| Форма входу |
|
|
 |
| Календар новин |
|
|
 |
| |
| Опитування для Вас |
|
 |
|
 |
|
 |
| |
|
|
|
На головну » 2011 » Лютий » 16 »
На головну » 2011 » Лютий » 16
15 лютого в рамках програми вивчення стану діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо реалізації державних пріоритетів у соціально-економічному та культурному розвитку регіонів, організації виконання завдань визначених актами і дорученнями Президента України з робочим візитом-перевіркою прибули начальник та заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністраці
...
Читати далі »
|
|
Розділ: Виконавча влада
|
|
Опублікував: bashtanka, 16.02.2011
|
15 лютого делегація під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації С.Д.Шевченка, та за участю голови районної спілки воїнів-інтернаціоналістів С.Д.Єсипенка, районного військового комісара М.І.Капустяна, голови районної організації ветеранів війни та праці Л.В.Андрєєвої, воїнів-афганців м.Баштанка, відвідала с.Лоцкине в рамках заходів до річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Відбулось покладання квітів на могили загиблих воїнів С.Бідащука, М.Онищенко. В Лоцкинській ЗОШ проведено урочисті збори, вручення воїнам-афганцям ювілейних медалей, концертну програму. 15 лютого на Пагорбі Слави м. Баштанка, за участю першого заступника голови райдержадміністрації С.Д.Шевченка, голови районної ради Л.І.Луценко, міського голови В.Ф.Рибаченка, керівників організацій, установ міста, учнів Баштанської ЗОШ №2 та ПТУ №9 відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.
...
Читати далі »
|
|
Розділ: Події, свята
|
|
Опублікував: bashtanka, 16.02.2011
|
14 лютого перший заступник голови райдержадміністрації С.Д.Шевченко, головний лікар центральної районної лікарні О.В.Тарантай ровели зустріч з громадою с. Привільне Баштанського району. Під час зустрічі громаді села надано роз’яснення щодо реформи медичних закладів району, адміністративної та пенсійної реформ, зайнятості населення, газифікації села та ін.
|
|
Розділ: Виконавча влада
|
|
Опублікував: bashtanka, 16.02.2011
|
|
|
|
 |
|
 |
|
Згідно
Правил
адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах. |
|
|
РОЗДІЛИ НОВИН |
|
Пам'ятаємо... [446]
Про захисників-земляків з Баштанщини
|
|
Акценти [5]
Особистий погляд на події
|
|
Куточок споживача [71]
Цікаві, якісні, дешеві товари у Інтернет-магазинах та у м. Баштанка. Корисні поради і т.д.
|
|
Відверта розмова [12]
Новий фейсбук і ютуб проєкт від В. Гонти
|
|
Запитували - відповідаємо [23]
|
|
Життя навколо нас [7]
|
|
Події, свята [682]
|
|
Суспільство [644]
|
|
Освіта, медицина [497]
|
|
Культура [206]
|
|
Бібліотека [2]
|
|
Надзвичайно [523]
|
|
Спорт [207]
|
|
Історія [26]
|
|
Політика [152]
|
|
Економіка [60]
|
|
Інформування [528]
|
|
Допомога українській армії [43]
|
|
Виконавча влада [401]
|
|
Самоврядування [195]
|
|
Сесії районної ради [73]
|
|
Вітання жителів району [93]
|
|
Пошук земляків-баштанчан [8]
|
|
Конкурси, акції [23]
|
|
Миколаївщина: політика [146]
|
|
Миколаївщина: економіка [96]
|
|
Миколаївщина: суспільство [869]
|
|
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [198]
|
|
Україна: політика [349]
|
|
Україна: економіка [331]
|
|
Україна: суспільство [1115]
|
|
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [362]
|
|
Духовність [39]
|
|
Православним християнам [123]
|
|
Світ: суспільство [359]
|
|
Світ: наука і техніка [203]
|
|
Світ: цікаво-корисно [57]
|
|
Важливо про сайт! [36]
|
|
Цитата від Баштанка НЕТ [13]
|
|
Оголошення на Баштанка.НЕТ [1]
Відібрані оголошення від жителів Баштанщини, району, а також інших областей України
|
|
 |
|
Зверніть увагу! |
Сьогодні відвідували сайт:
|
 |
|
| |
|