Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 19.06.2019, 12:44

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Політика в Україні
Економіка України
Українське суспільство
Історія України. Патріотам.
Видатні постаті України
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Зараз переглядають сайт:
vagonta
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Конкурс "А я - україночка":

Працівники будинку "пристарілих":

Працівники Укртелекому:

Працівники райдержадміністрації під час толоки:

 
- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
загрузка...
вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

Головна » Статті » Україна » Українське суспільство

Синдром нєрушимого СРСР


Останнім часом в Україні, окрів теми виборів, по усім ЗМІ прокотилась хвиля російсько-естонської тематики.

Час пройшов. Пройшло 9 травня. В Естонії відбулось покладання квітів до перенесеного пам'ятника. Тож зробимо певні висновки.

1. За допомогою простих пропагандистських штампів, які використовувались російською стороною, естонський конфлікт не зрозуміти, як не можна зрозуміти зв'язку між військовим подвигом багатостраждальних радянських солдат та розграбуванням магазинів етнічними росіянами в Таллінні.

2. Процес перенесення пам'zтника - чисто технічна дія, яка супроводжувалась усілякими почестями, на які цілком заслуговувала пам'ять про загиблих.
Росії слід було зберегти обличчя, утриматися від істерик і визнати технічний характер перенесення, прислати свою делегацію на відкриття, підкреслити свою роль в історичному процесі Європи. Максимум – зайняти позицію жалю з приводу того, що жертовна місія Радянського Союзу у боротьбі з фашизмом відійшла на другий план в оцінці його історичної ролі. Шляхетно і благовидно. Та це не про путівничан.

3. Сама нова російська влада, з метою ущільнення житлових масивів, переносить пам'ятники своїм (не чужим) солдатам з місця на місце, і чомусь це не провокує ні скалдалів, ні погромів. Як кажуть в народі "Не прибравши біля свого двору, не вказуй іншим що і як робити".

4. Естонія пішла на відверту провокацію Росії. У підсумку, росіяни в Естонії закріпили за собою імідж натовпу мародерів, Росія – образ країни, що це мародерство схвалює, Естонія – неспокійної русофобської країни, де відомій нацменшині створюють проблеми.

5. Продовжння та поглиблення конфлікту через бойкот естонських товарів. Якби ж то Росія так бойкотувала товари своїх "негласних" ворогів - країн НАТО та окремо США. Тут, як кажуть пупок може ров'zзатись...
Прикро те, що у нас, на Україні, знаходяться такі ж агресивно настроєні жителі, які схвалюють заходи, спрямовані проти Естонії, цього "паработителя" вільного російського народу. Тут "відзначились" і партія "Руський блок", що в Криму, окремі ЗМІ, зокрема телеканал "Україна", (логічно було б назвати його "Росія" або точніше "Малоросія". Нас такими ж вважає північний сусіда), "Інтер".

Хочеться додати, що іноді така країни, як Росія, не помічає ту межу, яку не треба переступити. Часто з її боку лунають закиди щодо антинародної діяльності США, Англії на Близькому Сході, в Європі. А що вона робить щодо Естонії, щодо військового зближення з країнами Азії? І врешті-решт політика стосовно Грузії, Чечні?

За матеріалами сайтів:
unian.net/ukr/news/news-194224.html
epravda.com.ua/news/2007/4/30/54142.htm

Категорія: Українське суспільство | Опублікував: bashtanka (11.05.2007) | Автор: Василь
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 480 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz