Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 19.06.2019, 12:45

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Політика в Україні
Економіка України
Українське суспільство
Історія України. Патріотам.
Видатні постаті України
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Зараз переглядають сайт:
vagonta
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

З 8 березня!:

-33:

Конкурс "А я - україночка":

Центральна районна лікарня:

 
- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
загрузка...
вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

Головна » Статті » Україна » Політика в Україні

Виборам бути? Зад*****и!!!

Верховна Рада України прийняла постанову Про вибори Президента України і народних депутатів України.

За таке рішення проголосували 234 з 254 народних депутатів, зареєстрованих у залі.

У постанові передбачено визнати необхідним провести вибори Президента України і народних депутатів України "у період 90 днів із дня вступу в силу закону "Про внесення змін до Конституції України", яким передбачити проведення виборів Президента і народних депутатів не пізніше 9 грудня 2007 року.

"Визнати необхідним проведення одночасних виборів Президента України і народних депутатів", - сказано в постанові.

Тимчасовій спеціальній комісії з пророблення проектів законів України про внесення змін до Конституції України доручено з урахуванням пропозицій Президента України й інших суб’єктів права законодавчої ініціативи підготувати і винести на розгляд парламенту до 15 червня 2007 року проект закону про внесення змін до Конституції України, яким зокрема передбачити проведення виборів Президента і парламенту.

Комітету ВР із питань державного будівництва, регіональної політики і місцевого самоврядування до 10 червня 2007 року доручено винести на розгляд ВР проект закону про вибори народних депутатів України в новій редакції, у якому передбачити проведення виборів "за так називаними відкритими партійними списками кандидатів у депутати від політичних партій виборчих блоків і проект закону про внесення відповідних змін до закону Про вибори Президента України.

Крім цього, голова Верховної Ради України Олександр Мороз заявив, що одночасні дострокові вибори Президента і парламенту можуть відбутися наприкінці листопада - на початку грудня 2007 року.

За словами Голови ВР, це зумовлено тим, що необхідно внести зміни до Конституції України, а також до законів про вибори Президента і вибори народних депутатів.

Крім того, за словами Голови ВР, необхідно вирішити питання про створення єдиного реєстру виборців.

У той же час Мороз зазначив, що ВР зможе внести зміни до Конституції України не раніше вересня. Зокрема, за його словами, для того, щоб провести вибори наприкінці листопада - на початку грудня необхідно внести зміни до Конституції з 2 по 7 вересня.

Голова ВР також нагадав, що дострокові вибори Президента і ВР можуть відбутися в 90-денний термін з моменту остаточного внесення змін до Конституції.

Джерело: ua.korrespondent.net/main/72742/
========================

Єдине що хочу додати від себе - ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ, ПАНОВЕ ДУПУТАТИ! ВИЗНАЧІТЬСЯ ЩОДО ВИБОРІВ! ДАЙТЕ СПОКІЙНО ЖИТИ ТИМ, ХТО ВАС ОБРАВ!!! МОЖЛИВО, ПЕРЕД ТИМ, ЯК ЩОСЬ РОБИТИ, НЕОБХІДНО ЗАПИТАТИ У НАС???

-------------------------------------------

Фото, малюнок підібрано автором сайту.

Категорія: Політика в Україні | Опублікував: bashtanka (30.04.2007) | Автор: Василь
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 535 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz