Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пн, 17.06.2019, 04:34

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Крапки над "і".......
00:04:56
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
Покладання квітів:

---37:

-21:

-3:


 
Опитування для Вас
Звідкіля маєте вихід в Інтернет?
Всього відповідей: 202
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓
загрузка...


На головну » 2017 » Січень » 27
Детально про виплату мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року
  Після опублікування у четвеговому номері «Голосу Баштанщини» роз'яснення про мінімальну заробітну плату, до редакції Баштанка.НЕТ надійшло повідомлення від Милої О. М., власниці крамниці «Твій час» (м. Баштанка) з уточненням до статті.
 
 
  Що змінилось при виплаті мінімальної заробітної плати.
  Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 № 1774-VIII (далі — Закон № 1774),набрав  чинності 01.01.2017р.Змінились положення статі 95 Кодексу законів про працю України (КЗпП) та статі 3 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 № 108/95-ВР (далі — Закон про оплату праці), що містять визначення та регулюють застосування мінімальної заробітної плати.  
  В законі про оплату праці з’явилась нова стаття 3прим.
Із 1 січня мінімальна заробітна плата — це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці. Мінімальна заробітна плата встановлюється одночасно в місячному та погодинному розмірах.
 Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.
  До 01.01.2017року мінімалкою вважався законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю. До того ж до мінімальної заробітної плати не включалися доплати, надбавки, заохочувальні та компенсаційні виплати.
  Тепер відповідні положення із статті 95 КЗпП законодавці вилучили.
  Гарантії забезпечення мінімальної заробітної плати тепер установлює стаття 3прим Закону про оплату праці.
Зокрема, обумовлює, що розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати.
Під час обчислення розміру заробітної плати працівника, аби забезпечити її мінімальний розмір не враховують:
-доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я;
-доплати за роботу в нічний та надурочний час,
-роз’їзний характер робіт;
-премії до святкових і ювілейних дат.
 До того ж із 1 січня роботодавець не зможе виплачувати працівнику, який виконав місячну норму праці, зарплату, нижчу за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати. У такому разі він зобов’язаний провести доплату до рівня мінімальної заробітної плати і виплачувати її щомісячно одночасно з виплатою заробітної плати.
 Доплату до рівня мінімальної заробітної плати слід провести і тоді, якщо розмір заробітної плати у зв’язку з періодичністю виплати її складових є нижчим за розмір мінімальної заробітної плати. Якщо ж із працівником укладено трудовий договір про роботу на умовах неповного робочого часу або працівник не виконав у повному обсязі місячної (годинної) норми праці, мінімальна заробітна плата виплачується йому пропорційно до виконаної норми праці.
 У 2017 році розмір мінімального посадового окладу (тарифної ставки) не може бути меншим за 1600 грн. — прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб на 1 січня календарного року. Таку вимогу тепер містить стаття 96 КЗпП. Пункт 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону № 1774 встановлює, що мінімальна зарплата після 1 січня 2017 року не застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів і заробітної плати працівників й інших виплат.
Окрім цього, мінімальна заробітна плата не застосовується як розрахункова величина у колективних договорах та угодах усіх рівнів. Тож сторони, які уклали колективні договори і угоди, мають у тримісячний строк привести їх норми у відповідність із Законом № 1744 згідно із законодавством. До внесення змін до колективних договорів і угод усіх рівнів  щодо незастосування мінімальної заробітної плати як розрахункової величини вона застосовується у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тобто 1600 грн.
Категорія новин: Інформування | Переглянули 1116 чол.
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: зарплата 3200, мінімалка, крамниця Твій час
загрузка...
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 3
avatar
0
1
Дякую за уточнену інформацію!
avatar
0
2
Роз'яснення та уточнення щодо статті, опублікованої у четверговому номері районної газети "Голос Баштанщини" (про які згадує Оксана Михайлівна Мила) вже надійшли до ГБ від соціального захисту РДА. У газеті(ГБ) стаття-уточнення від соцзахисту буде у суботу, 28 січня.
avatar
0
3
Добре, що так оперативно в газетi "Голос Баштанщини" буде опублiковано уточнення. Адже баштанчани повиннi мати достовiрну iнформацiю, особливо коли це - оплата працi.

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

загрузка...
 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Подобная Testlio платформа для тестирования мобильных приложений есть и в Украине. Компания QAwerk тестирует популярные приложения и публикует отчеты об ошибках в своем блоге https://qawerk.com/bug-crawl/ Любой стартап может подать заявку на бесплатное тестирование в рамках проекта, и получить список ошибок найденных в его продукте. Таким образом к...


Від Віктора Коваленка:
"Щиро дякую вам, друзі, за гарний відгук! Я вражений вашою гостинністю та культурно-мистецькими заходами. Всього найкращого і до нових зустрічей!"

Луцький "Оберіг" 2018 щиро захопив мене своєю чудовою організацією та високим рівнем проведення. Дякую Вам, Вікторе Коваленко, за цей гарний допис. Своєю творчістю у цій публікації Ви узагальнили усі мистецькі події, що відбувалися в рамках фестивалю. Раді будемо бачити Вас і на Львівщині із творчим візитом. Щиро рада знайомству! З поваго...

Шановний Вікторе Коваленко! Дуже дякую Вам за чудовий репортаж про "Оберіг" 2018, який подарував мені багато незабутніх вражень!!! І, звичайно, знайомство з Вами та іншими творчими особистостями. Вітання із Львівщини. З повагою - Марія Гев.

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.

На жаль такої структури. як Баштанське районне упраління юстиції не існує.

До речі, оголошення про презентацію у бібліотеці ім. Гмирьова переглянули понад 800 чол. - у Типовій Баштанці, що у соцмережі ВКонтактє.


Кількість переглядів цієї публікації у групі "Типова Баштанка", що у соціальній мережі "Вконтактє":Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [485]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Куточок споживача у м. Баштанка [39]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz