Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пн, 25.05.2020, 18:38

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 8
Незареєстровані: 8
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Зверніть увагу!
Тут може бути
Ваша реклама!
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

День Державного Прапора У......
00:07:09
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
День Захисника Вітчизни - 2011:

_-13:

Візит М.П.Круглова до Баштанської ЗОШ №1:

Конкурс "А я - україночка":


 
Опитування для Вас
Ви відвідуєте подібні сайти?
Всього відповідей: 138
 

 

 

На головну » 2016 » Квітень » 28
В Баштанському районі призупинено державний процес утвердження свободи слова

 
  25 квітня проведено спільне засідання постійних комісій Баштанської районної ради. Депутати розглянули 16 сесійних питань. Потім відбулося засідання VI сесії районної ради, у роботі якої взяли участь 29 депутатів.
  Депутати районної ради не підтримали проект рішення щодо реформування районної газети «Голос Баштанщини» (7 депутатів проголосували «За», 10 – «Проти», 12 – «Утрималися»). Таким чином
відбулося порушення законного права трудового колективу комунального ЗМІ на реформування, адже згідно Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» Баштанська районна рада, як співзасновник газети і редакції, у визначений законодавством строк – один місяць після надходження пропозиції від трудового колективу редакції − повинна була на сесії прийняти рішення про вихід зі складу співзасновників. Цього, на жаль, не відбулося.
  Працівники редакції газети, які, до речі, були присутні на сесії, сподівалися, що районна рада не буде ігнорувати чинне законодавство України. Що робити далі – редакція визначається. Проводити повторні збори трудового колективу і робити нові подання до засновників – вже строки минули. Та й рішення своє наші народні обранці вже сказали – Закон про реформування ЗМІ виконувати поки не збираються. Звісно, газетярі надіються на те, що депутати внесуть депутатський запит до районної ради щодо термінового скликання сесії, у ході якої буде повторно розглядатися питання про реформування «Голосу Баштанщини».

Запрошуємо переглянути:

  Руки не опускаємо. Зараз, як і редакція Новобузької районної газети «Вперед», готуватимемо позов до суду на оскарження дій Баштанської районної ради, яка, по суті, відмовила у роздержавленні ЗМІ. Хочемо вірити, що суди не будуть зволікати із розглядом справи, щоб редакція «Голосу Баштанщини» встигла потрапити хоч в останній вагон «потягу реформування».
  Тим часом у районі поширюється неправдиве тлумачення статей чинного законодавства щодо реформування. Тож редакція у наступному номері надасть відповіді на важливі питання що стосуються реформування «Голосу Баштанщини».

 
Стаття (повний формат) опублікована у районній газеті
"Голос Баштанщини" від 28.04.2016 №36

Фото з сайту «ХЕРСОН Онлайн»


 
Результати поіменного голосування за проект рішення
"Про реформування друкованого засобу масової інформації газети "Голос Баштанщини" та комунальної організації "Редакція районної газети "Голос Баштанщини", співзасновником яких є Баштанська районна рада" 
Результати голосування опубліковано на офіційному сайті
Баштанської районної ради та Баштанської райдержадміністрації
Категорія новин: Сесії районної ради
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: реформування районної газети, депутати не підтримали реформування
Всього коментарів користувачів сайту: 11
avatar
2
1
Колектив редакції районної газети "Голос Баштанщини" щиро дякує депутатам (Береговий О. А., Горбенко О. О., Гриценко В. Т., Костюк В. М., Онищук В. І., Присяжний О. А., Рудь Р. В.), які підтримали нас у прагненні реформуватися.
Хтось думає, що нам заживеться легко. Ні, це не так. Попереду ще більше роботи, аніж зараз. Тому й сподівалися, що депутати не будуть перешкоджати законному волевиявленню газетярів. Та не так сталося, як гадалося...
Далі на Баштанка.НЕТ опублікуємо інформаційні матеріали (будуть спершу в газеті) щодо типових запитань-відповідей про реформування ЗМІ, адже сьогодні хтось спеціально вводить в оману жителів району й депутатів райради розтлумачуючи на свій лад законодавство про реформування.
avatar
1
2
Кому потрібні такі депутати районної ради які плюють на Конституцію України, Закони України. Ми говоримо про сепаратистів ДНР,ЛНР, про російських фашистів які хочуть знищити Україну як державу. Та вони в нас ось під боком спокійно глумляться над Законами України.
avatar
0
3
Шановний Василь Миколайович у відповідності до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" прошу Вас надрукувати в газеті також поіменне голосування.
avatar
1
4
"12 осіб - утрималися" - на мою думку поняття "утримався" не повинно бути присутнім на таких зборах, адже вирішуються важливі питання для району. Та зараз видно, що пани-депутати, а деякі з них граються в патріотизм, їздять в зону АТО, а насправді це лише маска, вирішили прикинутися "шлангами" та просто відсидіти свій срок спокійно. Питання - то на кой чорт ми їх вибирали? І чи можна їх відізвати?
avatar
0
5
Коли на Сході, йде війна з російськими окупантами, то мабуть тих хто ігнорує Закони України, плює на Конституцію України необхідно вважати зрадниками і не відкликати потрібно,а усиплять.
avatar
1
6
Активісти ГО «Майдан Баштанщини» тільки за підтримку незалежних засобів масової інформації і підтримують Ваш вибір бути поряд з ними. Вирішення цього питання перебуває в руках місцевих депутатів району. Всі хочуть щоб була свобода слова, але і хочуть її контролювати, а це вже цензура. Колектив газети вже визначився і це сміливе рішення. Є загроза потрапити у другий етап реформування. Що ж тепер робити?
Потрібно щоб ті, хто утримався, а це всі 12 депутатів від демократичних сил(перефарбовані і їм подібні), ще раз добре подумали. Тоді можна сподіватися на позитивне рішення майбутньої позачергової сесії. По партійному складу районної ради демократів більше, а не демократи мають свою ідеологічну позицію і будуть наполягати на другому етапі реформування.
Колективу газети необхідно попрацювати з «зависшими» депутатами демократичної ідеології: «БПП-Солідарність»-6; «ВО Батьківщина»-2; «УКРОП»-1; «Радикальна партія О.Ляшка»-3.
avatar
0
7
Усім дякую за підтримку. А щодо роботи з депутатами, то на шпальтах районки опублікуємо відповіді на типові питання щодо реформування. Теж саме, якщо будуть засідання комісій, ще раз доведемо до депутатів.
avatar
0
8
Про яку роботу можна говорити з депутатами?. Є Закон України"Про статус депутатів місцевих рад"де чітко записано "Обовязки депутата додержуватися Конституції та Законів України". Роздержавлення ЗМІ - це є Закон України.Обовязок депутата його виконувать, а не обговорювать. Неподобаються Закони України, нетреба було йти в депутати, а залишатися в партійній чи громадській організації, щоб дискутувати чи хороші закони чи коли ми прийдем до влади зробимо кращі.
Але коли вже голова райради утримався від виконання Закону України то виникає питання кому потрібна така районна рада?.
avatar
0
9
Василь Миколайович Закони України треба виконувати. Я як депутат районної ради звернувся до Вас надрукувати в районній газеті результати поіменного голосування. Чекаю.
avatar
0
10
Гарна пропозиція. Наступного тижня опублікуємо
avatar
1
11
Норма з поіменним голосуванням дуже доречна. Тепер депутатам всіх рівнів місцевого самоврядування потрібно добре подумати коли голосують. Просто так посидіти у них не вдасться, як було раніше, і ще весь час утримуватися. Депутати партій демократичної ідеології тепер перебувають під пильним оком небайдужих та активних громадян району. Нероби і прогульники будуть відзиватися і втрачати мандат, щоб дати дорогу більш достойним. Поіменне голосування таких виявить швидко. По іншому не можливо. Тільки так можна досягти змін в країні та забезпечити кращого життя громадянам, а не тільки їм самим.

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Дякую за інформацію!
Трохи відредагував вашу публікацію та додав інфографіку, що була за вказаними у статті лінками.

Вітаю з першою публікацією, що здійснена вами власноруч.
Успіхів та побільше читачів! wink

Добре, що ви взяли участь у цьому заході, адже треба зберігати пам'ять про ці трагічні події, щоб подібне не повторилося.

Подобная Testlio платформа для тестирования мобильных приложений есть и в Украине. Компания QAwerk тестирует популярные приложения и публикует отчеты об ошибках в своем блоге https://qawerk.com/bug-crawl/ Любой стартап может подать заявку на бесплатное тестирование в рамках проекта, и получить список ошибок найденных в его продукте. Таким образом к...


Від Віктора Коваленка:
"Щиро дякую вам, друзі, за гарний відгук! Я вражений вашою гостинністю та культурно-мистецькими заходами. Всього найкращого і до нових зустрічей!"

Луцький "Оберіг" 2018 щиро захопив мене своєю чудовою організацією та високим рівнем проведення. Дякую Вам, Вікторе Коваленко, за цей гарний допис. Своєю творчістю у цій публікації Ви узагальнили усі мистецькі події, що відбувалися в рамках фестивалю. Раді будемо бачити Вас і на Львівщині із творчим візитом. Щиро рада знайомству! З поваго...

Шановний Вікторе Коваленко! Дуже дякую Вам за чудовий репортаж про "Оберіг" 2018, який подарував мені багато незабутніх вражень!!! І, звичайно, знайомство з Вами та іншими творчими особистостями. Вітання із Львівщини. З повагою - Марія Гев.

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.

На жаль такої структури. як Баштанське районне упраління юстиції не існує.


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
РОЗДІЛИ НОВИН
Куточок споживача [45]
Цікаві, якісні, дешеві товари у Інтернет-магазинах та у м. Баштанка. Корисні поради і т.д.
Відверта розмова [2]
Новий фейсбук і ютуб проєкт від В. Гонти
Події, свята [663]
Суспільство [576]
Освіта, медицина [485]
Культура [193]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [18]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz