількість переглядів репосту цього запису блогу на "Типова Баштанка" соціальної мережі "Вконтактє":


Хай Бог допоможе всім, хто ознайомився з цими уроками, налагодити з Ним вірні стосунки, корегуючи своє життя згідно з пізнаною, дякуючи їм, істиною Слова Божого! З питаннями звертайтеся на тел. №№ +380937548482; +380976062841; +380951980244.

Інформація про кількість переглядів у групі "Типова Баштанка", що у Вконтактє:

Гарний, поетичний, музичний захід відбувся. Вдячна Віктору Коваленку за вірші та музичне виконання. Так,-Поезія – розмови вища форма... Але ж і звук у музиці, неначе вічний він... hands

Статистика відвідування цієї публікації на "Типова Баштанка":

Дуже вдячна за картини від О. Бондаренка, та особливе спасибі за пісні В.Коваленку. Натхнення та удачі на творчій дорозі! hands

Пропоную перевірити своє знання Біблії. Якщо Ви не маєте Біблії, але хочете її мати для вивчення по уроках (безкоштовно), телефонуйте: +38(093)754-84-82; +38(097)606-28-41; +38(095)198-02-44.
Якщо Ви пред'явите весь курс вивчених уроків, можете отримати цінний приз - книгу "Велика боротьба" з пророцтвами на останній час, про по...


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [485]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [521]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Куточок споживача у м. Баштанка [39]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz