Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 04.08.2020, 14:18

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Світ - політика
Світ - економіка
Світ - суспільство
Світ - технології, наука
Світ - освіта, культура, медицина, спорт
Цікаво
Робота
Постаті
ФУТБОЛ
Відпочинь!
Сценарії свят
Знадобиться!
Сім'я - особистий досвід
Здоров'я - профілактика, лікування
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

-36:

Працівники Укртелекому:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

 

Головна » Статті » Різне: новини у Світі, робота, відпочинок, цікаво » Робота

Офісним працівникам треба піклуватися про своє здоров’я
Офісні працівники – білі комірці, які ніколи не брудняться. Здавалось би, робота у них легка і комфортна, але насправді таїть у собі чимало небезпек. Офісні працівники – білі комірці, які ніколи не брудняться. Здавалось би, робота у них легка і комфортна, але насправді таїть у собі чимало небезпек.

Банкіри, менеджери і юристи - весь день проводять перед екраном комп’ютера у душних приміщеннях. Страждають від алергій, скаржаться на зіпсутий зір, зайві кілограми і біль у спині. В іноземних фірмах, де про здоров’я своїх працівників турбуються, безкоштовні абонементи у спортзал і щогодинна зарядка – явище звичне. Вітчизняні компанії лише на низькому старті.

Комп’ютер, робочий стіл та 8 годин без руху – це буденність офісних працівників. Утім, така робота – небезпечна. Через неї в мільйонів українців можуть з’явитися десятки хвороб. .

Олександр банкіром уже кілька років. Робота у нього “сидяча”. Максимальне навантаження – ходіння коридорами з кабінету в кабінет і на обідню каву. Та й із зором проблеми через комп’ютер. Щоби вберегти здоров’я, спортом займається.

Олександр, працівник банку: “2 раза в неделю я хожу в тренажерный зал, в субботу я хожу играю в футбол.”

У цьому столичному банку - кілька сотень працівників. Про програму збереження здоров’я поки що лише мріють. Керівництво обіцяє: пільгові абонементи у спортзал невдовзі будуть.

Владислав Дідовець, керуючий Київської філії банку: “В нашем банке такое как бы только обсуждается, это в ближайшем времени как-то продвинется, но пока у нас люди индивидуально занимаются спортом.“

Американська компанія зі світовим ім’ям українським офісникам уже пропонує бонусні програми. Спортзал, басейн, фітнес-клуб – усе коштом фірми. А ще працівникам дозволяють відпочивати: десять хвилин щогодини. Американці у цей час полюбляють зарядку робити усім колективом, українці - більші індивідуалісти.

Ольга Чумак, працівник американської компанії: “Кожен це сам собі корегує, як йому зручно і коли це потрібно.“

Ірина Хлопунова, менеджер з персоналу американської компанії: “Я не могу ходит к каждому столу и говорить - давай делай гимнастику, вот такие требования есть, ну если человек хочет выйти и прогуляться, это никто ему не запретит, конечно.”

В інституті медицини праці дослідили: робота в офісних працівників небезпечна. 5 найпоширеніших професійних недугів – хвороби очей та спини, алергія, надмірна вага та біль у руках, а іноді й увесь букет. Науковці кажуть: це тому, що про безпеку роботи керівництво не дбає, адже працю у чистенькому, тепленькому кабінеті вважають легкою. А на тісні приміщення, нагромадження комп’ютерів та шкідливе випромінювання – очі заплющують.

Людмила Гвозденко, інститут медицини праці: “Если у нас тесно и стоят один к одному компьютеры, то представляете, какие условия там. Если это все не соблюдается, человек чувствует себя плохо.”

А щоби не почуватися зле, офісним працівникам радять не чекати милості від українських працедавців, а самим піклуватися про своє здоров’я.


Джерело публікації: http://novy.tv/reporter/ukraine/2008/11/14/19/41.html
Категорія: Робота | Опублікував: bashtanka (17.11.2008)
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz