Баштанка.НЕТ

Сб, 20.04.2024, 12:08

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Куточок споживача, поради та рекомендації
Світ - політика
Світ - економіка
Світ - суспільство
Світ - технології, наука
Світ - освіта, культура, медицина, спорт
У світі цікавого: ідеї, факти, коментарі
Робота
Постаті
ФУТБОЛ
Відпочинь!
Сценарії свят
Сім'я - особистий досвід
Здоров'я - профілактика, лікування
 
Форма входу
E-mail:
Пароль:

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Оновлені теми на форумі

  • Норковые шубы от клер
  • Медичний Центр Здоров'я
  • Квитки на автобус по Україні, Польщі та Європі
  • Професійний друк
  • Запрошуємо на онлайн навчання в школу ITStar
  •  

    ВИПАДКОВІ ФОТО:

    Фотографія 7:

    Відкриття офісу Партії регіонів:

    ---36:

    Працівники Укртелекому:

     

    Головна » Статті » Різне: новини, робота, поради, відпочинок, цікаве » Світ - освіта, культура, медицина, спорт

    Початок навчального року (що? де? коли?)

    Після закінчення навчального року в Італії, ще ніхто не знає, коли почнеться новий... Для чого перейматися, ажде попереду літо, море і три місяці відпочинку від школи... А чи це справді так? Якщо українським дітям дають список творів із позакласного читання: хочеш – читай, а не хочеш – то вже й так обійдеться, то італійським дітям дають завдання на літо. Для цього батьки повині купити спеціальні книжки із завданнями, де для кожного предмету є свій розділ. Скажу чесно – мені жаль цих діток, бо ті, яким навчання дається легко, можуть виконати усі вправи і задачі за місяць, якщо добре постараються, а ті, які були слабенькими у школі, вважають таке завдання непосильним, тому не всі й переймаються. Це проблема також і для батьків: адже треба контролювати дитину, допомагати їй, брати книжки із собою у відпустку. Мій син розтягував завдання на два місяці: присвячував по годині у день на виконання. Брали ми його із собою, коли летіли у відпустку до бабусі, адже там немає Інтернету, тому часу було більше.

    Точну дату початку навчального року призначають улітку, кожен регіон має свій день. Цього року ми ідемо до школи 14 вересня, у минулому році пішли 8-го. Ніякого святкування і квітів – звичайний робочий день для дітей і вчителів. Біля зачинених дверей школи збираються батьки і діти, за п»ятнадцять хвилин до дзвінка виходить директор і вітає усіх із початком занять. Ще з липня на скляних дверях висять списки першокласників, де зазначено у яку секцію вони потрапили: А, В, С... Кожен вчитель забирає своїх дітей до класу. Крига скресла.

    Початкова школа і середня розміщені окремо. Перший період, «елементаре» продовжується 5 років. У нашому регіоні до першого класу ідуть дітки, яким до 31 грудня поточного року виповниться 6 років.

    Через п»ять років вони закінчують початкову школу і йдуть до середньої – «школа медіа». Якщо у дитини спитаєш, у якому класі навчається, то вона відповість: «Я навчаюся у третьому класі середньої школи», точніше - у восьмому класі. Після восьмирічного циклу і здачі екзаменів, перед учнями стоїть вибір: вступати до ліцею чи до інституту (нашого технікуму), де вчаться ще п»ять років.

    Ніяких випускних вечорів тут не існує. Батьківський комітет класу замовляє скромну вечерю в ресторані, куди запрошують вчителів, дітей і батьків. Цього року закінчив школу мій син, усі ходили у піцерію, і дуже здивувало, що деякі батьки після останньої зустрічі були незадоволені тим, що треба здавати гроші на квіти вчителям.

    Вступ до середніх навчальних закладів не потребує ніяких екзаменів, достатньо заплатити за навчання (у середньому це 100 євро) і купити книжки (ще 300 євро). Якщо учневі такий профіль навчання непосильний, то його залишають на другий рік. Після двох повторених років потрібно міняти профіль, тому що такий рід навчальних дисциплін не для цієї дитини. Буває, що студенти просто не хочуть вчитися (це не диво й для українських учнів). Ліцеї не дають професійної кваліфіки, тому після іх закінчення треба вступати до університету. А от після інституту (нашого технікуму) студент отримує професію, тут у наш час тяжко знайти роботу. Деяких новоспечених спеціалістів запрошують на підприємства, відбираючи за найкращими результатами навчання.

    Для мене, як вчительки, перше вересня завжди залишається святом, хоч тепер і без квітів... Тому вітаю усіх вчителів, батьків і учнів із початком навчального року. Нехай вам усе удається!

    Тамара Шевченко.
    Народилася у с.Суворівка Новоодеського району. Працювала вчителем у с.Явкине Баштанського району. В даний час проживає і працює в Італії, м. Гамветтола
    Категорія: Світ - освіта, культура, медицина, спорт | Опублікував: bashtanka (31.08.2010) | Автор: Т. Шевченко. Італія, м. Гамветтола
    | Коментарів відвідувачі лишили: 2
    ПОШУК за ключовими словами (тегами): початок навчального року
    Всього коментарів користувачів сайту: 2
    avatar
    1
    1
    Статя дуже цікава. Але багато три-крапок. Здається, ніби попрацював цензор. І ще! Склалося враження, ніби автор хотів наголосити, що наші освітні традиції кращі. Для нас - так.
    avatar
    1
    2
    Дякую за коментар. Статтая розміщена без втручання цензора, а трикрапки, то моя "хвороба" :). Виправлятимуся. Так, мені здється, що українські освітні традиції кращі, якщо не враховувати корупції.

    Ваш коментар до публікації:
    (можна через соцмережі та акаунти у "Фейсбук", "Гугл" та ін.)

    ComForm">
    avatar
     
     

    НОВІ КОМЕНТАРІ ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанка.НЕТ:

     

    Щоправда, таки декілька ворожих куль прошило стаканчик-кав'ярню...

    Завтра у місті Баштанка відбудеться відкриття пам'ятної дошки Сергію Семеліту.

    На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.



    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

           

    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz