Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 04.08.2020, 14:10

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Світ - політика
Світ - економіка
Світ - суспільство
Світ - технології, наука
Світ - освіта, культура, медицина, спорт
Цікаво
Робота
Постаті
ФУТБОЛ
Відпочинь!
Сценарії свят
Знадобиться!
Сім'я - особистий досвід
Здоров'я - профілактика, лікування
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

---18:

_-33:

_-6:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

 

Головна » Статті » Різне: новини у Світі, робота, відпочинок, цікаво » Робота

SURFJUNKY.COM або віртуальний мільйонер

Нещодавно отримав до гостьової книги ось таке повідомлення:
===========
Усім привіт. Я знайшов в Інтернеті відмінний сайт http://www.SURFJUNKY.COM/ на ньому платять реальні гроші від 45 до 75 центів за годину. Вам непотрібно вкладати свої гроші або кликати по посиланнях набираючи бали, достатньо тільки реєструватися (кнопка «sign up»). Після реєстрації натискуйте в меню «earn money посилання» «Click here to start surf
junky browser!» і Ви почнете заробляти гроші. На сайті демонструється реклама різних компаній і за її перегляд Вам платять. Причому дивитися цю рекламу необов'язково Вам достатньо зайти на сайт і далі зайнятися своїми справами (грати в ігри, спілкуватися в чаті або проста піти гуляти). Сайт американський. Якщо Ви погана знаєте англійський встановите собі електронний перекладач яких в Інтернеті велика кількість (я особисто використовую «Сократ Персональний 4.1»). Також Вам знадобиться зареєструвати собі американський гаманець e-gold.
============

Так от що я хочу Вам сказати: САЙТ surfjunky.com э справжнім ЛОХОТРОНОМ!!!

Я колись спробував заробити на ньому. Та що добре - вирішив перевірити його. Я - набрав у пошуковій машині на Яндексі просто назву surfjunky.com - лохотрон?

І мав такий результат - багато людей теж реєструвались і починали заробляти кошти. Коли вони заробили певну суму, після якої можна було вже перераховувати кошти на свій рахунок - вони так і залишались на сайті!!!


Тож Ви заробіть хоч мільйон - усі вони так і залишаться на тому сайті. Ви будете віртуальним мільйонером! Якщо це Ва подобається і Вам немає чого робити - реєструйтесь там і поповните армію людей, які були обдурені системою surfjunky!!!

Категорія: Робота | Опублікував: bashtanka (12.04.2007) | Автор: Василь
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
| Коментарів відвідувачі лишили: 3
Всього коментарів користувачів сайту: 3
avatar
0
1
"набрав у пошуковій машині на Яндексі просто назву surfjunky.com - лохотрон?

І мав такий результат - багато людей теж реєструвались і починали заробляти кошти. Коли вони заробили певну суму, після якої можна було вже перераховувати кошти на свій рахунок - вони так і залишались на сайті!!!"

Це що вони там пишуть ще нічого не означає, я чув різні відклики,одні пишуть що surfjunky кидають, інші пишуть що платять.Найкращій способ буде перевірити самому. До того ж я чув що за найменше порушення правил того сайту ваш аккаунт можуть видалити або не виплатити сумму,обнулити рахунок,просто рефери шукають повод не платити вам.Спробуйте детальніше ознайомитись з правилами користування авто-серфінгом, дотримуючись їх заробити хоча б мінімум - 25 баксів, дочекатися дати виплати, і вже потім писати своі відгуки!

avatar
0
2
Та ні, Олексіє, я теж його серфував, і справді побачив там одну закономірність - усі сайти повторювались у серфінгу!

Маючи значний досвід з серфінгу, поштових платних розсилок, "розкрутки" сайтів та проаналізувавши surfjunky.com з упевненістю скажу: [size=15]ЛОХОТРОН!!!!!

Ніколи яко сайт нормальний і добре платить, не має на нього такої кількості негативу в інеті, а особливо на тих сайтах, яким можна довіряти. Можливо surfjunky.com колись і платив, та зараз ризикуєте витратити впусту місяць серфінгу і пошитися в дурні.[/size]

avatar
0
3
Та ні, Олексіє, я теж його серфував, і справді побачив там одну закономірність - усі сайти повторювались у серфінгу!

Маючи значний досвід з серфінгу, поштових платних розсилок, "розкрутки" сайтів та проаналізувавши surfjunky.com з упевненістю скажу: ЛОХОТРОН!!!!!

Ніколи яко сайт нормальний і добре платить, не має на нього такої кількості негативу в інеті, а особливо на тих сайтах, яким можна довіряти. Можливо surfjunky.com колись і платив, та зараз ризикуєте витратити впусту місяць серфінгу і пошитися в дурні.


Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz