Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 05.03.2021, 23:23

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 3
Незареєстровані: 3
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Зверніть увагу!
Тут може бути
Ваша реклама!
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Баштанка. Дощ.
00:03:17
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
Конкурс "А я - україночка":

Змагання з волейболу:

Відкриття офісу Партії регіонів:

Районний військовий комісар М.І. Капустян:


 
Опитування для Вас
Як Ви дізнались про сайт?
Всього відповідей: 143
 

 

 

На головну » 2015 » Жовтень » 15
Передвиборча програма кандидата на посаду Баштанського міського голови Пульнева Ігора Валентиновича
ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА НА ПОСАДУ БАШТАНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ
 
ПУЛЬНЕВА ІГОРА ВАЛЕНТИНОВИЧА
№ 7 у бюлетені для голосуванняГолосуйте за Пульнєва Ігоря Валентиновича
 
Передвиборча програма кандидата в мери Баштанки Пульнева Ігора Валентиновича  Від постійного бюджетного недофінансування, як поточних затрат міської ради з районного бюджету, так і соціальних та господарських проектів і програм  з обласного  і з державного бюджетів, через непрозору, не відкриту діяльність, через не виконання простих елементарних потреб громади, хронічного не вирішення злободенних проблем міста, Баштанська  міська рада, як представницький та виконавчий орган міської територіальної громади, почала втрачати найголовніше - довіру громади, перетворилася на малоефективний інструмент управління, який просто тече за течією часу, нездатний протистояти викликам часу.

  Ми живемо  ой в якому не простому часі, в складних політичних, фінансових, соціально – економічних, культурних і навіть духовних відносинах, де кожний має свою правду і ковдру тягне в свою сторону, живе за принципом: після мене хоч потоп. До того часу доки ми спільно не спроможемося створити злагоджену систему взаємодії влади і громади, доки не буде повної взаємодовіри  та не буде можливості громади контролювати дії влади, які мають бути прозорими по суті та зрозумілими по змісту, до того часу ситуація в місті покращуватися не буде. На мою думку це основна причина сьогоднішньої ситуації, доки її не усунути, доти бардак і буде існувати, доти окремі посадові особи, не чисті на руку, будуть в цьому заінтересовані. В мутній воді легше ловити рибу. Якщо не усунути причину, а боротися лише з наслідками, то віз залишиться там де він є і сьогодні, а проблем буде все більше нагромаджуватись, доти нас і будуть дурити на всіх рівнях та годувати пустими обіцянками. Як стало зрозумілим сьогодні, громада міста не має захмарних потреб, лише такі,  які в переважній більшості  навіть і не потребують великих фінансових затрат.  Ними просто банально потрібно займатися, а не шукати причин до оправдання своєї бездіяльності. Міська влада повинна довести людям, що вона здатна вирішувати проблеми, мислити нестандартно, шукати точки дотику до порозуміння та обєднання  громади.
  Що стосується основних програмних засад  господарської діяльності міської влади вважаю за необхідне:
  • Повернути довіру баштанців до влади. Зробити владу прозорою та публічною. Запровадити відкритий міський бюджет: публікування дохідної та витратної частини в ЗМІ.
  • Непримиримо та послідовно викривати корупційні схеми та корупціонерів у владі Баштанки.  
  • Забезпечити мешканцям Баштанки комфортні європейські умови життя, розробити та реалізувати комплексну програму енерго-збереження в житлових будинках. Забезпечити прийняття чесних, прозорих обгрунтованих тарифів на комунальні послуги.
  • Завжди надавати підтримку інвалідам, малозабезпеченим громадянам, дітям-сиротам, одиноким матерям, багатодітним сім'ям, сім’ям загиблих військових.
  • Сприяти розвитку малого та середньго бізнесу. Відмінити зайві, недоцільні дозволи та погодження. Сприяти ліквідації штучних моно-полій, в тому числі в комунальному господарстві.
  • Вирішити питання ремонту доріг та внутрішньо-квартальних проїздів. 
  • Розвивати матеріальні бази шкіл та дошкільних закладів, забезпечити дітей повноцінним харчуванням, будівництво нових спортивних майданчиків. Популяризація дитячого спорту та здорового способу життя.
  • Розробити і прийняти програму порятунку центрального ставка, відновити набережну, облаштувати місця відпочинку та оздоровлення.
  • Головний ланцюг спортивного розвитку - це первинні колективи фізкультури. Отримати спортивний комплекс ДЮСШ на баланс міста та утворити спортивно-оздоровче об’єднання «Спорт для всіх».
   Для мене важливо, щоб кожен з нас усвідомив, не залежно від своїх політичних поглядів, життєвих переконань, що Ви, Ваша сім’я, Ваша родина  є частиною громади міста, що Ви маєтє можливість впливати на долю свого міста, змінювати його на краще, тому прошу Вас не мовчіть там де потрібно говорити, не будьте пасивними там де потрібно відстоювати та захищати своє.
  ПАМЯТАЙТЕВаше слово має вагу коли воно сказане, Ваша позиція має силу та вплив коли вона заявлена та відстояна, Вас ніхто не обдурить, коли  Ви не дозволити їм цього зробити. Я  не маю ні морального, ні матеріального права  Вам  щось  вказувати, як поступати, кого обирати, я вважаю найкращим порадником є совість людини,  її розум і серце. Поступайте за своїм внутрішнім переконанням і Ви ніколи не помилитися. З Богом.
Категорія новин: Політика
Опублікував: valentin_gricenko4
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: кандидат в мери міста, передвиборча програма, Ігор Пульнєв, Ігор Валентинович Пульнєв, програма Ігора Пульнєва, вибори міського голови
Всього коментарів користувачів сайту: 5
avatar
0
1
За цим лінком - Передвиборча програма кандидата на посаду Баштанського міського голови Грицюка Віталія Анатолійовича.
avatar
1
2
Я хотів би уточнити, чим займався кандидат в мери з 2001 по 2011 роки із розбивкою по роках.
avatar
0
3
За цим лінком - передвиборча програма кандидата на Баштанського міського голову Гомерського Віталія Степановича
avatar
0
5
Передвиборча програма кандидата в мери міста Баштанка Ком'яковича Олександра Глібовича.

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Кто выиграет гонку бомбардиров в РПЛ?
https://odds.am/ru/news/6299/kto_viigraet_gonku_bombardirov_v_rpl/

Дякую за інформацію!
Трохи відредагував вашу публікацію та додав інфографіку, що була за вказаними у статті лінками.

Вітаю з першою публікацією, що здійснена вами власноруч.
Успіхів та побільше читачів! wink

Добре, що ви взяли участь у цьому заході, адже треба зберігати пам'ять про ці трагічні події, щоб подібне не повторилося.

Подобная Testlio платформа для тестирования мобильных приложений есть и в Украине. Компания QAwerk тестирует популярные приложения и публикует отчеты об ошибках в своем блоге https://qawerk.com/bug-crawl/ Любой стартап может подать заявку на бесплатное тестирование в рамках проекта, и получить список ошибок найденных в его продукте. Таким образом к


Від Віктора Коваленка:
"Щиро дякую вам, друзі, за гарний відгук! Я вражений вашою гостинністю та культурно-мистецькими заходами. Всього найкращого і до нових зустрічей!"

Луцький "Оберіг" 2018 щиро захопив мене своєю чудовою організацією та високим рівнем проведення. Дякую Вам, Вікторе Коваленко, за цей гарний допис. Своєю творчістю у цій публікації Ви узагальнили усі мистецькі події, що відбувалися в рамках фестивалю. Раді будемо бачити Вас і на Львівщині із творчим візитом. Щиро рада знайомству! З поваго

Шановний Вікторе Коваленко! Дуже дякую Вам за чудовий репортаж про "Оберіг" 2018, який подарував мені багато незабутніх вражень!!! І, звичайно, знайомство з Вами та іншими творчими особистостями. Вітання із Львівщини. З повагою - Марія Гев.

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

       
РОЗДІЛИ НОВИН
Куточок споживача [47]
Цікаві, якісні, дешеві товари у Інтернет-магазинах та у м. Баштанка. Корисні поради і т.д.
Відверта розмова [8]
Новий фейсбук і ютуб проєкт від В. Гонти
Події, свята [663]
Суспільство [576]
Освіта, медицина [485]
Культура [193]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [152]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [73]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [19]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [322]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz