Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 16.06.2019, 02:10

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Свята, події, традиції
Проповіді, Богослужіння
Основи православної культури
М.Чудинович
Церква св. Миколи Чудотворця
Свято-Михайлівський монастир
Пелагеївський, Новобузького р-ну
СВЯТО-УСПЕНСЬКА ПОЧАЇВСЬКА ЛАВРА
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Візит М.П.Круглова до Баштанської ЗОШ №1:

Відкриття офісу Партії регіонів:

-29:

-24:

 
- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
загрузка...
вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

Головна » Статті » Православним християнам » Церква св. Миколи Чудотворця

Початок будівництва церкви

    Будівництво, а вірніше закладення першого каменю відбулось 6 років назад (потребує перевірки. Якщо помиляюсь - скажіть точну дату). Займався питаннями будівництва отець Анатолій, настоятель Української Православної Церкви Св.Пантелеймона (натисніть на цей лінк, якщо бажаєте переглянути проведення храмового свята у цій церкві /2006 рік/, а за цим лінком - цьогорічного Пасхального богослужіння

Початок будівництво церкви святого Миколи Чудотворця. Місто Баштанка. Фото Василя Гонти

Більшість мешканців міста підтримали ініціативу бідівництва церкви у міському парку, що у центрі міста Баштанки, та були і такі, які не погоджувались з обраним місцем. "Там же парк", - казали деякі з депутатів міської ради, "Деж ми будемо відпочивати?" - казав дехто з жителів міста. На жаль ніхто не думав про відпочинок душі людської. Та й наші деякі мешканці шукають більш за все "горілчаний" і "пивний" парковий відпочинок. Ніхто з тих, хто був проти розміщення церкви у цьому місці, не відстояв заборону будівництва біля парку автозаправочної станції (мабудь матусям з дітьми, літнім людям краще дихати відпрацьованими газами від автомобілів, ніж чистим парковим повітрям. Звичайно, що перемоли "довга гривня" та американська "капуста" для керівників міста і району у питанні автозаправки) а ще не задумались про те, що наші негаразди саме через наше маловірство.
Добре, що здоровий глузд наших жителів переважив у цій ситуації і будівництво розпочалось.

Фото, які будуть представлятись у розділі - відображення процесу будівництва та заклик наших мешканців, керівників, власників підприємств, взяти посильну участь у цьому процесі, тобто підтримати матеріально. Звертаюсь я і до гостей сайту, які проживають не в Баштанському районі, з проханням допомогти.

Будівнитво церкви, як я зазначив, розпочав отець Анатолій, та коли його було направлено до міста Миколаєва, справу продовжив отець Віталій.

Перші фото, які відображають будівництво, були зроблені
автором сайту у 2006 році (тоді було придбано цифровий фотоапарат). Далі фото робились при кожній зміні у вигляді майбутньої церкви чи підготовки до будівництва.

Зараз, у 2007 році, парафіянами церкви св.Пантелеймона встановлено цілодобове чергування біля будівлі. Частину робіт щодо зведення фундаменту, підготовці матеріалів роблять теж відвідувачі церкви.

Категорія: Церква св. Миколи Чудотворця | Опублікував: bashtanka (12.05.2007) | Автор: Василь
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 814 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz