Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 26.01.2020, 12:52

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу

ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Чи можна використовувати ......
00:03:34
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
-28:

-17:

З 8 березня!:

Покладання квітів:


 
Опитування для Вас
Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?
Всього відповідей: 1739
 

 

 

На головну » 2013 » Лютий » 26
Дмитро Табачник розповів про пріоритети освітньої політики

  Про основні пріоритети освітньої політики у 2013 році розповів Міністр освіти і науки, молоді та спорту  Дмитро Табачник на прес-конференції, яка відбулася в Будинку Уряду 25 лютого.

  Дмитро Табачник зазначив, що у 2013 році МОНмолодьспорт продовжуватиме роботу над реалізацією заходів, визначених Програмою економічних реформ Президента України на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Міністр освіти і науки, молоді та спорту у своєму виступі, зокрема, розповів про пріоритети освітньої політики у кожному напрямі галузі. Так, у розвитку дошкільної освіти, яка, за словами Міністра, є фундаментом усієї освітньої галузі, основні пріоритети у 2013 році зосереджені навколо розвитку мережі дошкільних навчальних закладів шляхом повернення приміщень закладів, що використовуються не за призначенням, введення в експлуатацію новобудов та відкриття дитсадків у пристосованих приміщеннях.

Наближення  до параметрів Європейського Союзу за кількістю місць у дитячих садках Міністр назвав одним із головних завдань у сфері дошкілля. Усього протягом  2010-2012 років кількість дітей у дитячих садках уже зросла на 203,6 тисячі, відкрито 1344 дошкільних навчальних закладів (з них: 905 додатково включені до мережі, 439 – відновили діяльність).  «У цьому році планується додатково охопити дошкільною освітою  близько 50 тисяч дітей», - зазначив Дмитро Табачник.

У напрямку розвитку загальної середньої освіти одним із найголовніших завдань на 2013 рік Міністр проголосив подальше підвищення якості освіти у сільській школі, дієвим засобом виконання якого має стати оптимізація мережі сільських шкіл та створення освітніх округів. Як повідомив Дмитро Табачник, близько 1900 освітніх округів на сьогодні уже створено, і у їх межах охоплено освітою вже понад 1 млн. громадян.

Міністр також розповів про заплановане повне виконання Державної цільової програми «Шкільний автобус» у 2013 році, адже динаміка її виконання за 2010-2012 роки продемонструвала чудові результати.

«1 вересня 2012 року розпочався старт нової української школи, і першокласники країни розпочали навчання за новим Державним стандартом», - нагадав Дмитро Табачник. За його словами, 1 вересня 2013 року на навчання за новими стандартами переходять учні 2-х та 5-х класів, а в червні 2013 року буде проведено ІІ Всеукраїнську акцію «Нові стандарти – нова школа».

Пріоритетним також залишається забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами, наголосив Міністр.

Окрім того, він повідомив, що з 2013 року буде запроваджено загальнодержавний «Урок плавання». «Ця ініціатива МОНмолодьспорту зумовлена тим, що кількість дітей, які щороку втрачають життя через необережне поводження у воді, є сумною статистикою», - констатував Дмитро Табачник. За його інформацією, у 2012/2013 навчальному році також вперше проводитиметься Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізичної культури і спорту.

Під час прес-конференції Міністр запросив усіх присутніх на відкриття ІІІ Всеукраїнської виставки-звіту дитячої творчості «Країна юних майстрів» 28 лютого 2013 року, на якій будуть представлені творчі здобутки дітей з усіх регіонів України. Загалом, зазначив Дмитро Табачник, у галузі позашкільної освіти передбачається виконання Плану заходів із підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості. Серед найважливіших пріоритетів позашкілля Міністр назвав також активну роботу зі збереження мережі позашкільних закладів та збільшення кількості гуртків.

Співпраця із роботодавцями, розроблення та впровадження державних стандартів  - так охарактеризував Дмитро Табачник основні завдання на 2013 рік у галузі оновлення змісту професійно-технічної освіти. Окрім того, за словами Міністра, за участю роботодавців у 2013 році буде створено 5 центрів із впровадження інноваційних технологій на базі ПТНЗ Основний акцент зміщується з теоретичної бази на практичну: не розказати, а показати як, - наголосив Міністр.

У напрямку розвитку вищої освіти найголовнішими завданнями на 2013 рік, як поінформував Міністр, є: розроблення проекту Закону України «Про післядипломну освіту»; здійснення заходів щодо подальшої оптимізації мережі вищих навчальних закладів з урахуванням необхідності підвищення її якості та доступності, формування єдиного освітнього простору вищої освіти; запровадження конкурсного порядку розміщення державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою; подальше розширення бюджетної програми з навчання студентів у провідних закордонних вищих навчальних закладах за пріоритетними напрямами освіти і науки; розширення участі провідних українських університетів у міжнародних рейтингах тощо.

Важливим пріоритетом Міністр назвав також створення умов для збільшення кількості іноземних студентів, які здобувають освіту в Україні. За його даними, на сьогодні таких студентів є близько 60,5 тис., що є справді суттєвим здобутком.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article;jsessionid=535A53E57D32FA40A795909B0EF5A33E?art_id=246091327&cat_id=244274130
Категорія новин: Україна: к-ра, мед., освіта, спорт
Опублікував: bashtanka
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: пріоритети освітньої політики, Дмитро Табачник
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Добре, що ви взяли участь у цьому заході, адже треба зберігати пам'ять про ці трагічні події, щоб подібне не повторилося.

Подобная Testlio платформа для тестирования мобильных приложений есть и в Украине. Компания QAwerk тестирует популярные приложения и публикует отчеты об ошибках в своем блоге https://qawerk.com/bug-crawl/ Любой стартап может подать заявку на бесплатное тестирование в рамках проекта, и получить список ошибок найденных в его продукте. Таким образом к...


Від Віктора Коваленка:
"Щиро дякую вам, друзі, за гарний відгук! Я вражений вашою гостинністю та культурно-мистецькими заходами. Всього найкращого і до нових зустрічей!"

Луцький "Оберіг" 2018 щиро захопив мене своєю чудовою організацією та високим рівнем проведення. Дякую Вам, Вікторе Коваленко, за цей гарний допис. Своєю творчістю у цій публікації Ви узагальнили усі мистецькі події, що відбувалися в рамках фестивалю. Раді будемо бачити Вас і на Львівщині із творчим візитом. Щиро рада знайомству! З поваго...

Шановний Вікторе Коваленко! Дуже дякую Вам за чудовий репортаж про "Оберіг" 2018, який подарував мені багато незабутніх вражень!!! І, звичайно, знайомство з Вами та іншими творчими особистостями. Вітання із Львівщини. З повагою - Марія Гев.

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.

На жаль такої структури. як Баштанське районне упраління юстиції не існує.

До речі, оголошення про презентацію у бібліотеці ім. Гмирьова переглянули понад 800 чол. - у Типовій Баштанці, що у соцмережі ВКонтактє.


Кількість переглядів цієї публікації у групі "Типова Баштанка", що у соціальній мережі "Вконтактє":


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
РОЗДІЛИ НОВИН
Куточок споживача [43]
Цікаві, якісні, дешеві товари у Інтернет-магазинах та у м. Баштанка. Корисні поради і т.д.
Події, свята [663]
Суспільство [575]
Освіта, медицина [485]
Культура [191]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz