Більшість батьків намагаються робити все, щоб їхні діти були готові до кожного нового навчального року: купують шкільне приладдя й новий одяг, розмовляють з дітьми про те, скільки радості й задоволення принесе їм новий навчальний рік, і багато-багато іншого. Здавалося б, усе підготовлено – усе добре, але батьки все одно турбуються, чи зможуть вони ефективно допомагати дітям при виконанні домашніх завдань і підтримувати їх задоволення від навчання, яке повинно залишитися з ними на все життя.
Ми хочемо, щоб наші діти досягали успіху, щоб вони раділи своїм досягненням та отримували додаткові можливості в майбутньому. Але нас гнітить хвилювання, чи не відобразиться погане навчання дитини на нас як батьках. Ми відчуваємо тиск, щоби зробити все для досягнення успіху нашими дітьми. Часто з найкращими намірами ми використовуємо зовсім неправильні стратегії.
При составлении плана я обратил внимание на следующие факторы:
1.Рекомендуемые препараты должны быть современными, желательно обладающими системным действием.
2.Препараты должны хорошо смешиваться, и быть совместимыми для создания «баковых смесей». Поэтому вся химия от одного производителя.
3.Нормы подобраны для одного опрыскивателя (8-10 литров) и приобретя пакетик в розничной расфасовке, вы избавитесь от необходимости развешивания и разливания из больших упаковок. К тому же так сложнее допустить ошибку в определении необходимой дозы.
4.Все препараты должны иметь разрешение к применению на дачных участках (в любительском садоводстве).
Бажаючи заощадити, громадяни все частіше потрапляють у «тенета» аферистів, залишаючись без засобів існування і з повним розчаруванням у людях. Відділ протидії кіберзлочинам в Миколаївській області Причорноморського управління Департаменту кіберполіції Національної поліції України пропонує використовувати прості правила, які зменшать ризик потрапити до «пасток» шахраїв, під час купівлі товару в мережі Інтернет.
Напередодні новорічних свят громадяни, бажаючи порадувати своїх близьких, планують придбання подарунків, купівля яких, можливо, відкладалась, будують плани на спільне проведення відпочинку і, враховуючи складну економічну ситуацію у країні, а також рівень доходів, хочуть заощадити.
Не секрет, що товари, які пропонуються для продажу через Інтернет-ресурси часто коштують дешевше, ніж у магазинах. Однак, зростання такої торгівлі веде до збільшення випадків шахрайства при здійсненні угод у мережі Інтернет.
Зарубежные экранизации романа Ильфа и Петрова "12 стульев":
- Пожалуйста, сидите! / Keep your seats, please. Великобритания, 1936
- 13 стульев / 13 Stühle. Германия, 1938 г.
- Все дело в мешках! / It's in the Bag! США, 1945
- Tretton stolar / Тринадцать стульев. Швеция, 1945.
- Семь черных бюстгальтеров / Sju svarta be-ha. Швеция, 1954
- 13 стульев / Treze Cadeiras. Бразилия, 1957 г.
- Счастье лежит на улице / Das Glück liegt auf der Straße. ФРГ, 1957
- 12 стульев / Las Doce Sillas. Куба, 1962
- Один из тринадцати / Una su 13. Италия, 1969
- 12 стульев / The Twelve Chairs. США, 1970
- Рабе, Пилц и 13 стульев / Rabe, Pilz und dreizehn Stuhle. ФРГ, 1972 г.