16 вересня 2024 року в другому відділі Баштанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Миколаївської області відбулася урочиста передача державної нагороди — ордена «За мужність» III ступеня — його дружині Ткачук Вікторії Вікторівні загиблого захисника України, солдата ТКАЧУКА Сергія Вікторовича. Орден було передано начальником другого відділу Баштанського РТЦК та СП, майором Владиславом Володимировичем ГАЧЕГОВИМ.

Солдат ТКАЧУК Сергій Вікторович, стрілець-снайпер 9 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону, загинув 7 березня 2022 року в бою з російськими окупантами під час артилерійського обстрілу на позиції біля перехрестя дорога Кіровоградської траси та об’їзної дороги міста Миколаєва. За виявлену мужність і героїзм, присвячений боротьбі за свободу України, солдат ТКАЧУК Сергій Вікторович був посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня Указом Президента України №166/2024 від 22 березня 2024 року.
Орден «За мужність» III ступеня №403904 та орденська книжка були передані дружині Героя, Ткачук Вікторії Вікторівни, яка одночасно із сином Богданом та матір’ю Сергія, Сидорко Зоєю Петрівною, зберігає пам’ять.
Ця нагорода є свідченням глибокої вдячності українського народу за героїзм і самовідданість ТКАЧУКА Сергія Вікторовича, який віддав своє життя заради свободи й незалежності України. Його ім'я навіки залишиться в серцях рідних та тих, хто шанує Героїв.
|