Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 02.07.2020, 10:22

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Семья
Здоровье
Духовное здоровье
Детская страничка
Интересное
Вопросы-ответы
О ведущих раздела
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Конкурс "А я - україночка":

З 8 березня!:

_-52:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

 

Головна » Статті » Ваша сім'я, Ваше здоров'я » Здоровье

Традиційна каша на сніданок покращує інтелект у дітей
Традиційна каша на сніданок покращує інтелект у дітей

У дітей, які у віці до трьох років регулярно їли на сніданок звичайну кашу, поліпшується шкільна успішність, а також рівень інтелекту.
У їхніх однолітків, у чий ранковий раціон входили інші, особливо рафіновані та швидкого приготування  продукти харчування, ці показники є значно нижчими, – робить висновки міжнародна група вчених.
 
У широкомасштабному проекті, який був проведений у Гватемалі, брали участь учені із Інституту харчування Центральної Америки, Міжнародного інституту досліджень продовольчої політики (IFPRI), Пенсільванського університету (США) та інших наукових організацій, – пише Корреспондент.
 
Гіпотезу вчених про існування зв’язку між дитячим харчуванням та інтелектуальними здібностями підтвердили спостереження за дітьми, які харчуються традиційною для регіону кукурудзяною кашею атолі. Відповідно до доповіді дослідників, вчені робили записи про те, як снідають різні гватемальські діти, із 1969 до 1977 року. У 2002 та 2004 роках вчені поверталися у Гватемалу, щоб зібрати інформацію про шкільну успішність об’єктів дослідження.

Як з’ясувалося, молоді люди, які у віці одо трьох років їли на сніданок звичайну кашу, отримали високі оцінки як за тестами на розуміння прочитаного, так і з тестування на інтелектуальні здібності.

«Це дослідження доводить, що перші три роки життя є своєрідним вікном можливостей, коли правильні стратегії харчування можуть вплинути на усе життя, особливо у сфері освіти», – вважає старший науковий співробітник IFPRI Джон Ходдінот.

Крім того, раніше японські вчені з’ясували, що молоді люди, які нехтують повноцінними сніданками, починають статеве життя набагато раніше від своїх однолітків, які їдять вранці регулярно.

Категорія: Здоровье | Опублікував: glas (12.04.2009)
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
| Коментарів відвідувачі лишили: 3
Всього коментарів користувачів сайту: 3
avatar
0
1
и НЕ ПОСПОРИШЬ - ПРАВДА ЕСТЬ ПРАВДА...
avatar
0
2
вООБЩЕ, ПРАКТИЧЕСКИ ВСЕ, ЧТО ЕСТЬ ТРАДИЦИОННОЕ ДЛЯ НАШЕЙ МЕСТНОСТИ, ДЛЯ НАШИХ ОТЦОВ, ДЕДОВ (КРОМЕ ВРЕДНЫХ ПРИВЫЧЕК ;) - ВСЕ ТОЛЬКО НА ПОЛЬЗУ.
avatar
0
3
Удивительно верные высказывания tongue
Более подробно на эту тему
http://bashtanka.pp.net.ua/publ/209-1-0-410
http://bashtanka.pp.net.ua/publ/209-1-0-344

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz