Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 17.02.2019, 09:48

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

"Дорога життя" ......
00:03:52
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
-24:

З 8 березня!:

День Захисника Вітчизни - 2011:

День Захисника Вітчизни - 2011:


 
Опитування для Вас
Чи підтримуєте вступ України до Європейського Союзу?
Всього відповідей: 963
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓
загрузка...


На головну » 2016 » Травень » 23
Закони потрібно виконувати. Це істина, яка не підлягає сумніву

 Нещодавно в нашій країні було прийнято Закон «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», що є важливим кроком на шляху реформ. Реалізація цього закону покликана на створення конкурентного середовища для засобів масової інформації, забезпечення незалежності редакційної політики від втручання з боку влади. Ключова мета роздержавлення друкованих ЗМІ − доступ громадян до об’єктивної інформації. Тому наша районка, вийшовши з-під залежності від місцевої влади, на мій погляд, просто не матиме права необ’єктивно висвітлювати дійсність, адже для цього є суворий суддя − читацька аудиторія. І саме від неї та зусиль редактора і колективу залежатиме позиція газети в інформаційному просторі.
 Однак, багато хто сприйняв цей закон з острахом і навіть невдоволенням. Як і деякі депутати районної ради, які не підтримали клопотання трудового колективу редакції газети або утрималися від прийняття рішення щодо роздержавлення та виходу районної ради зі складу її засновників. У зв’язку з цим, хотілося б здебільшого звернутися саме до них.
 Роздержавлення друкованих ЗМІ − процес незворотній. У законі про місцеве самоврядування внесено зміни, які забороняють органам місцевого самоврядування бути засновниками друкованих ЗМІ. То невже, свідомо порушуючи закон, можна принести користь своїй громаді? У зарубіжних країнах процес роздержавлення друкованих ЗМІ завершився ще наприкінці 1990-х років. Ті засоби масової інформації, які не реформувалися добровільно, здебільшого були або ліквідовані, або продані на конкурсній основі. Цього ми не маємо права допустити.
 Під час добровільного реформування районка отримає державну підтримку у вигляді пільг щодо сплати орендної плати, передачі майна, яке є в користуванні газети безоплатно у власність реформованій установі. В свою чергу, вона має зберегти свою назву, цільове призначення, мову видання і тематичну спрямованість.
 До речі, в Україні також є позитивний досвід у роздержавленні друкованих ЗМІ. Найбільш яскравий приклад − львівська газета «Високий замок», яка вже майже 10 років є незалежною і за цей час у декілька разів збільшила свій тираж, будучи улюбленим джерелом отримання інформації не лише жителів Львівської області, але й поза її межами. В той же час, місцева влада також не втратила можливості довести до населення свою точку зору, але тепер відносини між ними стали більш партнерськими й конструктивними. Як наслідок, хотілося б побажати своїм колегам при повторному розгляді клопотання трудового колективу районної газети зважити на мої слова та прийняти єдине вірне рішення, вийшовши зі складу засновників газети, дати можливість їй розвиватися і радувати своїх читачів чесною, об’єктивною та цікавою інформацією.
Віталій КОСТЮК,
депутат районної ради


Опубліковано в районній газеті "Голос Баштанщини"
від 21 травня 2016 року №44

 
Категорія новин: Суспільство | Переглянули 736 чол.
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: роздержавлення Голосу Баштанщини, засновники друкованих ЗМІ, Віталій Костюк, Баштанська районна рада, роздержавлення ЗМІ
загрузка...
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

загрузка...
 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:


Від Віктора Коваленка:
"Щиро дякую вам, друзі, за гарний відгук! Я вражений вашою гостинністю та культурно-мистецькими заходами. Всього найкращого і до нових зустрічей!"

Луцький "Оберіг" 2018 щиро захопив мене своєю чудовою організацією та високим рівнем проведення. Дякую Вам, Вікторе Коваленко, за цей гарний допис. Своєю творчістю у цій публікації Ви узагальнили усі мистецькі події, що відбувалися в рамках фестивалю. Раді будемо бачити Вас і на Львівщині із творчим візитом. Щиро рада знайомству! З поваго...

Шановний Вікторе Коваленко! Дуже дякую Вам за чудовий репортаж про "Оберіг" 2018, який подарував мені багато незабутніх вражень!!! І, звичайно, знайомство з Вами та іншими творчими особистостями. Вітання із Львівщини. З повагою - Марія Гев.

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.

На жаль такої структури. як Баштанське районне упраління юстиції не існує.

До речі, оголошення про презентацію у бібліотеці ім. Гмирьова переглянули понад 800 чол. - у Типовій Баштанці, що у соцмережі ВКонтактє.


Кількість переглядів цієї публікації у групі "Типова Баштанка", що у соціальній мережі "Вконтактє":


Які цікаві світлини - це історія творчого життя і великої праці через творчість. Вітаю, пане Вікторе, з Днем народження! Нехай пісні у вашому виконанні лунають ще дуже довго. hands


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [485]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Куточок споживача у м. Баштанка [39]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz