Головна сторінка
 

Вт, 02.06.2020, 01:49

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 1
Незареєстровані: 1
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Тут може бути
Ваша реклама!
 
Форма входу

Календар новин
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
 
Опитування для Вас
Де Ви працюєте?
Всього відповідей: 291
 
   
На головну » Сесії районної ради »
На головну » Сесії районної ради
« 1 2 3 4 5 »

30 вересня у Баштанській районній раді під головуванням заступника голови постійної комісії районної ради Клименка В.В. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, торговельного та побутового обслуговування населення, будівництва, приватизації та власності. ... Читати далі »
Розділ: Сесії районної ради
Опублікував: vagonta, 11.10.2015

Підготовка до останньої сесії Баштанської районної ради шостого скликання     Підготовка до останньої сесії Баштанської районної ради шостого скликання»     Підготовка до останньої сесії Баштанської районної ради шостого скликання     Підготовка до останньої сесії Баштанської районної ради шостого скликання Новина містить більше 4 фото. Для перегляду натисніть *Читати* або *Читати далі*

 

20 серпня 2015 року у сесійній залі районної ради під головуванням голови районної ради Петрова А.Л. відбулося пленар ... Читати далі »

Розділ: Сесії районної ради
Опублікував: vagonta, 22.08.2015

Фоторепортаж про ХХХХІ сесію Баштанської районної ради та коротка інформація     Фоторепортаж про ХХХХІ сесію Баштанської районної ради та коротка інформація»     Фоторепортаж про ХХХХІ сесію Баштанської районної ради та коротка інформація     Фоторепортаж про ХХХХІ сесію Баштанської районної ради та коротка інформація Новина містить більше 4 фото. Для перегляду натисніть *Читати* або *Читати далі*

 


17 серпня 2015 року о 10.00 – під головуванням голови районної ради Петрова А. Л. відбулося засідання президії районної ради, на якому були присутні члени президії: Зубкова Н. С., Кунпан В. В., Літвінов Ю. М., Шевченко С. Д.

 

У роботі президії взяли участь:

 

голова райдержадміністрацій Сидорика О. А., начальник фінансового управління райдержадміністрації Євдощенко С.В. ... Читати далі »

Розділ: Сесії районної ради
Опублікував: vagonta, 18.08.2015

   Підготовку до ХХХХІ сесії районної ради завершено     Підготовку до ХХХХІ сесії районної ради завершено»     Підготовку до ХХХХІ сесії районної ради завершено    

 
 
13 серпня 2015 року о 10.00 у Баштанській районній раді під головуванням голови постійної комісії районної ради Кунпана В.В. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, торговельного та побутового обслуговування населення, будівництва, приватизації та власності.
 
Членами постійної комісії, що взяли участь у її роботі (Кунпан В.В., Клименко В.В., Літвінов Ю.М., Лехман В.Й.)
... Читати далі »
Розділ: Сесії районної ради
Опублікував: vagonta, 16.08.2015

   Робота депутатів у засіданнях постійних комісій районної ради     Робота депутатів у засіданнях постійних комісій районної ради»         

 

 
6 серпня у Баштанській районній раді під головуванням заступника голови постійної комісії районної ради Ященка В.В. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань АПК, земельних ресурсів, екології, благоустрою та раціонального використання природних ресурсів.  
 
На засіданні були присутні депутати районної ради: Гасанов К.Г., Зайко М.В., Левицька В.І., Курило В.П.  ... Читати далі »
Розділ: Сесії районної ради
Опублікував: vagonta, 07.08.2015

   Засідання постійної комісії районної ради з питань АПК, земельних ресурсів, екології, благоустрою     Засідання постійної комісії районної ради з питань АПК, земельних ресурсів, екології, благоустрою»     Засідання постійної комісії районної ради з питань АПК, земельних ресурсів, екології, благоустрою    

 
5 червня відбулася ХХХІХ сесія районної ради, скликана головою районної ради Петровим А.Л., за рішенням постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення, законності та захисту прав громадян (голова постійної комісії Онищук В.І.), викликаним необхідністю вирішення проблемних питань при завершенні процедури ліквідації комунальної установи «Баштанський районний центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти». ... Читати далі »
Розділ: Сесії районної ради
Опублікував: vagonta, 06.06.2015

   ХХХІХ сесія районної ради     ХХХІХ сесія районної ради»         

 

  Сьогодні відбулося засідання XXXVII сесії районної ради. Головне питання - прийняття районного бюджету Баштанського району на 2015-й рік.
  Після короткого виступу начальника фінансового управління РДА С. В. Євдощенко та обговорення депутатами райради бюджет на цей рік затверджено.
   Пропонуємо переглянути кілька фотографій із сесійної зали з підписами.
... Читати далі »
Розділ: Сесії районної ради
Опублікував: vagonta, 17.01.2015

Сесія районної ради. Прийняття бюджету на 2015-й рік (фоторепортаж)     Сесія районної ради. Прийняття бюджету на 2015-й рік (фоторепортаж)»     Сесія районної ради. Прийняття бюджету на 2015-й рік (фоторепортаж)     Сесія районної ради. Прийняття бюджету на 2015-й рік (фоторепортаж) Новина містить більше 4 фото. Для перегляду натисніть *Читати* або *Читати далі*

 

15 січня відбулося засідання президії районної ради, на якому були присутні члени президії: Луценко Л.І., Єланцева В.П., Літвінов Ю.М., Онищук В.І., Каленіченко А.М., Яцков В.В. та Лехман В.Й. – від постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, торговельного та побутового обслуговування населення, будівництва, приватизації та власності.

У роботі президії взяли участь: голова районної ради Петров А.Л., перший заступник голови райдержадміністрацій Шевченко С.Д., начальник фінансового управління райдержадміністрації Євдощенко С.В., керуюча справами виконавчого апарату районної ради Кононенко Л.А., ... Читати далі »
Розділ: Сесії районної ради
Опублікував: vagonta, 16.01.2015

Підготовку до сесії районної ради (відбудеться у суботу, 17-го грудня) завершено     Підготовку до сесії районної ради (відбудеться у суботу, 17-го грудня) завершено»     Підготовку до сесії районної ради (відбудеться у суботу, 17-го грудня) завершено     Підготовку до сесії районної ради (відбудеться у суботу, 17-го грудня) завершено

 
  Баштанська районна організація ВО "Свобода", як вимагає Закон України "Про інформацію, подала заявку, що в кількості 15 чоловік буде присутня на сесії районної ради 15.12.2014 року. Не знаю, про що думали мозги депутатів, чи чиї насправді. Але 11-12 зателефонували з районної ради і повідомили про те, що нас не пустять в кількості 15 осіб.
  Мабуть ті, що забороняють не знають Закони України, а ще по старинкі користуються законами банди януковича. Згідно Законів НАШОЇ України сесії повинні проходити відкрито. Невже вони думають,
... Читати далі »
Розділ: Сесії районної ради
Опублікував: doktorzlo, 11.12.2014

 
ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ
  20 грудня 2012 року о 10.00 у залі засідань районної ради відбудеться ХХІ сесія районної ради шостого скликання.
 
 НА РОЗГЛЯД СЕСІЇ ВИНОСЯТЬСЯ ПИТАННЯ:
1.  Про  внесення  змін  до  Комплексної  програми  соціального  захисту  населення  «Турбота»  на  період  до  2015  року,  затвердженої  рішенням  районної ради від 8 квітня 2011  року №1.
2. Про продовження терміну дії районної Програми «Безбар’єрна Баштанщина» та внесення змін до рішення районної ради від 25 березня 2008 року №7.
3. Про внесення змін до Статуту Баштанської центральної районної лікарні ... Читати далі »
Розділ: Сесії районної ради
Опублікував: bashtanka, 13.12.2012

 
  29 листопада 2012 року о 10.00 у залі засідань районної ради відбудеться ХХ сесія районної ради шостого скликання .
  На розгляд сесії виносяться питання:
  1. Про внесення змін до районного бюджету Баштанського району на 2012 рік.
  2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Баштанського району та використання резервного фонду непередбачених видатків за січень-вересень 2012 року.
  3. Про інформацію прокурора Баштанського району щодо стану законності, заходів з її зміцнення та результатів діяльності на території району.
  4. Про інформацію начальника Баштанського РВ УМВС України ... Читати далі »
Розділ: Сесії районної ради
Опублікував: bashtanka, 24.11.2012

 
  16 липня 2012 року під головуванням заступника голови районної ради Каратєєвої В.М. відбулася ХVІІ сесія Баштанської районної ради шостого скликання. Основне питання пов’язано з ситуацією, що склалася цього року в агропромисловому комплексі району через несприятливі погодні умови
   До порядку денного було включено 6 питань ... Читати далі »
Розділ: Сесії районної ради
Опублікував: bashtanka, 18.07.2012

ХVІІ сесія Баштанської районної ради шостого скликання     ХVІІ сесія Баштанської районної ради шостого скликання»     ХVІІ сесія Баштанської районної ради шостого скликання     ХVІІ сесія Баштанської районної ради шостого скликання

 
Проект
    
 
Про внесення змін до Програми розвитку
фізичної культури і спорту в Баштанському
районі на період до 2012 року, затвердженої
рішенням районної ради
від 23 березня 2006 року №5

    На підставі пункту 16 частини першої статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою ефективного виконання заходів районної Програми розвитку фізичної ... Читати далі »
Розділ: Сесії районної ради
Опублікував: bashtanka, 28.09.2011

 
Проект
Рішення
ІХ сесія шостого скликання

_____№___ 

Про внесення змін до Регламенту
роботи Баштанської районної ради
шостого скликання, затвердженого
рішенням районної ради
від 30 листопада 2010 року №1

    Відповідно пункту 5 частини першої статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та пропозиції голови районної ради, керуючись статтями 1.8. і 2.4.4 Регламенту роботи Б ... Читати далі »
Розділ: Сесії районної ради
Опублікував: bashtanka, 28.09.2011

 
Проект рішення
 
Про ліквідацію
юридичної особи Перемозької
загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
шляхом її перетворення у Перемозьку
загальноосвітню школу І ступеня


    Заслухавши інформацію начальника відділу освіти Баштанської райдержадміністрації Петрова А. Л. щодо ліквідації Перемозької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів шляхом її перетворення у Перемозьк ... Читати далі »
Розділ: Сесії районної ради
Опублікував: bashtanka, 23.09.2011

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         


РОЗДІЛИ НОВИН
Куточок споживача [45]
Цікаві, якісні, дешеві товари у Інтернет-магазинах та у м. Баштанка. Корисні поради і т.д.
Відверта розмова [2]
Новий фейсбук і ютуб проєкт від В. Гонти
Події, свята [663]
Суспільство [576]
Освіта, медицина [485]
Культура [193]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [18]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 


Copyright MyCorp © 2006Хостинг від uCoz