Баштанка.НЕТ

Сб, 20.04.2024, 13:49

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Захисники України
Українські військові-захисники російсько-української війни
Політика в Україні
Економіка України
Українське суспільство, культура, освіта, наука
Історія України. Патріотам.
Видатні постаті України
 
Форма входу
E-mail:
Пароль:

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Оновлені теми на форумі

  • Норковые шубы от клер
  • Медичний Центр Здоров'я
  • Квитки на автобус по Україні, Польщі та Європі
  • Професійний друк
  • Запрошуємо на онлайн навчання в школу ITStar
  •  

    ВИПАДКОВІ ФОТО:

    Працівники Укртелекому:

    З 8 березня!:

    -22:

    Центральна районна лікарня:

     

    Головна » Статті » Україна » Політика в Україні

    Хто є хто в запропонованому Яценюком Кабміні


      Прем'єр Арсеній Яценюк запропонував своїх кандидатів на посади членів уряду. Еспресо.TV вирішило проаналізувати імовірний склад нового Кабміну від Яценюка

      Усіх озвучених кандидатів можна розділити на три умовні категорії: політики, до яких намає жодних нарікань: ті, до діяльності яких у суспільства є багато запитань; і політики, що залишаються між цими двома категоріями (названа нами 50/50). Сюди ж відносяться і ще досить маловідомі персонажі.

    КАНДИДАТИ, ДО ПРИЗНАЧЕННЯ ЯКИХ НЕМАЄ ЖОДНИХ НАРІКАНЬ

    Віце-прем'єр-міністр та міністр регіонального розвитку – ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН
    Нинішня посада: віце-прем'єр-міністр та міністр регіонального розвитку
    До кого наближений: людина Петра Порошенка

    Багаторічний мер Вінниці (2006-2014 роки). В медіа був сформований образ Гройсмана як ефективного міського голови, який навів лад у місті. Раніше Гройсман заявляв, що значно більше користі принесе місту, якщо залишиться на посаді міського голови, але Порошенко перетягнув його до уряду.

    Під час нинішньої коаліціади ЗМІ писали, що Гройсман і Яценюк - головні кандидати на прем'єрське крісло. Основна мета на нинішній посаді, за словами Гройсмана, "проведення реформи децентралізації влади та місцевого самоврядування".

    Цитати: "Если люди, которые проживают на временно оккупированных территориях, чувствуют угрозу прохождения отопительного сезона, они всегда могут воспользоваться возможностью переехать в другую область и получить там работу и социальные блага"

    Міністр внутрішніх справ АРСЕН АВАКОВ
    Нинішня посада: міністр внутрішніх справ
    До кого наближений: вважається людиною Арсенія Яценюка

    Чим запам'ятався на посаді: За час роботи главою МВС в уряді Яценюка Аваков запам’ятався жорстким придушенням сепаратизму у Харкові, коли спецпризначенці блискавично звільнили ОДА та затримали його загарбників; гучним затриманням кримінальника та активіста "Правого сектору" Сашка Білого, під час якого він був убитий при спробі чинити збройний опір; та активною участю у створенні добровольчих батальйонів в системі МВС, які вносять дуже важливий внесок у збройну боротьбу проти терористів та російських окупантів. Нещодавно Аваков презентував детальний план реформування МВС, який передбачає перейменування міліції у поліцію.

    Глобальних претензій до Арсена Авакова на посаді міністра внутрішніх справ немає ані в президента, ані в прем’єра. До призначення на посаду глави МВС був народним депутатом від "Батьківщини", один з польових командирів Майдану. За президентства Ющенка був головою Харківської ОДА, в 2010 році брав участь у виборах харківського міського голови, але з дуже незначним відривом програв нинішньому очільнику міста Геннадію Кернесу. Як зазначають правозахисники та ЗМІ, вибори відбулися з суттєвими фальсифікаціями, які і визначили перемогу Кернеса. За час правління Януковича переховувався в Італії, оскільки проти Авакова було порушено кримінальну справу, а сам він – оголошений в розшук. Зумів повернутися у країну лише після обрання нардепом на виборах 2012 року.

    Цитати: "Те, кто бьется в конвульсиях, представляя добровольческие батальоны, как наибольшую опасность в стране – не думают о стране. Они думают о себе, своих страхах перед новыми непривычными моделями построения силовых подразделений в Украине. Они думают и боятся, строят козни – а мы делаем, бьемся и держим удар! Время все расставит по местам".

    "Лай цепных собак путина - награда и оценка работы. Служу народу Украины!"

    Міністр освіти і науки СЕРГІЙ КВІТ
    Нинішня посада: міністр освіти і науки
    До кого наближений: Петро Порошенко

    Сергій Квіт - професор Могилянської школи журналістики, доктор філологічних наук, доктор філософії. Викладацьку роботу розпочав у 1996 році в Інституті журналістики. У 2000-2001 роках очолював управління преси і книговидання Держкомтелерадіо. Працював у багатьох освітніх виданнях, у 2002-2007 роках також працював деканом факультету соціальних наук і соціальних технологій НаУКМА. Обраний на посаду президента НаУКМА у 2007 році. 2006-2011 - член Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі. 2012-дотепер - член Наглядової ради Незалежної асоціації телерадіомовників.
    З 27 лютого 2014 – на посаді міністра освіти і науки. За цей час МОН запровадило заходи щодо патріотичного виховання школярів, сприяло переведенню 9 вишів окупованого Донбасу до вільних міст України, ввело нові правила складання ЗНО тощо. 
    Цитата: "Реформи в освіті - запорука успішних перетворень в Україні загалом, а це, у свою чергу, - підґрунтя для створення ефективної Української держави, яка була б потрібною всім громадянам".

    Керівник Держкомтелерадіо (з повноваженнями міністерства) ЮРІЙ СТЕЦЬ
    Нинішня посада: народний депутат 
    До кого наближений: вважається людиною Порошенка

    Стець на своїй нинішній посаді майже не викликає запитань і дуже міцно асоціюється з президентським "5 каналом", де він працює вже не один рік. Так, у 2007 році Стець обійняв посаду наглядової ради 5 каналу і фактично де-факто займає її досі.

    Крім того, сім років тому уперше потрапив до парламенту, ставши народним депутатом від Блоку "Наша Україна - Народна самооборона" (№53 у виборчому списку).

    Цікаво, що з "каналом Порошенко" Стець примудрився поєднати не лише кар’єру, а й особисте життя.  Адже на "5 каналі" працює його дружина – телеведуча Яна Конотоп.

    Крім того, Стець не боїться власноруч приймати пологи. Так, пуповину своєї четвертої доньки Єви він власноруч перерізав ножицями для паперу.  Саме цю дитину згодом хрестили народний обранець Юрій Луценко та перша леді країни Марина Порошенко. При чому Стець спеціально відклав хрестини доньки, поки Луценко не був звільнений з в’язниці.

    Цитати:
    "В жодному виконавчому органі влади я не буду. Жодного призначення мене стосуватись не буде. Ані мене, ані моїх близьких, аби не дискредитувати  саму ідею чогось нового і прогресивного, що може бути в Україні".

    Міністр культури ЄВГЕН НИЩУК
    Нинішня посада: міністр культури
    До кого наближений: представник Майдану

    Євген Нищук, який був "голосом Майдану", чи не єдиний у новому Кабміні представник Майдану. Протягом Революції Гідності він був модератором на сцені Майдану, куди запросив його Юрій Луценко.

    Євген Нищук – людина, що має безпосереднє відношення до культури. Він актор Національного театру ім. Івана Франка та Київської академічної майстерні театрального мистецтва "Сузір'я". викладач у КТІ ім. Карпенко-Карого, заслужений артист України. Зіграв чимало ролей у театрі та кіно. Продовжує займатися акторською діяльністю.

    Свою активну громадянську позицію Нищук проявив ще у 2004 році, ставши і тоді модератором "помаранчевого" Майдану. На позачергових парламентських виборах у 2007 році був № 205 у блоці "Наша Україна – Народна самооборона". До Верховної Ради не потрапив. 27 лютого 2014 року Євгена Нищука було призначено на посаду міністра культури України.

    За час перебування Євгена Нищука на посаді міністерство культури зініціювало чимало заходів, присвячених вшануванню пам'яті Героїв Небесної сотні (пам’ятні концерти та вистави, розробка проектів меморіалу Героям Небесної Сотні, визначення однойменного ордену тощо), Мінкультури заборонило низку фільмів російського виробництва, зокрема 69 з Пореченковим, а також в'їзд діячам культури Росії. Мінкультури сприяло захисту 

    Цитата: "Саме мова та культура роблять нас самобутніми, вирізняють серед народів, а здобутки митців - прекрасні літературні твори, живописні полотна, театральні, музичні та кіношедеври та багато-багато іншого дають тисячі приводів для гордості за те, що ми – УКРАЇНЦІ"

    ЙМОВІРНІ МІНІСТРИ, ДО ЯКИХ Є БАГАТО ПИТАНЬ

    Міністр юстиції ПАВЛО ПЕТРЕНКО
    Нинішня посада: міністр юстиції
    До кого наближений: людина Арсенія Яценюка

    До 2010 року займався адвокатською практикою, був головним юрисконсультом ВАТ «Державний ощадний банк України», з 2009 року був членом громадської організації та в подальшому політичної партії «Фронт Змін», входив до бюро партії та керував юридичним департаментом. У листопаді 2010 року обраний депутатом Київської обласної ради, член постійної комісії з питань законності, правопорядку та боротьби з корупцією. На виборах 2012 року обраний народним депутатом від "Батьківщини". З 27 лютого 2014 року – міністр юстиції.

    Чим запам’ятався на посаді: Ініціативи щодо проведення реформи системи судочинства, зокрема міністерством був розроблений законопроект «Про відновлення довіри до судової системи України». Він був ухвалений парламентом, але не призвів до очищення судової влади. Також Петренком ініційовано низку реформ, зокрема, Державної виконавчої служби, Державної реєстраційної служби, державної пенітенціарної служби, але говорити про результати ще зарано.

    Цитата: «Коли мене призначили на посаду Міністра юстиції, у мене було лише 2 варіанти дій: пливти по течії або під корінь ламати систему. Я обрав другий варіант»

    До діяльності Петренка на посаді міністра юстиції дуже багато запитань. Багатьом здається, що Петренко лише імітує реформи. Так, його судова реформа не може призвести до зменшення корупції, і до вирішення головного питання судової реформи – невідворотності рішення суду. Зараз, як і раніше, будь яке судове рішення нехай і 10-річної давнини можна витягти із шухлядки і переглянути. Так само є багато претензій до люстрації в Україні. Попри прийнятий парламентом закон, темпи його виконання залишають бажати кращого.

    Міністр екології ГАННА ГОПКО
    Нинішня посада: Громадська діячка, журналіст, заробляла на життя відпрацьовуючі західні гранти на боротьбу з курінням
    До кого наближена: "Самопоміч"

    Ганна Гопко – українська громадська діячка і журналіст. Перший номер в списку партії "Самопоміч". Неодноразово заявляла, що йде в парламент з "Реанімаційним пакетом реформ", який планує втілювати, отримавши мандат. Була делегована в Кабмін, скоріше, щоб не заважала зайвими ініціативами роботі Верховної Ради, адже є великі сумніви у реальності провести на практиці анонсовані Гопко 50 реформ.

    Цитата: "Я представляю таку ініціативу, як реанімаційний пакет реформ, Ми об'єднали більше 120 експертів, щоб запропонувати країні конкретні кроки. Ми напрацювали багато законопроектів. Ми вважаємо, Що є ключові напрямки. Децентралізація і регіональний розвиток., реформа судової, прокуратури та правоохоронної системи, Антикорупційне бюро. Також ми вважаємо важливою адміністративну реформу"

    Міністра охорони здоров'я  ВАСИЛЬ ЛАЗОРИШИНЕЦЬ
    Нинішня посада: в.о. міністра охорони здоров'я
    До кого наближений: вважається людиною Арсенія Яценюка

    Ця кандидатура викликає чимало запитань, адже в міністерстві охорони здоров'я він людина геть не нова. Перше пришестя Василя Лазоришиця, дитячого кардіохірурга з Закарпаття, у МОЗі на посаді заступника міністра почалося з 2008 року. Тоді міністром охорони здоров'я був Василь Князевич чи людина тодішнього президента Віктора Ющенка. Також він працював помічником міністра-регіонала Зіновія Митника. Цікаво, що цих двох шефів Лазоришиця згодом звинуватили у грандіозних корупційних схемах.  Цікаво і те, що за потреби він може працювати з різними "політичними угрупуваннями".

    Чим запам’ятався: У більшості українців Лазорошинець асоціюється зі скандалом, пов’язаним  з закупівлею лікарських препаратів  проти свиного грипу "Таміфлю", вартість яких для держави була завищена утричі. Фактично під час епідемії саме Лазоришинець був спікером МОЗу у питаннях "свиного грипу". І звісно, повз нього "прозорий" процес закупівлі лікарських препаратів осторонь пройти не міг. 

    Крім того, нинішній голова МОЗ був причетний до двох сумнозвісним кредитів 2009-го року: австрійського на 100 млн. євро на закупівлю машин швидкої допомоги, вартість яких також була завищена у кілька разів, та американського на $ 100 млн. на медобладнання, яке так і не було введено в експлуатацію.

    Варто відзначити, що амбіції Лазорошиця ніколи не обмежувалися лише медициною. В 2012 році він висувався у народні депутати від фракції УДАР по виборчому округу № 71, але до парламенту так і не потрапив.

    Цитати: "Ви кажете у МОЗ – найкорумпованіша система. Та ні. Подивіться, які закупівлі проходять у інших відомствах… Просто охорона здоров’я і медицина завжди в центрі уваги, адже стосуються всіх без виключення – від дитини до людей похилого віку".

    Міністр молоді та спорту ДЕНИС СИЛАНТЬЄВ

    Нинішня посада: пройшов у парламент в складі "Радикальної партії Олега Ляшка" (№12 у списку). 
    Чим запам'ятався: чемпіон світу та Європи, срібний призер Олімпіади-2000 в Сіднеї з плавання
    До кого наближений: член Радикальної партії

    У серпні 2008 року, відразу після завершення професійної спортивної кар'єри, заснував Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання Дениса Силантьєва. 

    Дружина Інна Силантьєва - співзасновник бренду "Coutur de fleur" (одяг). Пару часто помічають у світських тусовках. Саме там, за словами Інни, вони завели багато корисних знайомств із відомими людьми та політиками.

    Чим запам’ятався: За інформацією ЗМІ, в 16 років ледь не потрапив за грати за звинуваченням у рекеті. За архівною інформацією запорізького МВС, яка потрапила у ЗМІ, Дениса Силантьєва очікувало тюремне ув'язнення терміном на 7 років. Ті ж ЗМІ зазначають, що від тюрми Дениса врятував видатний запорізький авторитет "Франц" (Володимир Федоренко). Він контролював всі групи вимагачів, що діяли на ринках в Запоріжжі. Майстер спорту з вільної боротьби.

    Також Силантьєва ЗМІ пов'язують із запорізьким кримінальним авторитетом Анісімовим, який довгий час вважався "смотрящим" від Партії регіонів по Запоріжжю, а зараз знаходиться у розшуку.

    Партія регіонів публічно підтримала ініціативу Силантьєва по відкриттю "Клубу дитячого плавання" в 10 містах України. Ініціативу плавець піарив зі своєю колегою - чемпіонкою плавчинею Яною Клочковою, яка була членом "Партії регіонів". 

    У декларації 2011 року Силантьєв вказав заробіток у сумі 16 тис. 851 грн. При цьому його предвиборча кампанія 2012 була не такою дешевою. 

    Також у ЗМІ писали, що Силантьєв пов'язаний із львівським авторитетом Володимиром Дідухом, більше відомим як Вова "Морда". 

    Цікаво, що реалізуючи свій проект "Клуб дитячого плавання", Силантьєв у різних регіонах заручився підтримкою різних політичних сил. Так, у Запоріжжі його ініціативу підтримала Партія регіонів, в Житомирі - БЮТ, а у Львові школу плавання відкривав Олег Тягнибок. Саме партію "Свобода" пов'язували з Вовою "Мордою".

    Колишнього спортсмена, також можна включити в квоту Льовочкіна. Ще зовсім нещодавно Силантьєв був замом глави Громадської ради КМДА при Олександрі Попові. А, як відомо, колишнього градоначальника щільно курирував тодішній глава АП Януковича. На користь версії "людини Льовочкіна" говорить також і той факт, що у Силантьєва є й особисті зв'язки з родиною політика. Не секрет, що на показах колекцій дружини Льовочкіна Зінаїди Ліхачової, традиційно присутні Інна та Денис Силантьєви.

    Цитати: "Суспільство в особі спортивних фахівців, які пропрацювали багато років у своїй сфері, відкинули цей проект. Можливо, через те, що у її авторів немає чіткого бачення, чого вони хочуть досягти. Адже спочатку почали говорити, що нам не потрібні ШВСМ, що будемо переходити на системи клубів. Потім, коли зрозуміли, що це не приймається, стали говорити, що навпаки, посиляться дитячо-юнацькі спортивні школи, і почали мобільно перебудовувати концепцію". (про реформу від нинішнього міністра спорту Дмитро Булатова)

    "Якби ми йшли на повідку в політики, ми б ніколи нічого не зробили. Я приходив до політиків і казав: не важливо, за Юлю ви чи за Вітю, важливо - що в країні щорічно десятки нещасних випадків на воді з дітьми".

    50/50

    Міністр економічного розвитку - ДМИТРО ШИМКІВ 
    Нинішня посада: Заступник голови Адміністрації Президента України з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ
    До кого наближений: відносно незалежна фігура

    Дмитро Шимків колишній генеральний директор «Microsoft Україна». Активно заявив про себе під час Євромайдану, взявши відпустку за власний рахунок і пішовши підтримувати революціонерів. Займає посаду заступника голови Адміністрації Порошенка з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ. На посаді займається впровадженням електронного документообігу та скороченням “армії чиновників” в АП.

    Шимків періодично критикував Арсенія Яценюка. Він звинувачував Кабмін у затягуванні процесу з видачею ліцензій на зв'язок 3G. Тому скоріш за все саме він та Мінекономрозвитку будуть головними ідеологами реформ. Через це Яценюк буде змушений або миритись з ним, або в Кабміні виникне внутрішній “конфлікт реформаторів”. Шимків не є стовідсотковою людиною Порошенка, таким чином президент забирає удар від себе.

    Цитати:
    "В будь-якій організації система заохочень і мотивацій повинна працювати, якщо її не буде, то складно очікувати якісний результат. Ми не просто недоплачуємо держслужбовцям, ми їх зневажаємо своїм ставленням, законами, постановами", - заявляв Шимків щодо ефективності роботи держслужбовців.

    Міністр агропромислового комплексу ЛЕОНІД КОЗАЧЕНКО
    Нинішня посада: голова Ради підприємців при Кабінеті міністрів України
    До кого наближений: людина Петра Порошенко
    Попередник: "свободівець" Ігор Швайка

    Леонід Козаченко - голова Ради підприємців при Кабінеті міністрів України, президент "Української аграрної конфедерації". Спеціаліст з великим досвідом. Відстоює інтереси аграрної індустрії. 
    Його прямий опонент в уряді – віце-прем'єр з АПК Ігор Мірошниченко. Можна спрогнозувати, що саме між цими двома чиновниками виникне внутрішня суперечка в уряді. І від того, хто у ній переможе, буде залежати, за чиєю концепцією буде розвиватися агропромисловість в Україні. Проте Арсеній Яценюк очікує, що міністерство Козаченка буде працювати у "тісній спайці" з віце-прем'єром Мірошниченко.

    Цитати: "Я абсолютно впевнений, що Україні не загрожує продовольча криза. Єдиною загрозою на сьогоднішній день являється відсутність ефективної аграрної політики".

    Віце-прем'єр з агропромислового комплексу ІВАН МІРОШНИЧЕНКО
    Нинішня посада: віце-президент "Української зернової асоціації"
    До кого наближений: партієць Андрія Садового, "Самопоміч"     
    Попередник: "свободівець" Олександр Сич

    Ігор Мірошниченко - віце-президент "Української зернової асоціації" з 2005 року. Постійний представник транснаціонального зернотрейдера "Каргілл" та компанії "Нобл Ресорсіз Україна" в аграрному комітеті Американської торгової палати, співголова комітету в 2003-2005 рр. та з 2010-2013 рр., позаштатний радник прем’єр - міністра України у 2009-2010 рр.  

    Балотувався на парламентських виборах від "Самопомочі" під номером 15 і пройшов у Раду. В "Самопоміч" его привела партия "Воля".  У вузьких колах відомий як один із двох спонсорів "Об'єднання "Самопоміч". За планом прем’єра Яценюка, Мірошниченко буде відповідати за формування України як лідера на світовому продовольчому ринку. Майже немає досвіду державного управління. З 2009 по 2013 рік був радником міністра аграрної політики України Миколи Присяжнюка.

    Цитата: "Багато речей у нашій країні відбуваються не "завдяки", а "всупереч".  

    Віце-прем'єр з гуманітарних питань ІГОР ЖДАНОВ
    Нинішня посада: президент аналітичного центру "Відкрита політика"
    До кого наближений: Юлія Тимошенко

    Жданов - президент аналітичного центру «Відкрита політика». Працював в адміністрації президента Леоніда Кучми. В 2004-2007 роках працював на різних посадах в блоці "Наша Україна" Віктора Ющенка. Жданов називав себе одним з авторів передвиборчої програми Ющенка «Десять кроків назустріч людям» і «автором виборчої стратегії Ющенка».

    Скоріше за все Жданова хочуть поставити в кабмін в якості людини, яка ні на що впливати не буде, але таким чином в уряд затягується БЮТ. Ще під час президентської кампанії Юлія Тимошенко обіцяла йому цю ж посаду в уряді.

    Міністр палива та енергетики - АНДРІЙ КОБОЛЄВ
    Нинішня посада: глава НАК "Нафтогаз України"
    До кого наближений: відносно незалежний

    Андрій Коболєв нинішній голова НАК “Нафтогаз України”. На посаді запам’ятався публічним просуванням ідеї реверсних поставок газу з Європи, підвищення тарифів на енергетику та глобальної економії ресурсів. Формував імідж прагматичного і практичного менеджера.

    Коболєв людина близька до Миколи Мартиненка і зберігає хороші стосунки з усіма політичними силами. Перед ним стоять серйозні виклики, але міністр Міненерговугілля має невеликий вплив. Тому все буде залежати від того, кого призначать головами державних енергетичних компаній “Нафтогаз” та “Енергоатом”.

    Цитати: "Це міф, що без російського газу всі помруть".

    Міністр фінансів України ВІТАЛІЙ ЛІСОВЕНКО 
    Нинішня посада: заступник міністра фінансів
    До кого наближений: довгий час співпрацював з Анатолієм Максютою – чиновником з багаторічним досвідом, який "пережив" трьох президентів: Кучму, Ющенка, Януковича.

    Представляючи Лісовенка, Яценюк недарма назвав його "англомовним технократом". Серед закладів, в яких навчався та проходив стажування, Лісовенко вказує Мічиганський університет (1993, США), Джорджтаунський університет (1997, США), Кеннеді-Вестерн університет (2001, США).
     
    Довгий час працював в Міністерстві фінансів України. Розпочавши кар’єру з головного економіста відділу, він дуже швидко доріс до заступника і першого заступника державного секретаря Мінфіну. У 2002-2004 роках був віце-президентом Чорноморського банку торгівлі та розвитку В квітні 2005 року повернувся в Мінфін і працював заступником по 2006 рік, коли міністерство очолював Віктор Пинзеник. З 2006 року повернувся у банківську сферу: займав посаду керівника інноваційних проектів, був членом правління АТ "Укрексімбанку", у 2010 році був призначений членом правління, директором корпоративно-інвестиційного бізнесу Альфа-Банку. 6 березня цього року  знову призначений на посаду заступника міністра фінансів України.

    Цитата: «В меморандуме c МВФ есть целый раздел, посвященный банковской сфере. Там четко прописано, что нам хотелось бы совместно сделать. В частности – углубить понимание ситуации с крупнейшими банками, ввести понятие системного банка».



    Джерело публікації: http://espreso.tv/article/2014/11/14/khto_ye_khto_v_zaproponovanomu_yacenyukom_kabmini
    Категорія: Політика в Україні | Опублікував: vagonta (15.11.2014)

    ПОШУК за ключовими словами (тегами): Арсен Аваков, Сергій Квіт, Ганна Гопко, Юрій Стець, Євген Нищук, Володимир Гройсман, Шимків, Василь Лазоришинець, Денис Силантьєв, Павло Петренко
    Всього коментарів користувачів сайту: 0

    Ваш коментар до публікації:
    (можна через соцмережі та акаунти у "Фейсбук", "Гугл" та ін.)

    ComForm">
    avatar
     
     

    НОВІ КОМЕНТАРІ ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанка.НЕТ:

     

    Щоправда, таки декілька ворожих куль прошило стаканчик-кав'ярню...

    Завтра у місті Баштанка відбудеться відкриття пам'ятної дошки Сергію Семеліту.

    На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.



    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

           

    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz