Депутати Миколаївської облради невдоволені наслідками медичної реформи
16:28
На засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства та розвитку зон відпочинку порядок денний передбачав розгляд ряду питань, серед яких, зокрема: стан фінансування сільських медичних закладів; проект Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року; передача компонентів та препаратів донорської крові закладам охорони здоров'я.
Начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Маргарита Капуста, доповідаючи із першого питання, зазначила, що фінансування поточних видатків закладів охорони здоров'я в 2015 році проводитиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Комісія, взявши до відома надану інформацію, вирішила рекомендувати облдержадміністрації спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування вжити заходів щодо укріплення матеріально-технічної бази сільських медичних закладів із залученням коштів місцевих бюджетів; в межах повноважень встановити контроль за цільовим та ефективним використанням медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам відповідними розпорядниками.
Заслухавши інформацію із другого питання, депутати дійшли висновку, що розділи галузей «Охорона здоров’я» та «Соціальна сфера» у проекті Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року доопрацьовано облдержадміністрацією з урахуванням рекомендацій постійної комісії обласної ради від 06 листопада 2014 року.
Обговорюючи в цілому розвиток галузі охорони здоров’я на місцях, наслідки реформування галузі, депутати були вимушені констатувати той факт, що розподіл структур не призвів до розподілу функцій. Це стосується центральних районних лікарень і центрів первинної медико-санітарної допомоги. На думку голови постійної комісії Віктора Відяпіна, без головного лікаря центральної районної лікарні не може бути організованої, ефективної роботи галузі в районах. Члени постійної депутатської комісії зійшлися на тому, що розподіл обов’язків головного лікаря районної лікарні і головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги не сприяє підвищенню рівня медичного обслуговування і рівня здоров’я серед жителів області в цілому, і дана ситуація потребує вирішення, тим паче в умовах стриманого фінансування, шляхом реорганізації структури охорони здоров’я в районах.
Дивні якісь депутати .Спочатку спокійно спостерігали та направляли знищувать стаціонарні відділення дільничних лікарень. При цьому фашиськими методами. Зі слів Лоцкінського сільського голови, заступник голови райдержадміністнації приїздив щоночі перевіряти роботу дільничної лікарні.І таки змусив підписати Протокол, що згодні на закриття стаціонарного відділення. Тепер коли все знищили незадоволені реформою.Чи також незадоволеня реформрю районні депутати?.Чи їм всеодно.Адже не факт, що лікуються вони в дільничних лікарнях.
На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.
Згідно
Правиладміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.