Моніторинг проводиться за 63 показниками для районів та 55 показниками для міст обласного значення, що охоплюють 12 напрямів розвитку територій і відображають стан економічного розвитку, інвестиційної та зовнішньоекономічної, фінансової діяльності, споживчого ринку, ринку праці та доходів населення, житлово-комунального господарства, освіти, культури, підприємницької діяльності, сфери надання адміністративних послуг, безпеки життєдіяльності.
Запрошуємо переглянути:
Нагадаємо, що за ініціативи Вадима Мерікова та на виконання Постанови Кабміну в області запроваджено проведення розрахунку загального рейтингу та рейтингу за окремими напрямами моніторингу соціально-економічного розвитку міст обласного значення та районів Миколаївської області.
Серед міст обласного значення 1-е місце в рейтингу займає м.Миколаїв завдяки лідируючим позиціям за напрямами: інвестиційна та зовнішньоекономічна діяльність; фінансова діяльність; освіта; підприємницька діяльність; сфера надання адміністративних послуг.
Останнє місце серед міст обласного значення посіло монофункціональне м.Южноукраїнськ, на показники рейтингової оцінки якого значно впливає робота Южно-Української АЕС. Слід відмітити, що з травня по грудень 2015 року зупинено енергоблок №2 для виконання робіт з продовження строку експлуатації у понад проектний період.
Серед районів області 1 місце зайняв Жовтневий район завдяки лідируючим позиціям за напрямами: ринок праці, доходи населення; освіта; культура; підприємницька діяльність; сфера надання адміністративних послуг.
Останнє місце займає Єланецький район. На його рейтинг мали вплив найгірші показники за напрямами: економічний розвиток; інвестиційна та зовнішньоекономічна діяльність; охорона здоров’я, сфера надання адміністративних послуг.
Рейтингова оцінка проводитиметься щокварталу та оприлюднюватиметься на офіційному сайті Миколаївської облдержадміністрації та департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації.
«Здорова конкуренція стимулюватиме керівників районів та міст працювати ефективніше, не боятися проявляти ініціативу, бути більш активнішими у реалізації нових проектів та залученні інвестицій», – вважає Вадими Меріков.
(клік - для збільшення фото)
Окремі показники по галузі культура, які Баштанський район посідає одне з найнижчих у Миколаївській області:
Питома вага приміщень закладів культури, що опалюються:
Питома вага закладів культури, приміщення яких потребують капітальних ремонтів або визнані аварійними:
Діяльність бібліотек:
Питома вага бібліотек, які мають доступ до мережі Інтернет:
Питома вага населення, охопленого участю у клубних формуваннях
Питома вага охоплення учнів загальноосвітніх шкіл навчанням у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах
(школах естетичного виховання)
|