Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 23.03.2018, 15:45

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Пісня у стилі реп від Арт......
00:02:36
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
Виставка робіт Олександра Бондаренка:

Конкурс "А я - україночка":

Конкурс "А я - україночка":

Пенсійний фонд:


 
Опитування для Вас
Де Ви працюєте?
Всього відповідей: 291
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓ вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

На головну » 2016 » Грудень » 15
Передвиборна програма І. В. Рубського, кандидата на посаду Баштанського міського голови об‘єднаної територіальної громади
  Кандидат на посаду Баштанського міського голови об‘єднаної територіальної громади РУБСЬКИЙ Іван Васильович.
   Передвиборча програма.
   Йдучи на вибори, перш за все, думаю про людей, оскільки люблю жителів Баштанщини, високо ціную їхню працю, патріотизм, бо саме завдяки їм мені вдалося багато що зробити і не соромно озиратись назад. Хоча родом я не з Баштанки, але проживаю в місті вже близько 40 років. Тут народилися мої діти. Все життя безперервно працював.
  31 рік – на керівних посадах в органах влади. Тому проблеми району знаю досконало. Розглядаючи питання створення об’єднаної територіальної громади,
розуміючи важливість такого кроку й усвідомлюючи величезну відповідальність, я ретельно вивчав не тільки законодавчу, програмну, методичну документацію, а й на власні очі переконався у доцільності такого кроку в уже створених територіальних об’єднаних громадах. Знаю проблеми, знаю шляхи їх вирішення і бачу перспективи розвитку Баштанської об’єднаної територіальної громади:
1. Перша найбільша проблема – дороги в сільській місцевості:
її можна вирішити завдяки залученим інвестиціям (1 мільйон гривень) та підтримці держави для створених об‘єднаних територіальних громад, які отримає наша об‘єднана громада (15 млн грн);
планую розширити можливості комунального підприємства «Доб-робут» шляхом придбання дорожньої техніки (грейдер, каток та ін.) для належного утримання доріг;
продовжу роботи з асфальтування та ремонту доріг, тротуарів;
за рахунок державного бюджету та обласного екологічного фонду необхідно провести реконструкцію дамби Центрального ставка з тим, щоб не допустити знищення дорожнього сполучення з селами громади та можливого екологічного лиха.
2. Друга проблема – освітлення населених пунктів:
планую забезпечити повне освітлення населених пунктів шляхом залучення як власних, так і інвестиційних коштів із енергозберігаючими технологіями.
3. Третя проблема – водопостачання:
зміцнити матеріально-технічну базу комунального підприємства «Баштанський міськводоканал», щоб взяти на обслуговування сільські водопроводи, поновити існуючі водомережі та покращити якість води. За рахунок залучених коштів завершити будівництво другої черги очисних споруд.
4. Четверта проблема – ремонт та укріплення бази об’єктів соціальної сфери:
необхідно провести комісійне обстеження всіх об’єктів соціальної сфери спільно з громадськістю, депутатами об’єднаної громади та скласти програму першочергових заходів щодо ремонту, енергозбереження об’єктів та покращення їх матеріальної бази.
  Одним з основних завдань влади є надання якісних державних послуг. З метою їх покращення необхідно придбати сучасне комп’ютерне обладнання, підключити швидкісний Інтернет, забезпечити мопедами медичних та соціальних працівників.
Продовжу роботу з питань благоустрою населених пунктів, створення зон відпочинку, придбання спортивних та дитячих майданчиків.
  З метою скорочення черг до дитячих садків забезпечу реалізацію проекту реконструкції дитячого садочка «Теремок» шляхом залучення державних коштів.
  Значну увагу приділятиму розвитку культури, спорту, народним ініціативам.
  Розраховую на Вашу підтримку, шановні земляки. Разом ми зможемо зробити багато корисного та необхідного для примноження добробуту і слави Баштанського краю.
Категорія новин: Політика | Переглянули 908 чол.
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: вибори-2016, кандидат в мери Баштанки, Іван Рубський
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 2
avatar
0
1
Опубліковано на сайті на прохання кандидата.
avatar
1
2
Іване Васильовичу. Ви більше спілкуєтесь по інтернету на російській мові. Виходить можете УКРАЇНСЬКОЮ . А то , Господа та Господа.

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Дуже вдячна за картини від О. Бондаренка, та особливе спасибі за пісні В.Коваленку. Натхнення та удачі на творчій дорозі! hands

Пропоную перевірити своє знання Біблії. Якщо Ви не маєте Біблії, але хочете її мати для вивчення по уроках (безкоштовно), телефонуйте: +38(093)754-84-82; +38(097)606-28-41; +38(095)198-02-44.
Якщо Ви пред'явите весь курс вивчених уроків, можете отримати цінний приз - книгу "Велика боротьба" з пророцтвами на останній час, про по...

Статистика з Типової Баштанки:


Пропоную перевірити своє знання Біблії. Якщо Ви не маєте Біблії, але хочете її мати для вивчення по уроках (безкоштовно), телефонуйте: +38(093)754-84-82; +38(097)606-28-41; +38(095)198-02-44.
Якщо Ви пред'явите весь курс вивчених уроків, можете отримати цінний приз - книгу "Велика боротьба" з пророцтвами на останній час, про по...

Пропоную перевірити свої пізнання в Біблії.

Творчим людям важкувато, бо вони служать суспільству безкоштовно. Їхня праця направлена на людську свідомість і розвиток душі. Дякую!

Кількість переглядів публікації у групі "Типова Баштанка":
Пропоную перевірити своє знання Біблії.

Цікаво було почитати.....


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [485]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [521]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Куточок споживача у м. Баштанка [39]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [36]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz