Баштанка.НЕТ

Вт, 05.11.2024, 21:25

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Куточок споживача, поради та рекомендації
Світ - політика
Світ - економіка
Світ - суспільство
Світ - технології, наука
Світ - освіта, культура, медицина, спорт
У світі цікавого: ідеї, факти, коментарі
Робота
Постаті
ФУТБОЛ
Відпочинь!
Сценарії свят
Сім'я - особистий досвід
Здоров'я - профілактика, лікування
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Оновлені теми на форумі

  • Ремонт під ключ
  • регистрации в казино
  • Кто играл на Azino
  • Геологія ділянок в Києві
  • Як правильно грати на BetOn
  •  

    ВИПАДКОВІ ФОТО:

    День Захисника Вітчизни - 2011:

    Виставка робіт Олександра Бондаренка:

    Конкурс "А я - україночка":

    День Захисника Вітчизни - 2011:

     

    Головна » Статті » Різне: новини, робота, поради, відпочинок, цікаве » Світ - суспільство

    Звички щасливих людей

    Вони розвивають здатність до відновлення

    Психологи вважають, що саме здатність до відновлення, а не щастя, - антонім депресії. Щасливі люди знають, як справитись з потрясіннями. Це свого роду зброя проти неминучих падінь, що трапляються в житті кожної людини. Японська приказка говорить: "Впади сім разів, встань вісім".

    Вони цінують прості задоволення

    З'їсти морозиво на лавочці в парку, погладити собаку за вухом, відчути, побачити веселку. Щасливі люди дуже цінують такі речі, які взагалі нічого не коштують і з'являються самі по собі. Знаходити щастя в дрібницях і бути вдячним за все, що в тебе є, прямо пов'язано з відчуттям радості.

    Вони присвячують частину свого часу тому, щоб віддавати

    Позитивні люди витрачають частину свого часу на те, щоб творити добро, яке неодмінно повернеться і принесе щось хороше в їх життя. Волонтерська робота чи просто безкорисливі хороші вчинки відмінно позначаються як на душевному, так і на фізичному здоров'ї. І в депресію такі люди впадають рідше.
     


     

    Вони надають перевагу глибокому спілкуванню, а не легким балачкам

    Немає нічого поганого в тому, щоб обмінятися з кимось кількома легкими фразами, але засісти за довгу розмову на серйозні теми - відмінна практика, яка допоможе вам почувати себе радісним і живим. А ще це приносить більше задоволення, ніж просте "бла бла бла".

    Вони витрачають гроші на інших

    За гроші можна купити щастя. Але тільки в тому випадку, якщо витрачати їх не лише на себе, а й на інших людей. Давати - приємніше, ніж брати.

    Вони вміють слухати

    Коли ви слухаєте, ви відкриваєтеся для нових знань. Слухаючи, ви показуєте людям упевненість в собі і повагу до них. Інші не можуть залишатися до цього байдужими, вони відчувають до вас позитивні почуття, які роблять вас ще щасливішими. Вміння слухати - це навичка, що зміцнює відносини.

    Вони підтримують зв'язок

    Не смс, дзвінок чи повідомлення в соціальних мережах, а саме зустріч з другом. Будь-яка людина має потребу в почутті причетності, а для цього потрібно спілкуватися. І не онлайн. Соціальні мережі не дозволяють нам доторкнутися до людини, а це дуже важливо для щастя. Це давно доведений факт.

    Вони бачать у всьому хороше

    Оптимізм відмінно позначається на здоров'ї: менше стресів означає менше проблем із серцем. І якщо ви обираєте навмисний пошук хорошого у всьому, що відбувається, значить ви обираєте здоров'я і щастя.

    Вони оточують себе щасливими людьми

    Радість заразна. Дослідники виявили, що ті, хто оточений щасливими людьми, "найвірогідніше будуть щасливі в майбутньому". Достатня причина для того, щоб скоротити питому вагу сумних друзів за рахунок збільшення кількості життєрадісних.

    Вони посміхаються і сміються

    Навіть якщо ви не відчуваєте себе веселим, подумайте про що-небудь хороше і посміхніться цій думці. Але важливо не прикидатися. Якщо ви будете посміхатися, але думати при цьому про погане, стане тільки гірше. Сміх провокує вироблення правильних гормонів в мозку, які дозволяють нам відчувати себе щасливішими.

    Вони цінують хорошу музику

    У музиці - сила. Така, що вона може позмагатися із силою масажу. Вибір вдалої музики - важливий фактор. В одному дослідженні людей просили визначити за фотографіями, чи зображені на них люди щасливі чи сумні. У більшості випадків їх відповідь визначалася настроєм музики, яку піддослідні слухали в той момент. Це означає, що потрібно намагатися слухати побільше радісної музики.

    Вони займаються фізичними вправами

    Фізичні навантаження дають людині ендорфін, який робить нас щасливішими. Тренування полегшують симптоми депресії, тривожності, пригніченості, завдяки хімічним реакціям в мозку. Плюс, тренування дають нам можливість цінувати своє тіло і любити його, а це дуже важливо для гарного настрою.

    Вони займаються духовними практиками

    Подяка, співчуття і милосердя - важлива частина практично будь-якої релігії. У 2009 році було проведено дослідження, яке показало, що діти, які вважали, що у них є мета і вище призначення в житті, були щасливіші, ніж їх однолітки, які жиили просто так. І справа не тільки в релігії, звичайно, а в будь-яких духовних практиках. Це може бути медитація, молитва, просто час для роздумів на постійній основі. Щодня, щотижня, щомісяця - неважливо. Головне, мати подібний якір, який впорядковує життя, робить його духовно більш насиченим і дає нам перепочинок від постійної метушні.



    Джерело публікації: https://uamodna.com/articles/13-zvychok-schaslyvyh-lyudey/
    Категорія: Світ - суспільство | Опублікував: vagonta (24.01.2022)

    ПОШУК за ключовими словами (тегами): щасливі люди, звички щасливих людей, щасливі
    Всього коментарів користувачів сайту: 0

    Ваш коментар до публікації:
    ComForm">
    avatar
     
     

    НОВІ КОМЕНТАРІ ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанка.НЕТ:

     

    Щоправда, таки декілька ворожих куль прошило стаканчик-кав'ярню...

    Завтра у місті Баштанка відбудеться відкриття пам'ятної дошки Сергію Семеліту.

    На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.



    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

           

    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz