Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 26.05.2020, 13:19

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 1
Незареєстровані: 1
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Тут може бути
Ваша реклама!
 
Форма входу

ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Радіостудія "Баштанк......
00:21:45
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
Конкурс "А я - україночка":

-27:

-21:

_-40:


 
Опитування для Вас
Де Ви працюєте?
Всього відповідей: 291
 

 

 

На головну » 2016 » Серпень » 18
У депутатів Новобузької міськради увірвався терпець споглядати "діяльність" їхнього мера
 
Міському голові Новобузької міської ради Лагодієнко М.О.
ЗАЯВА
  Обираючись депутатами міської ради, ми мали на меті виражати та захищати інтереси наших виборців, виконувати їх доручення та відстоювати інтереси територіальної громади в цілому. З цією метою ми подали до секретаріату ради пропозиції для включення до програми соціально – економічного розвитку громади проблем, що турбують людей. Для виконання робіт приймали рішення, що пропонувалися міським головою по виділенню бюджетних коштів, а саме:
- на капітальний ремонт тротуару по вул. Гребеннікова – 295 994 грн;
- на капітальний ремонт тротуару по вул. Гагаріна – Урицького – 291 840 грн;
- на проведення робіт по встановленню ліхтарів зовнішнього освітлення вулиць міста – 180 000 грн;
- на придбання форм для виготовлення тротуарної плитки та огорож – 35 000 грн;
- на придбання та встановлення відеокамер у центральній частині міста – 49 853 грн;
- на поповнення статутного фонду КП «Добробут» для забезпечення його ефективної роботи по впорядкуванню міста – 1 650 000грн.

  Однак, практично жодне з прийнятих рішень до цього часу не виконано, що викликає справедливі зауваження та критику жителів міста. На сторінках районної газети «Вперед», а також під час особистих зустрічей з депутатами, новобужани висловлюють своє обурення бездіяльністю місцевої влади по виконанню своїх прямих функцій по впорядкуванню міста, облаштуванню тротуарів, освітленню вулиць, боротьбі з карантинними бур’янами, ліквідацією несанкціонованих звалищ, активній роботі знов створеного комунального підприємства.

  Карантинні бур’яни поглинають не лише околиці міста, але і його центр. Сквери і парки, в тому числі і парк «Ветеранів», які були окрасою міста, густо поросли метровими заростями амброзії, яка викликає тяжкі алергічні захворювання. Через газету та депутатів люди вимагають вести роботу по знищенню бур’янів, але на їх голос, як і голос депутатів міський голова уваги не звертає. Щомісячно з міського бюджету КП «Доробут» отримує 78,0тис.грн. за виконанні роботи. Постає питання: де і які саме роботи були виконанні, якщо місто занедбане, засмічене та захаращене? Крім того, з бюджету також виділено 145 700грн на придбання газонокосарки фірми «Джон Дір». Очікуємо, що міський голова надасть відповідь депутатам і громадськості міста де саме працює ця чудо машина в той час, коли місто задихається у бур’янах ?  Ми також підтримали пропозицію міського голови по реорганізації служби «Правопорядок», який наголошував що це дасть  економію бюджетних коштів. Проте, як бачимо, замість економії отримали повний безлад у місті.

  В одному з інтерв’ю міський голова повідомив про придбання 500 вуличних ліхтарів. Тож жителі міста і депутати вимагають вказати де саме вже встановленні та на яких вулицях будуть змонтовані ліхтарі і в які терміни. Публічність цієї інформації дозволить громадськості та депутатам контролювати хід виконання та якість робіт. Якщо ж це черговий піар мера, то кожен зможе надати справедливу оцінку його роботі.

  Не більше ніж піаром можна назвати і роботу по облаштуванню дитячого містечка «Країна чудес». Гучні заяви міського голови на громадських слуханнях, сесіях, у засобах масової інформації про необхідність облаштування містечка, придбання дитячих атракціонів були підтримані депутатами. Для цього з міського  бюджету було виділено 49,9тис.грн. Однак, через безгосподарський підхід, обладнання було придбано з маркуванням «Не для комерційного використання», тобто для індивідуального користування, а термін експлуатації – 1рік. Калькуляція плати за їх використання не затверджена, що свідчить про непрозорість використання комунального майна та коштів.

  Великого резонансу і різних думок набрало питання про долю паровозу в містечку «Країна чудес». Депутати разом з громадськими активістами змусили міськраду оголосити конкурс та замовити його експертну оцінку. Проте підрядна організація допустила ряд порушень при виготовленні експертної документації, на які було вказано під час розгляду питання про затвердження оцінки. Проте міський голова не взяв до уваги зауваження, чим ввів в оману депутатів та сприяв затвердженню завідомо недосконалої документації.

  Спливає літо, найкращий період для реконструкції тротуарів, але роботи по вул. Гребеннікова та Гагаріна на які вже виділенні кошти, не розпочаті. Невже дочекаємося осінніх дощів і потім будемо «героїчно боротися» вкладаючи дорогі матеріали у багнюку ?

  Насторожує той факт, що з міського бюджету виділено 699 999 грн для придбання автобусу на 40 посадкових місць для організації пасажирських перевезень. По факту ж за ці гроші, без застосування системи «ПРОЗОРО», або ж тендерних (конкурсних) закупівель придбано автобус на 25 місць. За думкою депутатів для вивчення законності цієї оборудки варто долучити відповідні органи. Виділяючи кошти на придбання автобусу депутати наголошували на необхідності прозорості у формуванні тарифів, публічного обговорення та прийняття рішення по їх затвердженню на засіданнях постійних комісій та сесії ради. Проте міський голова проігнорував пропозиції депутатів та без відповідного обґрунтування і калькуляції оприлюднив тарифи на перевезення в розмірі 3,50 грн і 20 грн в нічний час.

  Обурення жителів викликає виділення більше 300,0 тис.грн. на ремонт будівлі міської ради, встановлення кондиціонерів, інші витрати на утримання апарату міської ради. Звісно, створювати комфортні умови для роботи 30 працівників міськради треба, але лише тоді коли у місті наведено лад. Гірко чути, коли гості міста, відмічають його занепад, відсутність господарського підходу в його благоустрої. Хоча фінансове забезпечення комунальних служб значно краще ніж у попередні роки.

  Авторитаризм та порушення законів, регламенту роботи ради стало системою в роботі міського голови. Користуючись відсутністю досвіду депутатської діяльності у більшості депутатів, міський голова без їх відому та згоди самостійно сформував склад постійних комісій та виконавчий комітет. На зауваження депутатів про пряме порушення чинного законодавства публічно обіцяв за узгодженням з депутатами, внести відповідні зміни, збільшити та переглянути склад виконкому, дослухатися до думок та пропозицій депутатів. Однак, до цього часу обіцянка не виконана.

  Депутати обурені тим, що з початку скликання, систематично порушуються положення регламенту роботи ради які визначають надання депутатам матеріалів запланованих для розгляду на сесії за 3 дні до початку засідання. Деякі питання включаються в порядок денний під час проведення сесії, без розгляду та обговорення на засіданнях постійних комісій. Депутати не мають змоги завчасно ознайомитися з питаннями порядку денного сесії, вивчити його та нормативно-правові документи, які є підставою для прийняття відповідного рішення. Тому на сесії непоодинокі випадки суперечок,  довільного трактування законності запропонованого рішення, чим майстерно користується міський голова під час голосування.

  Відповідно до частини 10 статті 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» депутат має право ознайомитися з будь – якими офіційними документами, які зберігаються в органах місцевого самоврядування, а відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації» кожен громадянин може ознайомитися з рішеннями, які приймає рада та виконавчий комітет. Однак, а ні депутати, а ні пересічні громадяни не мають доступу до інформації, що їх цікавить.

  Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» (частина 6 стаття 42) визначає, що міський голова є відповідальним перед радою. На період його відсутності обов’язки голови міської ради виконує секретар. Проте, в порушення абзацу 1 частини 3 статті 50 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» на період відпустки Лагодієнко М.О. обов’язки міського голови рішенням виконкому від 19 липня 2016 року №99 покладені на керівника організаційного відділу міської ради Філіпського В.В.  При цьому слід зазначити, що повноваження виконавчого комітету міської ради визначені статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні» і не передбачають права виконкому визначати виконуючого обов’язки міського голови.

  Систематичне порушення міським головою законів, регламенту роботи ради, ігнорування пропозицій та звернень депутатів спонукало нас до підготовки та оприлюднення цієї заяви. Жителі міста втомилися від фантазій та обіцянок міського голови, від його неприхованого піару власної персони за кошти міського бюджету і вимагають дієвої роботи. Адже під час передвиборчої агітації були гарні обіцянки Максима Олександровича про ремонт міських доріг і освітлення, про муніципальне таксі і басейн, що буде побудований у 2016 році.

  Ми хочемо бути відповідальними перед виборцями і тому вимагаємо від міського голови:

 
- відповідно до регламенту надавати матеріали на засідання ради за 3 дні до його початку;

- створити та провести засідання узгоджувальної комісії по розгляду пропозицій щодо внесення змін до складу постійних комісій урахуванням побажань депутатів та виконкому за пропозицією депутатів;

- питання про внесення змін до бюджету розглядати на засіданнях усіх постійних комісій;

- винести на розгляд постійних комісій та сесії міської ради питання про встановлення тарифів на пасажирські перевезення з наданням необхідних калькуляцій та їх письмового обґрунтування;

- повернути на доопрацювання підряднику документацію про експертну оцінку паровозу з дитячого містечка та доручити бюджетній комісії провести її розгляд;

- винести на розгляд сесії питання про стан боротьби з карантинними бур’янами на території міста та приміських сіл, а також персональну відповідальність посадових осіб міської ради, комунальних служб відповідальних за благоустрій міста;

- внести на розгляд сесії звіт керівника КП «Добробут» та звіт про хід ліквідації КП «Комунальник», КП «Благо»;

- провести перерозподіл коштів передбачених в бюджеті на утримання міської ради та направити їх на інші витрати пов’язані з облаштуванням тротуарів, освітленням вулиць, ліквідацією несанкціонованих сміттєзвалищ та організацією збору сміття і побутових відходів від населення, безпекою життєдіяльності новобужан;

- визнати недійсним рішення виконкому міської ради від 19 липня 2016р. №99 щодо призначення виконуючим обов’язки міського голови керівника оргвідділу Філіпського В.В., як таке, що суперечить положенням Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

  Оприлюднюючи свою заяву звертаємося до новобужан з проханням активно долучитися до контролю за роботою міської влади, в тому числі і депутатів на своїх виборчих округах. Критикуйте, вносьте пропозиції як краще використати кошти міського бюджету з найбільшою користю для жителів міста, інформуйте про негаразди, які заважають нормально жити, а їх усунення залежить від місцевої влади!  Але не будьте байдужими, адже від нашої громадянської позиції багато в чому залежить якість нашого життя. Давайте разом вчитися вимагати від влади виконання покладених на них функцій і перестанемо дякувати за те, що вони зобов’язані виконувати отримуючи саме за це заробітну плату.  

 Підписи:
1. Крикун В.Г.
2. Чупіра П.В.
3. Іванова З.Ф.
4. Павловський І.М.
5. Вальков В.В.
6. Штанько І.С.
7. Чеботарева Н.А.
8. Котов О.Ю.
9. Бортник С.В.
10. Шашкеєва С.В. 
11. Чичкан Т.М.
12. Тодорова Т.І.
13. Білько С.Д.
14. Струц І.Г.
15. Бушко О.В.
16. Сутько Н.М.

Запрошуємо переглянути публікації на відповідну тематику:

      - Дорога между населенными пунктами Новый Буг и Баштанка (видео, 2015)


Джерело: http://tytinfo.in.ua/index.php/uk/localnews/novyjbug/item/1340-ofitsiino-zaiava-deputativ-novobuzkoi-miskoi-rady
Категорія новин: Миколаївщина: суспільство
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: Новий Буг, Лагодієнко, Новобузька міська рада, мер Нового Бугу, депутати міської ради
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Дякую за інформацію!
Трохи відредагував вашу публікацію та додав інфографіку, що була за вказаними у статті лінками.

Вітаю з першою публікацією, що здійснена вами власноруч.
Успіхів та побільше читачів! wink

Добре, що ви взяли участь у цьому заході, адже треба зберігати пам'ять про ці трагічні події, щоб подібне не повторилося.

Подобная Testlio платформа для тестирования мобильных приложений есть и в Украине. Компания QAwerk тестирует популярные приложения и публикует отчеты об ошибках в своем блоге https://qawerk.com/bug-crawl/ Любой стартап может подать заявку на бесплатное тестирование в рамках проекта, и получить список ошибок найденных в его продукте. Таким образом к...


Від Віктора Коваленка:
"Щиро дякую вам, друзі, за гарний відгук! Я вражений вашою гостинністю та культурно-мистецькими заходами. Всього найкращого і до нових зустрічей!"

Луцький "Оберіг" 2018 щиро захопив мене своєю чудовою організацією та високим рівнем проведення. Дякую Вам, Вікторе Коваленко, за цей гарний допис. Своєю творчістю у цій публікації Ви узагальнили усі мистецькі події, що відбувалися в рамках фестивалю. Раді будемо бачити Вас і на Львівщині із творчим візитом. Щиро рада знайомству! З поваго...

Шановний Вікторе Коваленко! Дуже дякую Вам за чудовий репортаж про "Оберіг" 2018, який подарував мені багато незабутніх вражень!!! І, звичайно, знайомство з Вами та іншими творчими особистостями. Вітання із Львівщини. З повагою - Марія Гев.

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.

На жаль такої структури. як Баштанське районне упраління юстиції не існує.


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
РОЗДІЛИ НОВИН
Куточок споживача [45]
Цікаві, якісні, дешеві товари у Інтернет-магазинах та у м. Баштанка. Корисні поради і т.д.
Відверта розмова [2]
Новий фейсбук і ютуб проєкт від В. Гонти
Події, свята [663]
Суспільство [576]
Освіта, медицина [485]
Культура [193]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [18]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz