Запровадження непрямого методу оцінки доходів заявників, які звертаються за призначенням соціальної допомоги
08:40
28 квітня за участю тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації І. В. Рубського, керівника представленого проекту Януша Ширвера, представника світового банку В. М. Дяченко, виконавчого директора аналітичної компанії Д. Богарчука, заступника начальника головного управління праці та соціального захисту населення О. В. Сивопляс відбулася презентація «Пілотного проекту»: Запровадження непрямого методу оцінки доходів заявників, які звертаються за призначенням соціальної допомоги. Дана програма, як експериментальний варіант буде впроваджена в п’яти регіонах України: Баштанський р-н Миколаївської обл., Корюківський р-н Чернігівської обл., Камянобрідський р-н Луганської обл., Кіцманський р-н Чернігівської обл., м. Умань Черкаської обл. Програма включає в себе використання світового досвіду в роботі управління соціального захисту населення, реформу житлових субсидій та пільг, визначення всіх непрямих доходів громадян, які звертаються по допомогу, а також членів їх сім’ї, розширення та посилення функцій соціального інспектора. Основна мета програми - дослідження методу непрямої оцінки доходів заявників та розробка методів підвищення адресності. Завдання програми - розробити методи оцінки матеріального становища заявників, на основі світового досвіду, підвищення адресності соціальної допомоги, уніфікація критерію оцінки матеріального стану сім’ї, більш точна оцінка доходів заявників, розробка програм інформативних та пояснювальних робіт, підготовка матеріалів та моніторингів. Очікуваними результатами впровадження проекту є зниження натиску на заявника та підвищення адресності. Результати впровадження методу будуть використані для підвищення ефективності діяльності державного соціального інспектора, що передбачає зменшення кількості перевірок заявника.
Форма – анкетування:
1) Домогосподарське (перепис всього майна, та видія діяльності, що можуть принести додатковий дохід, яке є у заявника на матеріальну допомогу) 2) Індивідуальне (кожного члена сім’ї після 16 років).
Анкета подана на розгляд з метою її покращення та вдосконалення до установ соціального захисту, що знаходяться на території обраних регіонів. Проект є експериментальним заходом і випробовуватиметься протягом трьох місяців, після чого планується його вдосконалення, завдяки ліквідації виявлених недоліків та впровадження. В заході взяли участь відповідальні працівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районної, міської ради, керівники установ, організацій міста.
На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.
Згідно
Правиладміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.