Хто знає правду про "декомунізацію" вулиць в м. Баштанка?
08:55
В минулому році депутати Баштанської міської ради (ще до об'єднання в ОТГ) намагалися призупинити рішення колишнього голови Миколаївської ОДА Вадима Мерікова про перейменування (в рамках законодавства про декомунізацію) вулиць у м. Баштанка: Баштанка - Баштанської республіки, Горького, Васляєва, Ватутіна.
Проте вже не один місяць до жителів міста від державних та приватних установ надходять листи, де вказано нові назви вулиць (перегляньте скріншоти рахунку та СМС-повідомлення). Зокрема Баштанської Республіки - Героїв Небесної Сотні, Горького - Миколи Василенка.
Тож як тепер бути містянам? Що робити державним та приватним установам щодо зміни юридичної адреси? Питання, здається, поки відкриті і надто серйозні, аби ними нехтувати...
Запрошуємо переглянути публікацію на подібну тематику:
Я звернувся до облдержадміністрації, щоб пояснили, чи відмінено рішення голови облдержадміністрації Баштанською міською радою, щодо повернення до старих назв вулиць?.Отримав пояснення,що ні, рішення міської ради не є законним. Більш конкретну відповідь на це питання може дати райдержадміністрація яка також отримала пояснення з цього питання.
Дякую за коментар. Тепер усе зрозуміло, чому вулиці у державних установах, що мають центральні офіси у Миколаєві надсилають інформації та листи жителям нашої Баштанки за новими адресами. Виходить перейменування Мерікова - в силі. Якщо не помиляюсь, рішення депутатів міської ради ніякої юридичної сили не несе (щодо відміни розпорядження голови ОДА). Якщо так, то вирішити спір та призупинити дію розпорядження голови ОДА може лише суд. Тому знову питання - хто подаватиме (і коли, бо час спливає) судовий позов на відміну рішення? Міська рада, депутати міськради, чи жителі міста?
Із пояснення облдерж. міська рада може міняти назви вулиць при бажанні щодня, але в межах закону. Не віриться, що вони не знають Законів. Просто і вашим інашим.Спочатку прийняли ті назви які запропонувала облдерж,а потім під тиском громади, та як піар перед виборами, прийняли незаконне своє рішення.Звіти ж в область пишуть по назвам новим вулиць а в місті по старим. Але це до пори, до часу.
На жаль час вже сплинув. А в мене ж був позов готовий, але ніхто не підтримав. Для того, щоб адмінсуд відкрив провадження, треба знайти поважні причини пропуску 6 місячного строку. А їх просто не може бути,бо розпорядження було вивішано на сайті ОДА. Отак приблизно. Тому тут 2 варіанти - або ОДА самостійно прийме рішення про зміну назв на старі, або просто тупо забити і писати нормальні людські назви вулиць. Я користуюсь останнім методом, і на те необгрунтоване і не виважене розпорядження мені все-одно.
На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.
Згідно
Правиладміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.