Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 18.06.2019, 04:38

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Світ - політика
Світ - економіка
Світ - суспільство
Світ - технології, наука
Світ - освіта, культура, медицина, спорт
Цікаво
Робота
Постаті
ФУТБОЛ
Відпочинь!
Сценарії свят
Знадобиться!
Сім'я - особистий досвід
Здоров'я - профілактика, лікування
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

---5:

Конкурс "А я - україночка":

День Захисника Вітчизни - 2011:

_-43:

 
- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
загрузка...
вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

Головна » Статті » Різне: новини у Світі, робота, відпочинок, цікаво » Світ - технології, наука

Мобільний. Ховайте подалі, панове чоловіки!!!
В Україні блокуватимуть крадені мобільні За кордоном уже давно практикують блокування телефонів у випадку, якщо код виявляється в чорному списку кого-небудь з операторів

За кордоном уже давно практикують блокування телефонів у випадку, якщо код виявляється в чорному списку кого-небудь з операторів
Сьогодні приблизно третина всіх крадіжок у Києві припадає на мобільні телефони. На думку прокурора столиці Євгенія Блаживського, існує перевірений спосіб запобігати таким інцидентам. Для цього потрібно створити загальну базу IMEI (серійних кодів) мобільних телефонів.

Справа в тому, що кожний апарат має свій унікальний код, який читається встаткуванням мобільного оператора. За кордоном уже давно практикують блокування телефонів у випадку, якщо код виявляється в чорному списку кого-небудь з операторів. При цьому неважливо, яку SIM-Карту ви вставите: телефон не буде працювати з жодною з них.

У нас до такого методу боротьби зі злодійством ще не прийшли. І тому покупка крадених мобілок в Україні процвітає. Створення бази кодів - ще один крок назустріч цивілізованому життю.

«Цей метод позбавить сенсу крадіжки мобільних», - пояснив Блаживський. А також запропонував кримінально карати тих, хто протиправно змінює код.

Тим часом на сайті МВС уже другий рік є відповідна база даних. На інтернет-сторінку можна ввести код свого телефону й перевірити, чи не був він занесений у чорний список. Адреса бази http://poshuk.mvs.gov.ua/. Сайт МВС доступний для перегляду з використанням кишенькових комп'ютерів і мобильників. Чи знає столичний прокурор про цю базу або вона попросту не функціонує, неясно.

«Зміна IMEI за допомогою програмного забезпечення не така вже і проста операція. До того ж вона можлива тільки на старих апаратах. На нові моделі виробники ставлять сильний захист проти злому. Приміром, апарати таких фірм, як Nokia, Motorola і SonyEricsson захищені найкраще. Щоб поміняти в них номер, потрібно переставити мікросхеми, а це дорого. Жоден поважаючий себе фахівець не стане з цим возитися», - заявляє інженер сервісного центру ремонту мобільних телефонів Андрій Рудик.

ЯКА "КОРИСТЬ" ВІД МОБІЛЬНИХ. Мотайте на "вуса", чоловіки!

Тривалі розмови по мобільному телефону негативно позначаються на якості сперми чоловіків, вважають американські учені.
Звіт про дослідження, що охопило 364 пацієнти клініки по лікуванню чоловічої безплідності в Мумбаї, був представлений на конференції Американського суспільства репродуктивної медицини в Новому Орлеані.
За даними авторів дослідження, найнижча концентрація сперматозоидов– приблизно 50 мільйонів на мілілітр – спостерігалася у чоловіків, які витрачали на розмови по мобільному телефону більше чотирьох годин в день. Крім того, в зразках сперми цих чоловіків було виявлено підвищене число мертвих, нерухомих або мають відхилення від норми сперматозоїдів.
У пацієнтів, що розмовляли по мобільному від 2 до 4 годин в день, концентрація сперматозоїдів складала в середньому 69 мільйонів на мілілітр, а число аномалій було визнано помірним.
Найякіснішою виявилася сперма у чоловіків, які взагалі не користувалися мобільними телефонами або розмовляли по них украй рідко. Концентрація сперматозоїдів в ній складала в середньому 86 мільйонів на мілілітр, а число відхилень від норми було мінімальним.
За словами координатора дослідницького проекту лікаря Ашока Агарваля, не дивлячись на те, що доказів безпосереднього впливу мобільних телефонів на функції чоловічих статевих органів у учених ні, отримані ними результати заслуговують найретельнішого розгляду.
«Ми знайшли значне погіршення основних показників якості сперми, і це певним чином впливає на фертильність, зниження якої спостерігається у всьому світі», - сказав Агарваль. На його думку, виявлена залежність може пояснюватися негативною дією що випускаються мобільними телефонами радіохвиль на яєчка, в яких відбувається дозрівання сперматозоїдів.
Коментуючи для BBC результати дослідження, представник Британського суспільства по вивченню проблем безплідності лікар Ален Песи виразив сумнів в обгрунтованості припущення американських колег. На його думку, під час розмови мобільний телефон як правило знаходиться біля вуха свого господаря, а значить, його випромінювання ніяк не може впливати на його статеві органи. Отже, вважає лікар Песи, виявлена закономірність повинна пояснюватися іншими особливостями любителів довгих телефонних розмов, наприклад, малорухливим способом життя, підвищеним рівнем стресового навантаження або неправильним живленням.

Проте, шановні чоловіки, вирішувати вам, корисні чи ні довгі розмови по мобільному. Та все ж таки раджу прислухатися до слів перших дослідників, адже де гарантія, що телефонні кампанії не дали значну суму $ Алену Песи за слова на виправдання розмов по мобілці.

Категорія: Світ - технології, наука | Опублікував: bashtanka (25.03.2007) | Автор: Василь
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 788 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz