Баштанка.НЕТ

Пт, 22.11.2024, 04:35

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Захисники України
Українські військові-захисники російсько-української війни
Політика в Україні
Економіка України
Українське суспільство, культура, освіта, наука
Історія України. Патріотам.
Видатні постаті України
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Оновлені теми на форумі

  • жіночі кросовки оптом
  • Проекти каркасних будинків
  • магазин меблів
  • Інформаційно-аналітичне інтернет-видання КиївВлада
  • Крем для обличчя
  •  

    ВИПАДКОВІ ФОТО:

    Візит М.П.Круглова до Баштанської ЗОШ №1:

    День Захисника Вітчизни - 2011:

    З 8 березня!:

    ---3:

     

    Головна » Статті » Україна » Українське суспільство, культура, освіта, наука

    Іонізатори повітря

    Іонізатори повітря

    Ионизатор биполярный, биполярные ионизаторы, продаща ионизаторов в Украине и РоссииПогодьтеся, що кожному з нас хоч раз в житті, хотілося виїхати із задушливої квартири абикуди за місто, подалі від смогу і вихлопних газів і вдихнути чисте морське або гірське повітря.

    Як ви думаєте, з чим це пов'язано? Адже навіть при ідеальній чистоті в квартирі, при щоденному вологому прибиранні і провітрюванні квартири – ми все одно задихаємося, відчуваємо, що нам не вистачає того самого «чистого» повітря.

    Чому ж так відбувається?

    В повітрі існують молекули (частіше за весь кисень), які називаються аероіонами, – позитивно і негативно заряджені частинки. Вони бувають різних видів – легені, середні, важкі, і не діляться строго на «корисних» і «шкідливих». Наявність аероіонів в чистому повітрі – це екологічна потреба людини.

    У природній екології джерелом кисню, збагаченого іонами, є, в основному, хвойні дерева. Заряджені частинки поступають також в повітря під час грози, під впливом ультрафіолетових променів, за рахунок виділення радону із земної кори, в місцях дрібного дроблення води (водопади).

    До найбільшого нашого жалю, ми не можемо засадити все місто соснами або ялинами, викликати грозу по першому бажанню, а також не у кожного є можливість жити поряд з водопадом.

    Завдяки ученим і лікарям, які протягом багатьох років вивчали вплив заражених частинок в повітрі на здоров'ї і самопочуття людини, було виділено таке поняття, як «іонізацію» повітря, тобто утворення позитивних і негативних аероіонів в атмосферному повітрі під впливом природних джерел іонізації. Пристрої, які розділяють молекули повітря на позитивні і негативні аероіони називаються іонізаторами.

    Численні дослідження і розробки в області очищення і іонізації повітря показали, що повітря, що пройшло через очисники повітря і кондиціонери "мертвий", як вода, що дистилює. У такій «переочищенной» штучній атмосфері відсутні багато речовин, які необхідні людині, що може привести як до зниження працездатності, так і до різних захворювань. Очищувачі повітря, зволожувачі, різні люстри Чижевського і іонізатори повітря - це ще не вихід. Звичайні очищувачі-іонізатори повітря не враховують конкретні умови, адже підвищена концентрація аероіонів і озону теж шкідлива.

    Кількість позитивних і негативних іонів і їх співвідношення в атмосферному повітрі сильно змінюється залежно від географії, пори року, погодних умов, а також залежить від забрудненості повітря. У закритому приміщенні іони поглинаються пластиком, тобто в місті, в квартирах і офісах концентрація іонів дуже низька – що, в принципі, ми і відчуваємо.

    ОТЖЕ, ЯКІ Ж ІОНІЗАТОРИ ІСНУЮТЬ?

    Александр Леонидович Чижевский — советский биофизик, основоположник гелиобиологии и аэроионификацииДовгий час за хороший іонізатор повітря вважалася Люстра Чижевського – авторський винахід ученого Чижевського. Але за останніх 40-50 років були багато змін, унаслідок чого зараз використовувати прототипи люстри Чижевського не рекомендується, оскільки вони не відповідають нормам Мінохоронздоров'я (перевищення граничне допустимій концентрації по озону, сильне електростатичне поле, іони тільки одній полярності). Крім того, Люстра Чижевського не може використовуватися більше 10 хвилин.

    В повітрі, яким ми дихаємо, завжди присутні частинки обидва полярностей. Значить, наш організм має потребу як в позитивно, так і в негативно заряджених іонах. Тому, в квартирах необхідно використовувати біполярні іонізатори повітря, які виготовлені відповідно до норм Мінохоронздоров'я.

    Проте, ще не всі до кінця розуміють, навіщо потрібні біполярні іонізатори повітря, коли у продажу є удосталь уніполярні, створюючі негативні іони приладів, і вартість яких набагато нижча, ніж біполярних? Насправді, багато продавців, які пропонують дану продукцію, не володіють достатньою інформацією про іонізатори, і в інструкціях до них немає чітких вказівок по правильному використанню.

    Таким чином, дія позитивних і негативних іонів в повітрі сприяють зміцненню імунітету, тонусу, зниженню стомлюваності; кращому протіканню деяких хвороб; поліпшенню психологічного стану, здоровому сну; значному зниженню кількості бактерій і грибків в приміщенні.

    Завдяки біполярним іонізаторам, квартирне повітря очищається від пилу, нейтралізуються докучливі електростатичні поля (наприклад, на одязі, пластикових предметах, лінолеумі), також віддаляються шкідливі наслідки електромагнітного випромінювання від приладів.

    Ионизатор биполярный, биполярные ионизаторы, продаща ионизаторов в Украине и РоссииЯКЩО ВИ СТРАЖДАЄТЕ АЛЕРГІЄЮ - А ДО ЦЬОГО ЗАХВОРЮВАННЯ СХИЛЬНА БІЛЬШІСТЬ ЖИТЕЛІВ ВЕЛИКИХ МІСТ, ТО ІОНІЗАТОР ПОВІТРЯ СТАНЕ ВАШИМ ВІРНИМ ІНШОМУ І ДОКТОРОМ, І БОРОТИМЕТЬСЯ З АЛЕРГЕНАМИ, ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ПРИСУТНІМИ У ВАШІЙ КВАРТИРІ.

    Вибір біполярних іонізаторів не дуже великий, на відміну від менш дорогих іонізаторів очищувачів повітря, які швидше підходять для красивого подарунка, а не для використання, яке принесло б відчутну користь.

    Придбавши біполярний іонізатор повітря, Ви можете сміливо вважати, що зробили одну з найкорисніших покупок для свого здоров'я. Ефект від його використання відчується практично відразу - Ваш щоденний настрій і самопочуття покращають, а сон стане здоровіший і міцніший.



    Другие материалы по теме
    Категорія: Українське суспільство, культура, освіта, наука | Опублікував: bashtanka (24.10.2007) | Автор: Василь
    Всього коментарів користувачів сайту: 0

    Ваш коментар до публікації:
    ComForm">
    avatar
     
     

    НОВІ КОМЕНТАРІ ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанка.НЕТ:

     

    Щоправда, таки декілька ворожих куль прошило стаканчик-кав'ярню...

    Завтра у місті Баштанка відбудеться відкриття пам'ятної дошки Сергію Семеліту.

    На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.



    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

           

    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz