Долар по 10 грн, безвізовий режим, продати "Рошен", податки. Які обіцянки через два роки президентства виконав Порошенко, а які так і залишилися не втіленими в життя.
Ініціативу дострокового припинення повноважень президента України та проведення позачергових президентських виборів підтримали 44,5% українців, не підтримали – 39,0%.
Про це йдеться у результатах соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова.
При цьому у випадку проведення президентських виборів найбільшу електоральну підтримку у першому турі виборів отримав би Петро Порошенко... Читати далі »
Сьогодні, у Всесвітній день свободи преси, Національна спілка журналістів України оприлюднює прізвища тих посадовців, які протидіють виконанню Закону “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації” для привернення уваги до цих фактів журналістської спільноти та Президента України, Прем'єр-міністра України, правоохоронних органів.
З 1 січня 2016 року в Україні почав діяти довгоочікуваний Закон “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”, завдяки якому журналісти можуть самостійно визначати редакційну і господарську політику своїх видань.
Закон передбачає чітку процедуру прийняття рішень, як трудовими колективами газет, так і їх засновниками — органами влади та місцевого самоврядування.
Протягом перших трьох місяців дії Закону близько 550 трудових колективів комунальних видань прийняли рішення про свою участь у реформуванні... Читати далі »
Глава Национального банка Украины Валерия Гонтарева до перехода в НБУ была бизнес-партнером российского чиновника, который занимал ей десятки миллионов гривен, но после санкций США и ЕС против России прекратила совместный с ним бизнес
Об этом сообщается в программе «Наші гроші»со ссылкой на документы панамской юридической компании Mossak Fonseca, которая специализируется на регистрации... Читати далі »
Украинские музыканты написали обращение к министру культуры Вячеславу Кириленко и депутатам, в котором просят не вводить 50-процентную квоту для украинских песен на радио, сообщает Depo.ua по материалам пресс-службы Независимой ассоциации радиовещателей.
Заявление подписали Джамала, Андрей Хлывнюк, Дмитрий Шуров, Alloise, группа Dvoe, Тина Кароль, Светлана Лобода, Ирина Билык и другие.
Ми й досі читаємо з новин, що вже понад рік точаться розмови/обіцянки, що на території окупованих територій України розпочне трансляцію українське радіомовлення, телебачення. Проте окрім згуртування бригади Інтернет-тролів міністерство інформаційної політики, Уряд в цілому та інші державницькі структури далі пустих балачок не пішли. Але частину їхньої роботи вдалося зробити солдату Збройних Сил України! Втер носа купі дармоїдів відкривши власну радіостанцію! Нехай українському слову радіє місцеве населення і нехай дуріють від цього зросійщені сепаратисти.... Читати далі »