Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 26.01.2020, 11:32

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу

ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

З Днем працівника сільськ......
00:02:36
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
Відкриття офісу Партії регіонів:

-33:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

_-10:


 
Опитування для Вас
Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?
Всього відповідей: 1739
 

 

 

На головну » 2013 » Лютий » 26
В Україні збільшився випуск книжкової продукції

  У 2012 році показники книговидання в Україні значно зросли. Про це йшлося на засіданні колегії Держкомтелерадіо України 25 лютого.

  Учасники засідання зазначили, що у книговидавничій сфері з’явилась тенденція до збільшення випуску книг і брошур як за назвами, так і за тиражами - на 14% і 31% відповідно, а також питомої ваги україномовної продукції. Випуск останньої зріс на 5,2%.

  Загалом у 2012 році побачили світ понад 26 тисяч назв книг і брошур накладом понад 61 мільйон примірників. Це становить 1,35 книги на кожного жителя України. Таким чином, вітчизняний видавничий ринок поступово наближується до європейських стандартів, адже робота в цьому напрямі триватиме і надалі.

  На думку членів колегії, одним із дієвих важелів стимулювання видавничої справи в Україні є реалізація бюджетної програми «Українська книга». До переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою у минулому році, включено 241 видання 85 видавництв та видавничих організацій, загальним тиражем 571,6 тис. примірників. Серед них – книги для дітей та юнацтва, твори класиків української, зарубіжної літератури (в перекладі українською мовою), науково-популярні, довідкові та інформаційні видання, а також видання мовами національних меншин. Частина із них призначена для людей із вадами зору і надрукована шрифтом Брайля. Ці книги поповнили виставковий фонд держави, презентували Україну на міжнародних книжкових форумах, конкурсах тощо.

У той же час, в країні і досі продовжує домінувати іноземна книжкова продукція. Саме тому, наголосили члени колегії, варто надавати додаткові преференції для вітчизняних книговидавців, напрацювати і запустити механізм надання пільг та державного протекціонізму українській друкованій продукції.

З цією метою Держкомтелерадіо розробив Концепцію Державної цільової національно-культурної програми популяризації вітчизняної книговидавничої продукції та читання на 2014 - 2018 роки. Учасники засідання висловили сподівання, що за підтримки Уряду, народних депутатів та громадськості Концепція буде схвалена вже у поточному році і таким чином з’явиться реальний інструмент, за допомогою якого книговидавнича справа зможе піднятись на якісно новий рівень. Йдеться також про розроблення відповідної державної цільової програми – у разі прийняття Концепції.
Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=246092527&cat_id=244277212
Категорія новин: Україна: к-ра, мед., освіта, спорт
Опублікував: bashtanka
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: випуск книг, випуск книжкової продукції
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Добре, що ви взяли участь у цьому заході, адже треба зберігати пам'ять про ці трагічні події, щоб подібне не повторилося.

Подобная Testlio платформа для тестирования мобильных приложений есть и в Украине. Компания QAwerk тестирует популярные приложения и публикует отчеты об ошибках в своем блоге https://qawerk.com/bug-crawl/ Любой стартап может подать заявку на бесплатное тестирование в рамках проекта, и получить список ошибок найденных в его продукте. Таким образом к...


Від Віктора Коваленка:
"Щиро дякую вам, друзі, за гарний відгук! Я вражений вашою гостинністю та культурно-мистецькими заходами. Всього найкращого і до нових зустрічей!"

Луцький "Оберіг" 2018 щиро захопив мене своєю чудовою організацією та високим рівнем проведення. Дякую Вам, Вікторе Коваленко, за цей гарний допис. Своєю творчістю у цій публікації Ви узагальнили усі мистецькі події, що відбувалися в рамках фестивалю. Раді будемо бачити Вас і на Львівщині із творчим візитом. Щиро рада знайомству! З поваго...

Шановний Вікторе Коваленко! Дуже дякую Вам за чудовий репортаж про "Оберіг" 2018, який подарував мені багато незабутніх вражень!!! І, звичайно, знайомство з Вами та іншими творчими особистостями. Вітання із Львівщини. З повагою - Марія Гев.

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.

На жаль такої структури. як Баштанське районне упраління юстиції не існує.

До речі, оголошення про презентацію у бібліотеці ім. Гмирьова переглянули понад 800 чол. - у Типовій Баштанці, що у соцмережі ВКонтактє.


Кількість переглядів цієї публікації у групі "Типова Баштанка", що у соціальній мережі "Вконтактє":


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
РОЗДІЛИ НОВИН
Куточок споживача [43]
Цікаві, якісні, дешеві товари у Інтернет-магазинах та у м. Баштанка. Корисні поради і т.д.
Події, свята [663]
Суспільство [575]
Освіта, медицина [485]
Культура [191]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz