Головна сторінка

Пн, 23.12.2024, 18:35

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Куточок споживача, поради та рекомендації
Світ - політика
Світ - економіка
Світ - суспільство
Світ - технології, наука
Світ - освіта, культура, медицина, спорт
У світі цікавого: ідеї, факти, коментарі
Робота
Постаті
ФУТБОЛ
Відпочинь!
Сценарії свят
Сім'я - особистий досвід
Здоров'я - профілактика, лікування
 
Форма входу

Зверніть увагу
Сьогодні відвідували сайт:

Оновлені теми на форумі

  • почати грати в слоти
  • казино з великим вибором
  • де знайти інформацію про Столицю розваг
  • увійти в Місто Слотів
  • Трубогиби
  • Головна » Статті » Різне: новини, робота, поради, відпочинок, цікаве

    В розділі матеріалів: 937
    Показано матеріалів: 196-210
    Сторінки: « 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 62 63 »


     
      Розписка залишається чи не найпопулярнішим юридичним документом, яким засвідчується ті чи інші зобов'язання.
      Розпискою, ми підкріплюємо свої права, щоб або гарантувати свою чесність, або в майбутньому назад отримати свою власність. Законодавство України регулює питання щодо отримання та складання розписок, а саме...
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Куточок споживача, поради та рекомендації || АВТОР: Сергій Гула, адвокат | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 12.07.2016

     

     
      Кожен рік навесні комунальні служби виходять білити місто. Бордюри, дерева, стовпи, «жкг-арт», плитку, асфальт, а іноді навіть просто пил на дорозі треба пофарбувати у білий колір. Аргументів, чому це треба робити, у комунальників та небайдужих до благоустрою містян безліч. «Хмарочос» спробує розібратись з цією давньою традицією та пояснити, чому це абсолютно марна справа...
      ...
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: У світі цікавого: ідеї, факти, коментарі || АВТОР: Тарас КАЙДАН | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 18.04.2016
    Чому білити бордюри – це ледача радянська практика?      Чому білити бордюри – це ледача радянська практика?»      Чому білити бордюри – це ледача радянська практика?      Чому білити бордюри – це ледача радянська практика?      Чому білити бордюри – це ледача радянська практика?

     

      Употребление сладких газированных напитков повышает риск заболеваний желудочно-кишечного тракта и ожирения, а у детей может вызвать нестабильность психики

    Сегодня газированные напитки — это полностью синтетические продукты. Сладкая вода содержит ароматизаторы, консерванты, красители — все они вредны для здоровья, особенно маленьких детей. Поэтому медики советуют родителям не давать эти напитки детям до трех лет. А все потому, что консерванты могут негативно повлиять на развитие ребенка и даже вызвать нестабильность психики.

    Но не стоит думать, что после того, как ребенку исполнится три года, употребление этих напитков перестанет вредить его организму. Даже у детей старшего возраста шипучки могут вызвать ангину. И вопрос не в том, что нынешнее подрастающее поколение так сказать тепличное, дело в самой сладкой воде, насыщенной двуокисью углерода не только для образования пузырьков. В напитках СО2 используют как консервант, также эта добавка защищает от появления грибков и микробов. Иногда, добавляя двуокись углерода, производители руководствуются принципом чем больше, тем лучше. В результате при проверке напитков в некоторых партиях эксперты обнаруживают превышение по содержанию двуокиси углерода и уровню кислотности pH.


     

    Как выбрать действительно качественные сладости Чтобы удешевить стоимость лакомства, производители заменяют качественные ингредиенты дешевыми аналогами, провоцирующими развитие гиперактивности у детей и атеросклероз у взрослых

    Конфеты любят взрослые и дети. Однако если дети просто наслаждаются вкусом, то взрослые обычно жалуются, что конфеты уже не те. Мол, они не такие вкусные, как еще несколько лет назад, и вообще от них зачастую ощущается неприятное послевкусие, чего раньше не было. Эксперты объясняют неприятные изменения банальной экономией производителей: чтобы удешевить продукцию, в нее добавляют ингредиенты, которые не только хуже по вкусу, но и вредны для здоровья и могут спровоцировать ряд заболеваний — от сахарного диабета до атеросклероза или гиперактивности у детей.

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Куточок споживача, поради та рекомендації || АВТОР: Екатерина ПОЛИЩУК | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 22.03.2016

     

    Подавляющее большинство так называемого домашнего молока опасно, поскольку сельские хозяйки научились умело его фальсифицировать

    Молоко занимает одно из ведущих мест среди продуктов питания. Наличие в нем легкоусвояемых органических веществ (белков, жиров, углеводов), а также необходимых для человеческого организма микроэлементов делает его незаменимым пищевым продуктом.

    За последние годы ассортимент молока, и особенно кисломолочных продуктов, значительно расширился, поэтому проблема установления натуральности стоит достаточно остро. Большинство украинцев уверены, что настоящее молоко можно купить только у бабушки на базаре, и именно этот продукт является наиболее полезным. Но эксперты не разделяют этого мнения, ведь в лабораториях неоднократно исследовали качество такого молока и к показателям его безопасности всегда были претензии.

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Куточок споживача, поради та рекомендації || АВТОР: Екатерина ПОЛИЩУК | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 20.03.2016

     
      Більшість батьків намагаються робити все, щоб їхні діти були готові до кожного нового навчального року: купують шкільне приладдя й новий одяг, розмовляють з дітьми про те, скільки радості й задоволення принесе їм новий навчальний рік, і багато-багато іншого. Здавалося б, усе підготовлено – усе добре, але батьки все одно турбуються, чи зможуть вони ефективно допомагати дітям при виконанні домашніх завдань і підтримувати їх задоволення від навчання, яке повинно залишитися з ними на все життя.

    Ми хочемо, щоб наші діти досягали успіху, щоб вони раділи своїм досягненням та отримували додаткові можливості в майбутньому. Але нас гнітить хвилювання, чи не відобразиться погане навчання дитини на нас як батьках. Ми відчуваємо тиск, щоби зробити все для досягнення успіху нашими дітьми. Часто з найкращими намірами ми використовуємо зовсім неправильні стратегії.

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Сім'я - особистий досвід || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 18.03.2016

     

     
    При составлении плана я обратил внимание на следующие факторы:
       1.Рекомендуемые препараты должны быть современными, желательно обладающими системным действием.
        2.Препараты должны хорошо смешиваться, и быть совместимыми для создания «баковых смесей». Поэтому вся химия от одного производителя.
       3.Нормы подобраны для одного опрыскивателя (8-10 литров) и приобретя пакетик в розничной расфасовке, вы избавитесь от необходимости развешивания и разливания из больших упаковок.  К тому же так сложнее допустить ошибку в определении необходимой дозы.
        4.Все препараты должны иметь разрешение к применению на дачных участках (в любительском садоводстве).

     

    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

           



    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz