Рада знову не підтримала скасування пенсійної реформи
15:51
Верховна Рада України не підтримала законопроекти, що скасовують низку положень пенсійної реформи.
Так, законопроект №2934 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення умов пенсійного забезпечення громадян підтримали 216 народних депутатів (з 226 необхідних). Жоден нардеп не проголосував проти, 24 парламентарії утрималися. За законопроект №2934-1 проголосували 215 народних депутатів (проти - 1, утрималися 22 нардепи).
Законопроект №2934 пропонував дозволити жінкам виходити на пенсію в 55 років і знімав обмеження на право пенсіонера на облік при розрахунку пенсії заробітної плати за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу поспіль до 1 липня 2000 року терміном до 1 січня 2016 року.
Крім того, в документі закріплюється застосування в розрахунку пенсії та її перерахунку в зв'язку з набуттям додаткового стажу середню заробітну плату на одну застраховану особу в цілому в Україні за рік перед роком звернення за призначенням пенсії.
Також законопроект регламентує зменшення розміру страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за інвалідністю та надання права на перерахунок пенсії для працюючих пенсіонерів на підставі збільшення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Також пропонується ввести відновлення розміру пенсій після двох років з дня їхнього призначення з урахуванням показника середньої заробітної плати за три календарні роки, що передують року перерахунку.
Автори документа, крім іншого, пропонували встановити для осіб, які у зв'язку з досягненням 35 років не можуть сплачувати страхові внески до Накопичувального фонду, страховий стаж, необхідний для призначення пенсії за віком - 5 років, і страховий стаж, що дає право на отримання мінімальної пенсії за віком - +20 років для жінок і 25 років для чоловіків. Для громадян, які не досягли 35 років, страховий стаж, необхідний для призначення пенсії за віком, встановлюється у 15 років, а страховий стаж, який дає право на отримання мінімальної пенсії за віком - 30 років для жінок і 35 років для чоловіків.
Нагадаємо, що це була не перша спроба в стінах парламенту скасувати деякі положення пенсійної реформи. Так, 2 квітня Верховна Рада України не прийняла проект закону №1063, згідно з яким пенсійний вік для жінок міг бути знижений з 60 до 55 років за умови наявності страхового стажу не менш як 15 років. Тоді депутатам не вистачило шести голосів. 17 квітня схожий законопроект недобрав всього 3 голоси.
Прголосували за "Свобода". "Батьвівщина", "УДАР" не голосували ПАРТІЯ РЕГІОНІВ.В цьому немає нічого дивного ,головне завдання ПАРТІЇ РЕГІОНІВ провести голодомор серед людей пенсійного віку.ПАРТІЯ РЕГІОНІВ знову нагло плюнули в лице людей.Ці звірі дограються. ПАРТІЇ РЕГІОНІВ начхать, що ветерани війни отримують найменшу пенсію серед країн-переможців у Другій світовій війні. ПАРТІЇ РЕГІОНІВ начхать що у Німеччині песія у перерахунку на гривні становить 15 тисяч, у Данії-17 тисяч. у Люксембургі 20 тисяч, а в Україні півтори тисячі.
На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.
Згідно
Правиладміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.