Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 05.03.2021, 21:50

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 2
Незареєстровані: 2
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Зверніть увагу!
Тут може бути
Ваша реклама!
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Звернення начальника ГУ Д......
00:02:02
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
Відкриття футбольного турніру:

З 8 березня!:

-16:

-20:


 
Опитування для Вас
Звідкіля маєте вихід в Інтернет?
Всього відповідей: 202
 

 

 

На головну » 2007 » Серпень » 10
Селекторна нарада Центральної виборчої комісії

9 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Л.В.Грицюк, заступник голови райдержадміністрації, голова районної робочої групи обліку виборців В.Т.Гриценко взяли участь у селекторній нараді, проведеної Центральною виборчою комісією, яка була присвячена питанням складання робочими групами обліку виборців списків виборців, а також матеріально-технічного забезпечення окружних і дільничних виборчих комісій.Після «умопомрачитєльних поучєній» ЦВК у залі для селекторних нарад (приміщення Укртелекому) перший заступник голови райдержадмністрації Л.В.Грицюк провела нараду з міським та сільськими головами району. Основне питання – підготока до проведення позачергових виборів, підготовка та проведення у районі кампанії щодо роз’яснення основних ініціатив Президента України.

================

Стислий виклад селекторної наради (з сайту ЦВК), підготовлений відділом взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії:

Це перша з серії селекторних нарад, які планує проводити Комісія в процесі організації підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 30 вересня 2007 року.

У доповіді Голова Комісії Володимир Шаповал відзначив особливості нинішньої виборчої кампанії й зосередив увагу на основних завданнях під час початкового етапу виборчого процесу – складанні списків виборців та створенні належних умов для роботи окружних виборчих комісій, які мають бути створені найближчим часом.

Зокрема, він повідомив, що списки виборців на виборчих дільницях для проведення позачергових виборів 30 вересня 2007 року складають робочі групи обліку виборців, утворені відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року № 942. На цих виборах у державі для виконання відповідної роботи утворено 679 робочих груп обліку виборців. Забезпеченням громадського контролю за процесом складання та достовірністю списків виборців будуть опікуватися створені для цього центральна та регіональні контрольні групи.

Одним з ключових організаційних питань діяльності робочих груп обліку виборців, підкреслив Голова Центрвиборчкому, є їх оснащення комп’ютерною технікою. Він нагадав, що ще у 2005 році Центральна виборча комісія надала в регіони для складання загальних списків виборців значну кількість відповідного обладнання – 1701 робочу станцію, 27 серверів та 820 лазерних принтерів. Саме ця техніка має бути задіяна в процесі складання та уточнення списків виборців, тому необхідно її перевірити і привести в робочий стан.

Володимир Шаповал повідомив, що цього тижня Центральною виборчою комісією організовано проведення навчання системних адміністраторів та операторів комп’ютерного набору робочих груп обліку виборців, щодня проходять підготовку по 175 осіб. Після опанування відповідного курсу їм надаються оптичні носії інформації з оновленою версією програмного забезпечення ІАС „Списки виборців” та інструктивні матеріали до неї.

Керівник головного виборчого штабу держави привернув також увагу до того, що з 14 серпня мають приступити до роботи окружні виборчі комісії. І саме на місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування урядовою постановою покладено обов’язки створити належні умови для їх роботи, а в подальшому – і для роботи дільничних виборчих комісій. Серед переліку цих умов – надання комісіям приміщень, транспортних засобів, засобів зв’язку, обладнання, інвентаря, оргтехніки тощо.

Оскільки під час підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 30 вересня 2007 року використовується Єдина інформаційно-аналітична система „Вибори”, то окружні виборчі комісії мають бути забезпечені необхідним мінімумом технічного оснащення: цифровими телефонними лініями – в кількості не менше 4, телефонними апаратами – не менше 3, факсимільними апаратами – 1, комп’ютерними робочими станціями – не менше 4, лазерним принтером – 1, копіювальним апаратом – 1, модемом – 2, джерелом безперервного живлення – не менше 2, мережевим комутатором – 1.

Предметом обговорення на нараді стала також кількість наявних на місцях скриньок для голосування. В.М.Шаповал нагадав, що у 2005-2006 роках Центральною виборчою комісією передано в регіони більше 117 тисяч великих та більше 80 тисяч малих виборчих скриньок, які нині знаходяться на зберіганні в місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування. Відповідно до підрахунків, цієї кількості скриньок цілком достатньо для проведення позачергових виборів народних депутатів України. Проте проведена нещодавно на місцях інвентаризація виборчих скриньок засвідчила їх нестачу. Тож Голова ЦВК звернувся до відповідальних осіб з проханням проаналізувати місцезнаходження і стан скриньок для голосування, у разі виявлення пошкоджень знайти можливість відремонтувати їх власними силами.

З окремих питань теми наради висловились інші члени Центральної виборчої комісії.

У роботі селекторної наради взяли також участь керівники й відповідальні працівники центральних органів виконавчої влади, завдяки прямому зв’язку обговорити порушені питання змогли і представники регіональних та місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Категорія новин: Політика
Опублікував: bashtanka
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

Всього коментарів користувачів сайту: 1
avatar
0
1
Перед тим, як щось вимагати від місцевої влади, треба забезпечити належним фінансуванням виборчу кампанію...

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Кто выиграет гонку бомбардиров в РПЛ?
https://odds.am/ru/news/6299/kto_viigraet_gonku_bombardirov_v_rpl/

Дякую за інформацію!
Трохи відредагував вашу публікацію та додав інфографіку, що була за вказаними у статті лінками.

Вітаю з першою публікацією, що здійснена вами власноруч.
Успіхів та побільше читачів! wink

Добре, що ви взяли участь у цьому заході, адже треба зберігати пам'ять про ці трагічні події, щоб подібне не повторилося.

Подобная Testlio платформа для тестирования мобильных приложений есть и в Украине. Компания QAwerk тестирует популярные приложения и публикует отчеты об ошибках в своем блоге https://qawerk.com/bug-crawl/ Любой стартап может подать заявку на бесплатное тестирование в рамках проекта, и получить список ошибок найденных в его продукте. Таким образом к


Від Віктора Коваленка:
"Щиро дякую вам, друзі, за гарний відгук! Я вражений вашою гостинністю та культурно-мистецькими заходами. Всього найкращого і до нових зустрічей!"

Луцький "Оберіг" 2018 щиро захопив мене своєю чудовою організацією та високим рівнем проведення. Дякую Вам, Вікторе Коваленко, за цей гарний допис. Своєю творчістю у цій публікації Ви узагальнили усі мистецькі події, що відбувалися в рамках фестивалю. Раді будемо бачити Вас і на Львівщині із творчим візитом. Щиро рада знайомству! З поваго

Шановний Вікторе Коваленко! Дуже дякую Вам за чудовий репортаж про "Оберіг" 2018, який подарував мені багато незабутніх вражень!!! І, звичайно, знайомство з Вами та іншими творчими особистостями. Вітання із Львівщини. З повагою - Марія Гев.

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

       
РОЗДІЛИ НОВИН
Куточок споживача [47]
Цікаві, якісні, дешеві товари у Інтернет-магазинах та у м. Баштанка. Корисні поради і т.д.
Відверта розмова [8]
Новий фейсбук і ютуб проєкт від В. Гонти
Події, свята [663]
Суспільство [576]
Освіта, медицина [485]
Культура [193]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [152]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [73]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [19]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [322]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz