У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що скорочення чисельності працівників освітньої галузі є неприпустимим, оскільки призведе до погіршення навчального процесу та руйнування системи освіти в цілому.
Про це йдеться у відповіді МОН на звернення Профспілки працівників освіти і науки щодо недопущення скорочення на 3 відсотки чисельності працівників галузі на підставі протоколу селекторної наради Прем'єр-міністра України від 13 січня 2015 року.
Читайте також:
"Міністерство стурбоване численними зверненнями, які надходять від профспілкових організацій та трудових колективів галузі освіти, стосовно скорочення кількості працівників навчальних закладів, про що йшлося на селекторній нараді Прем'єр-міністра України 13 січня 2015 року", - зазначають у Міносвіти.
У відомстві також зазначають, що чисельність учительського та викладацького складу затверджується у відповідності до навчальних планів, кількості годин та учнів, студентів.
"Скорочення чисельності працівників галузі також є неприпустимим оскільки призведе до погіршення навчального процесу та руйнування системи освіти в цілому", - зазначають у Міністерстві освіти і науки.
Водночас, у міністерстві звертають увагу на те, що протокол селекторної наради не може розглядатися як обов'язковий для виконання документ.
"МОН цілком погоджується із Профспілкою працівників освіти і науки в тому, що Протокол селекторної наради не може розглядатися як обов'язковий для виконання нормативно-правовий акт, у відповідності із яким обласні та Київська міська державні адміністрації мають вжити заходи для З-відсоткового скорочення чисельності працівників бюджетних установ", - наголосили у Міністерстві освіти і науки.
|