Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 13.08.2020, 23:51

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Політика в Україні
Економіка України
Українське суспільство
Історія України. Патріотам.
Видатні постаті України
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Україна » Політика в Україні

В категорії матеріалів: 51
Показано матеріалів: 31-45
Сторінки: « 1 2 3 4 »

Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
Вечерний Николаев
2008-й год нервно и стремительно приближается к концу. Еще чуть-чуть – и под пальбу новогодних фейерверков, звон бокалов, шкрябанье ложек в хрустальных салатницах с оливье и державное звучание Гимна упадет тяжелый бархатный занавес, ознаменовав финал очередного акта еще одной исторический пьесы.
Выйдут ли на поклон главные персонажи действа? Что это было – драма, трагедия, комедия?
Как обычно: всего понемножку. Но, поскольку спектакль был на целый день длиннее обычного, – год-то выпал високосный, а маски-персонажи кривлялись на этот раз без удержу, до карикатурности, – я бы определил его жанр как трагифарс.
Увы, сцена украинской политики и жизнь миллионов людей, населяющих эту страну, – «параллельные миры». Существуют независимо друг от друга.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Політика в Україні || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 16.12.2008

 
ющенко
Ющенко не прийде у Раду через змову
Президент Віктор Ющенко вважає, що у парламенті замість пошуку порозуміння між політичними партнерами відбувається тіньова змова бізнес-угруповань:

«Ця змова не має нічого спільного із захистом національних інтересів країни і фактично спрямована на руйнацію демократичних перетворень», – передала оцінки ситуації, дані Президентом, його Прес-секретар Ірина Ванникова.

Тому, президент не братиме участь у засіданні Верховної Ради у вівторок, 9 грудня:

«Участь у парламентському засіданні Віктор Ющенко розцінює як діалог із українським суспільством. Натомість для Глави держави є неприйнятним, коли його присутністю намагаються легалізувати бізнес-тандеми. Діалог народних обранців із Главою держави стане можливим після того, як депутати відновлять внутрішню самоорганізацію та оголосять політичні пріоритети».

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Політика в Україні || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 08.12.2008

 
   «На даний момент Ви користуєтеся обмеженою версією сайту і не можете відсилати повідомлення, оцінювати фотографії, залишати коментарі у форумах і відвідувати сторінки інших користувачів. Щоб користуватися сайтом в повному обсязі, активуйте свій профіль за допомогою SMS-повідомлення!» - тепер таке привітання бачать користувачі, які тільки реєструються в «Однокласниках».

   Без активації облікового запису не можна відвідувати сторінки інших користувачів, залишати коментарі й оцінки до фотографій, а також відсилати особисті повідомлення.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Політика в Україні || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 20.11.2008

 

Вчера экс-министр транспорта и связи Николай Рудьковский подал в Печерское районное управление ГУ МВД в Киеве заявление о нападении на него народного депутата Нестора Шуфрича (Партия регионов)     Вчера экс-министр транспорта и связи Николай Рудьковский подал в Печерское районное управление ГУ МВД в Киеве заявление о нападении на него народного депутата Нестора Шуфрича (Партия регионов).

    Об этом сообщает «Коммерсантъ-Украина», ссылаясь на свои источники в правоохранительных органах. 

Вчера экс-министр транспорта и связи Николай Рудьковский подал в Печерское районное управление ГУ МВД в Киеве заявление о нападении на него народного депутата Нестора Шуфрича (Партия регионов)    Изданию стало известно, что вчера около 16.15 в Печерском районном управлении ГУ МВД в Киеве было зарегистрировано заявление бывшего министра транспорта и связи Николая Рудьковского о совершении противоправных действий в его отношении. По словам источника в правоохранительных органах, господин Рудьковский прибыл в райуправление милиции с разбитой губой и в установленном порядке написал заявление, в котором обвинил бывшего министра по вопросам чрезвычайных ситуаций, народного депутата от Партии регионов Нестора Шуфрича в нанесении ему телесных повреждений.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Політика в Україні || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 20.11.2008

 
Вступ України та Грузії до НАТО не гарантує посилення безпеки цих країн, вважає фінансист Джордж Сорос.Вступ України та Грузії до НАТО не гарантує посилення безпеки цих країн, вважає фінансист Джордж Сорос.

"Ідея про те, що вступ до НАТО гарантує Україні й Грузії безпеку, є дурістю", - сказав Сорос, виступаючи на XIII міжнародному форумі Відкритого Товариства, що пройшов у четвер у Талліні.

За словами фінансиста, неможливо представити, що Захід може розпочати війну, захищаючи територію цих країн.

Сорос повідомив, що нещодавно розмовляв із президентом України Віктором Ющенком, який запитав його, як можна почуватися в безпеці без НАТО.

"Чому ви вважаєте, що зможете отримати безпеку від НАТО?", - відповів фінансист президенту.

Сорос упевнений, що безпека можлива тільки тоді, коли Росія стане частиною міжнародного співтовариства, де поважають закони.

.....
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Політика в Україні || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 11.11.2008
Коментарів: 1

 
    Інколи буває важко вгадати яка політика стосовно Росії є найкращою. Зазвичай проросійські політики звинувачують своїх опонентів у провалі стосунків з Росією. Ці звинувачення настільки голослівні, що нагадують літературні сварки баби Палажки з Бабою Параскою. Якщо без жартів, то особливих успіхів у взаєминах з Росією не можуть досягнути навіть її палкі прихильники в українській політиці і владі. Висновок один - Україна повинна поховати смішний і недолугий міф про дружбу народів, явно не відповідний сучасності. Сімейний тип поведінки і фатальна роль поганої невістки для України вже не підходять. Змінити стиль української політики і державного мислення непросто, але без нового підходу до внутрішньої і зовнішньої політики Україна програватиме усім і в першу чергу Росії.

     Для того, щоб зіграти на тонких струнах україно-російських взаємин, нашій політичній еліті треба на найближчих виборах замінити “кнопкодавів” і “блок-менів” на підготовлених стратегів інформаційного змагання.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Політика в Україні || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.09.2008

 
Крым не является спорной территорией, а Россия давно признала границы Украины, заявил премьер-министр РФ Владимир Путин. Об этом он сказал в интервью немецкой телекомпании ARD. Отвечая на вопрос журналиста о том, является ли Крым следующей целью РФ, российский премьер возмутился: "У нас не было и здесь (в Южной Осетии – ред.) никакой цели. Поэтому, считаю, говорить о какой-то следующей цели некорректно".

Путин пояснил, что "Крым не является никакой спорной территорией". "Там не было никакого этнического конфликта, в отличие от конфликта между Южной Осетией и Грузией".

"Там, внутри общества, в Крыму, происходят сложные процессы. Там проблемы крымских татар, украинского населения, русского населения, вообще славянского населения. Но это внутриполитическая проблема самой Украины", - добавил он.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Політика в Україні || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 01.09.2008

 

Петро Порошенко підозрює, що призначені для селян гроші зараз "десь накопичуються на якихось рахунках".

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Політика в Україні || ОПУБЛІКУВАВ: dm | 18.07.2008

 
Cходження на вершину розпочалося о 9.00 з двох боків: Івано-Франківської і Закарпатської областей. Глава держави піднімається на Говерлу з боку Закарпаття.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Політика в Україні || ОПУБЛІКУВАВ: dm | 18.07.2008

 
Политологи прогнозируют выборы в Верховную Раду весной Политические эксперты прогнозируют проведение досрочных выборов в Верховную Раду в марте-апреле 2009 года.

Об этом шла речь сегодня в УНИАН при подведении политических итогов недели.

Президент Аналитического центра “Открытая политика” Игорь Жданов видит два варианта преодоления имеющегося в стране парламентского кризиса: либо досрочные выборы в Верховную Раду, либо переформатирование коалиции. Вместе с тем, наиболее вероятным вариантом он считает пролонгацию политического кризиса до осени, когда он еще больше обострится и закончится досрочными парламентскими выборами.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Політика в Україні || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 02.07.2008

 

Віктор Балога

    Коментар до проекту Конституції від БЮТ

    Хід конституційного процесу в Україні, започаткованого президентом Віктором Ющенком, останнім часом спотворився політичними спекуляціями, шантажем і неправдою.

    Підготовка змін до Конституції стала інструментом політичної боротьби, коли замість зміцнення демократичних інститутів, збалансування влади пропонуються до втілення, по суті, механізми згортання демократії та утвердження авторитаризму. Авторитаризму, який неминуче перетвориться на тиранію.

    Ця загроза спонукає мене, як посадову особу, політика і громадянина, виступити із превентивними застереженнями. Ціна питання – майбутній розвиток України – надто висока, щоб сором’язливо замовчувати плани тих, хто відносить себе до демократичного табору і називає союзниками чинного президента, але хоче силоміць запровадити модель держави, обнесеної колючим дротом.

    Йтиметься про проект Конституції, розроблений БЮТ, який ця політична сила планує винести на розгляд Верховної Ради.

    Одразу наголошу: розрахунок на конституційний бліцкриг - марний...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Політика в Україні || АВТОР: Віктор Балога | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 17.05.2008

 
Мертві душі - не відпускають. Створення Державного реєстру виборців, без якого чесне голосування неможливе, вкотре відсувається на невизначений термін    Мертві душі - не відпускають. Створення Державного реєстру виборців, без якого чесне голосування неможливе, вкотре відсувається на невизначений термін.

    Ніби й політична воля є, і навіть гроші виділили. Чималі, до речі – 50 мільйонів гривень. Але процес ніяк не зрушиться з мертвого місця. Уряд доручив Центрвиборчкому зробити реєстр до травня, але там кажуть – точно не встигнуть.

    За цими дверима мав би реалізовуватися глобальний державний проект. На нього з бюджету дають майже 50 мільйонів гривень: треба усіх виборців у країні перерахувати і поставити на електронний облік. Але ось ця вивіска – мабуть, найвагоміше досягнення за півроку роботи.

    Чули, що процес загальмувався через судові позови Світлани Зварич. Дружина екс-міністра юстиції знається на інформаційних технологіях, має власну фірму і дуже хоче виграти конкурс на створення держреєстру. Але каже, що Центрвиборчком організовує тендер як мінімум непрофесійно.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Політика в Україні || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 01.02.2008

 

Яценюк считает необходимым изменить систему местных выборовЯценюк считает необходимым изменить систему местных выборов

Председатель Верховной Рады Украины Арсений Яценюк считает необходимым изменить систему выборов в местные советы. Об этом Председатель ВР сообщил, выступая во время конференции «Европейские демократические достижения и развитие избирательного законодательства в Украине».

Председатель ВР заметил, что по состоянию на сегодняшний день достаточно много пробелов в избирательном законодательстве Украины и в законодательстве о референдумах. Среди них, по словам Яценюка, есть проблема формирования списка избирателей, проблема самой избирательной системы и ряд других.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Політика в Україні || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 16.01.2008

 

П.Симоненко: "Я убежден, что новому парламенту буквально год существовать".

28.11.2007

Интервью с лидером Коммунистической партии Украины Петром Симоненко.

Несмотря на существенное охлаждение общества в своем отношении к коммунистическим идеалам, Компартия Украины на протяжении всего периода независимости стабильно получает депутатские мандаты в Верховной Раде. А результат этой силы на последних выборах удивил даже самих скептически настроенных экспертов. О будущем коммунистической идеи, о политических планах коммунистов и об их отношениях с представителями крупного капитала РБК-Украина рассказал лидер КПУ Петр Симоненко.

РБК-Украина: Расскажите, пожалуйста, о планах коммунистов в новом парламенте. Возможно ли в случае солидного поощрения участие вашей фракции в оранжевой коалиции?

Петр Симоненко: Абсолютно бесперспективный вопрос с точки зрения каких-либо поощрений участия в оранжевой коалиции. Мы давно уже четко заявили, опираясь на свои политические принципы, что никогда ни в какие оранжевые коалиции вступать не будем. Это однозначно...

========>>

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Політика в Україні || АВТОР: Драбчук Володимир | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 17.12.2007

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz