Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 05.06.2020, 23:15

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 5
Незареєстровані: 5
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Зверніть увагу!
Тут може бути
Ваша реклама!
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Обхід навколо храму з Пла......
00:02:10
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
Конкурс "А я - україночка":

-17:

Центральна районна лікарня:

-21:


 
Опитування для Вас
Де Ви проживаєте?
Всього відповідей: 403
 

 

 

На головну » 2016 » Грудень » 23
І знову янукович або скільки потрібно військ для проведення обшуку в кремлі

Український суд надав дозвіл на вилучення документів у  Кремля.
Ось сам текст:
 

Ухвала.         

07.12.2016 року до провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва надійшло клопотання Генеральної прокуратури України про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, котрі знаходяться у володінні Адміністрації Президента Російської Федерації, що знаходиться за адресою: 103132, Російська Федерація, м. Москва, вул. Ільїнка, буд. 23.

Обґрунтовуючи внесене клопотання слідчий вказав, що Головною військовою прокуратурою здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №42016000000001594 від 14.06.2016 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 113; ст. 341; ч. 1 ст. 279; ч. 3 ст. 262; ч. 2 ст. 332; ч. 3 ст. 278; ч. 2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115; ст. 261; ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 437; ч. 2 ст. 437; ч. 3 ст. 110; ч. 3 ст. 27, ст. 113; ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 111 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 01.03.2014 року Янукович В.Ф. будучи громадянином України, самоусунувшись 21.02.2014 року у неконституційний спосіб від виконання конституційних повноважень Президента України, перебуваючи у невстановленому місці на території Російської Федерації, діючи умисно, сприяючи представникам влади РФ у веденні підривної діяльності проти України з метою заподіяння шкоди суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, державній безпеці України, в період збройного конфлікту між Україною та Російською Федерацією, звернувся з письмовою заявою до Президента РФ Путіна В.В. з проханням використати Збройні Сили цієї держави на території України.

Факт звернення Януковича із вищевказаною заявою до Президента Російської Федерації звучено Постійним представником Російської Федерації при ООН, під час виступу на 7124-му засіданні Ради Безпеки ООН від 01.03.2014 року. Крім того, під час свого виступу на 7125-му засіданні Ради Безпеки ООН від 03.03.2014 року представник повторно підтвердив даний факт, продемонструвавши присутнім членам Ради фотокопію відповідного звернення Януковича. 

На даний час у вказаному кримінальному провадженню виникла необхідність у проведення почеркознавчої експертизи належності підпису у заяві від 01.03.2014 року безпосередньо Януковича, а тому необхідно витребувати оригінали заяви Януковича від 01.03.2014 року до Президента Російської Федерації про використання Збройних Сил Російської Федерації на території України, а також інших заяв, котрі надходили від Януковича  до Президента РФ та до Ради Федерації Федерального зібрання Російської Федерації, починаючи з 01.03.2014 року по дату проведення тимчасового доступу до речей та документів.

Вищевказані документи знаходяться в Адміністрації Президента Російської Федерації, що знаходиться за адресою: вул. Ільїнка, буд. 23, м. Москва, Росія.

В судовому засіданні слідчий підтримав клопотання з підстав, в ньому зазначених.

Слідчий суддя розглянув клопотання у відсутності представника особи, у володінні якої знаходяться документи, на підставі ч. 2 ст. 163 КПК України.

Слідчий суддя заслухавши пояснення слідчого, дослідивши матеріали клопотання, дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання.

На підставі викладеного,

У Х В А Л И В :

Клопотання задовольнити.

Надати старшому слідчому Головної військової прокуратури  України а також представникам компетентних органів Російської Федерації, до яких слідчий чи прокурор звертатимуться із запитом про надання міжнародної правової допомоги, можливість тимчасового доступу до речей і документів, котрі знаходяться у володінні Адміністрації Президента Російської Федерації, що знаходиться за адресою: 103132, Російська Федерація, м. Москва, вул. Ільїнка, буд. 23, з можливістю ознайомитися із оригіналами заяви Януковича В.Ф. від 01.03.2014 року на ім'я Президента Російської Федерації Путіна В.В. з проханням використати Збройні Сили Російської Федерації на території України, а також інших звернень  до Президента Російської Федерації  за період з 01.03.2014 року по дату проведення виїмки та вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Суддя                                                    І.С. Смик


Якщо ця ухвала протягом місяця не буде, відповідно до українського законодавства, виконана, то суд має право, за зверненням прокурора, постановити ухвалу про обшук Але це можливо зробити лише в Україні. На території інших держав можливо проводити аналогічні слідчі дії лише за рішеннями іхніх судів.

Який механізм проведення слідчої дії буде обраний?

Цікаво, як будуть розвиватися події. 

 

Звертаю увагу читачів на ключеве слово в ухвалі, в резолютивній частині: "МОЖЛИВІСТЬ НАДАННЯ ДОСТУПУ..."

Категорія новин: Суспільство
Опублікував: prestupnoctinet
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

Всього коментарів користувачів сайту: 1
avatar
0
1
Навіщо приймати рішення з розділу "фантастика"? Якщо так піде далі, то вирок буде оголошуватися заочно.

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Дякую за інформацію!
Трохи відредагував вашу публікацію та додав інфографіку, що була за вказаними у статті лінками.

Вітаю з першою публікацією, що здійснена вами власноруч.
Успіхів та побільше читачів! wink

Добре, що ви взяли участь у цьому заході, адже треба зберігати пам'ять про ці трагічні події, щоб подібне не повторилося.

Подобная Testlio платформа для тестирования мобильных приложений есть и в Украине. Компания QAwerk тестирует популярные приложения и публикует отчеты об ошибках в своем блоге https://qawerk.com/bug-crawl/ Любой стартап может подать заявку на бесплатное тестирование в рамках проекта, и получить список ошибок найденных в его продукте. Таким образом к...


Від Віктора Коваленка:
"Щиро дякую вам, друзі, за гарний відгук! Я вражений вашою гостинністю та культурно-мистецькими заходами. Всього найкращого і до нових зустрічей!"

Луцький "Оберіг" 2018 щиро захопив мене своєю чудовою організацією та високим рівнем проведення. Дякую Вам, Вікторе Коваленко, за цей гарний допис. Своєю творчістю у цій публікації Ви узагальнили усі мистецькі події, що відбувалися в рамках фестивалю. Раді будемо бачити Вас і на Львівщині із творчим візитом. Щиро рада знайомству! З поваго...

Шановний Вікторе Коваленко! Дуже дякую Вам за чудовий репортаж про "Оберіг" 2018, який подарував мені багато незабутніх вражень!!! І, звичайно, знайомство з Вами та іншими творчими особистостями. Вітання із Львівщини. З повагою - Марія Гев.

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.

На жаль такої структури. як Баштанське районне упраління юстиції не існує.


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
РОЗДІЛИ НОВИН
Куточок споживача [46]
Цікаві, якісні, дешеві товари у Інтернет-магазинах та у м. Баштанка. Корисні поради і т.д.
Відверта розмова [3]
Новий фейсбук і ютуб проєкт від В. Гонти
Події, свята [663]
Суспільство [576]
Освіта, медицина [485]
Культура [193]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [18]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz