Кожне кіно залишає свій післясмак. Деякі картини взагалі не чіпають, а інші виношуєш тижнями, обдумуючи кожну деталь. Нарешті, є «смачні» фільми. Їх дивишся, щоб зануритися в повну безцінних деталей атмосферу. І ось десять таких фільмів.
У кожній країні і на деяких територіях є своя, відмінна від інших валюта. Різні кольори, дизайни, портрети і символи, надруковані на купюрах і монетах, як правило, відносяться до історії та культури країни, але іноді вони можуть ставитися до інших предметів, таким як підвищення обізнаності щодо певної справи або ж випускатися для святкування особливої події. Тим не менше, існують деякі валюти, на яких надруковані досить дивні теми. Чи можете ви уявити, як би ви оплачували продукти грошима яскравими та незвичними грошима? Якщо ні, запрошуємо переглянути купюри вартістю 100 трильйонів, 100 мільйонів мільярдів, 500 000 000 000...
...
Басилашвілі Олег Валеріанович (груз. ოლეგ ბასილაშვილი* 26 вересня 1934, Москва) — радянський та російський актор театру і кіно, народний артист СРСР (1984).
Біографія
В 1956 році закінчив Школу-студію МХАТу (курс П. В. Массальського) і отримав розподіл в Ленінградський театр імені Ленінського комсомолу. В 1959 запрошений у трупу Великий драматичний театр імені Г. А. Товстоногова. Брав участь у постановках Г. О. Товстоногова («Варвари», «Океан», «Лихо з розуму», «Три сестри», «Історія коня»).
Популярність акторові принесли ролі в кінофільмах Ельдара Рязанова («Службовий роман», «Вокзал для двох», «Про бідного гусара замовте слово»), Георгія Данелії («Осінній марафон»).
У 1990–1993 роках — народний депутат РРФСР (Російської Федерації). В 2006 р. брав участь у випуску книги «Автограф століття»...
...
Сьогодні фотоапарат є практично у кожної людини - це дзеркальні фотокамери, аматорські мильниці, або ж просто вбудовані в мобільні телефони камери на кілька мегапікселів ...
Нам не потрібно проявляти плівки, бігти в магазин за фотохімікатами... Ми знімаємо тисячі знімків, ділячись знятими кадрами в своїх блогах, викладаючи їх у соцмережах або просто відправляючи по електронній пошті.
А ще зовсім недавно усе було не так...
Далі (рос.)...
Чем чревато неправильное лечение гриппа, и каких ошибок следует избегать, чтобы быстрее выздороветь?
Грипп атакует нас каждый год, и огромному количеству людей не удается избежать встречи с ним в сезон простуд. Казалось бы, каждый знает об этой болезни все: и симптомы, и последствия, и лечение. Но все же ежегодно многие из нас делают одни и те же ошибки при лечении гриппа. Занимаются самодеятельностью, назначая себе эффективное лечение без совета с врачом, что приводит к осложнениям. Как не попасться на удочку не правильных подходов к лечению гриппа?
Ничто так не согревает холодным зимним вечером, как горячие напитки, а уж тем более, алкогольные. Например, всеми любимый глинтвейн. А можно пойти дальше и попробовать себя в роли настоящего бармена, приготовив грог, пунш или, возможно, даже блейзер.
Главное правило в приготовлении не только горячих, но и вообще любых алкогольных коктейлей – никаких правил! Нужно прислушиваться и следовать за собственными вкусовыми ощущениями. И если тебе нравится коктейль и ты хочешь выпить еще такой же, ты нашел именно свой рецепт. И совершенно не важно, что в нем в два раза больше сахара или вместо рома добавлен коньяк. Главное, что тебе этот коктейль нравится.
...
Щороку з приходом холодів у більшості людей знижується імунітет. Невже запобігти погіршенню здоров'я ніяк не можна? Взимку організму не вистачає вітамінів, сонячного світла, рухової активності. Це робить нас вразливими перед різними захворюваннями. Але не варто сприймати зиму як вирок для здоров'я. Можливо, досить просто підкоригувати свій спосіб життя, щоб допомогти своєму організму дати відсіч «зимовим» хвороб і, в цілому, зміцнити своє здоров'я. Програма оздоровлення включає кілька важливих етапів.
Далі (рос.)
Тривалі новорічні свята зазвичай супроводжуються частими застіллями. У ці дні ми дозволяємо собі з'їсти і випити більше звичайного. Причому, більшість страв важко назвати корисними для здоров'я, не кажучи вже про алкоголь...
Не дивно, що після такого незвичного меню відчувається важкість у шлунку, мучить печія, порушується стілець, утворюються зайві кілограми.
Слідом за фізичним дискомфортом з'являється і психологічний.
Як швидко повернути хороше самопочуття?
Спеціальний режим харчування і активності запустять процес очищення організму після свят.
Традиционно подводя итоги ушедшего года вспоминают и о тех, кого не стало в прошедшем году. Предлагаем вместе вспомнить знаменитых людей, которые ушли от нас в 2014.
В статье: Эдуард Шеварднадзе, Валерия Новодворская, Виталий Линецкий, Валентин Белькевич, Андрей Баль, Робин Уильямс, Всеволод Нестайко, Леонид Стадник, Валентина Семенюк-Самсоненко, Донатас Банионис, Борис Химичев, Андрей Гусин, Яак Йоала, Оскар де ла Рента, Алексей Девотченко, Каха Бендукидзе, Виктор Тихонов, Джо Кокер и другие...
Мода на "электрификацию" автомобильной отрасли заметно усиливается с каждым годом, все больше ведущих автопроизводителей разрабатывают собственные электрокары. Аналитики Росбалта предлагают обзор главных новинок мирового рынка экологических автомобилей.
Несмотря на скепсис множества профильных экспертов и "прохладное" отношение большинства автогигантов, электромобили — уже не выбор "повернутого" на экологии маргинала, а вполне привычное явление на дорогах крупных западных городов, пишет Максим Швейц.
Единственная проблема с электрическими автомобилями — в том, что обычно они стоят значительно дороже бензиновых аналогов. Поэтому, чтобы снизить их конечную стоимость для потребителя, правительства многих стран, включая США и большинство западноевропейских, предусмотрели субсидии, которыми возмещают автопроизводителям убытки от продажи электрокаров по заниженным ценам.
Все більше людей відкидає окуляри в сторону і переходить до лінз, обираючи їх за практичність і легкість у застосуванні.
Плюси контактних лінз незаперечні. В першу чергу, вони набагато зручніше окуляр в повсякденному використанні. Вони непомітні, зручні у відпустці, поході або спортзалі. Вони не спадають, не запотівають, їм не страшні погодні катаклізми, наприклад, дощ або сніг. В лінзах ви зможете забути про власну короткозорість і відчувати себе вільно і невимушено.
До плюсів контактних лінз можна віднести їх здатність коригувати зір навіть при вираженій короткозорості. В цьому випадку вам довелося б підбирати окуляри з товстими скельцями, які не тільки не додають вам привабливості, але і значно спотворять навколишню дійсність. Лінзи незамінні у випадках, коли різниця між двома очима становить більше двох діоптрій. Підібрати окуляри в цій ситуації практично нереально, а контактні лінзи здатні скорегувати зір майже на 100%.
Болі в горлі. Найвідоміша цілюща властивість меду — лікувати хворе горло. Мед вбиває бактерії, які викликають інфекції в горлі. Завдяки сильним антибактеріальним властивостям мед знімає біль у горлі.
Змішайте столову ложку меду зі свіжовидавленним соком лимона і пийте через однакові проміжки часу. У суміш меду і лимонного соку додайте щіпку солі і полощіть горло кілька разів в день.
Кашель. При інфекціях верхніх дихальних шляхів дітям старше 2-х років потрібно давати 2 чайні ложки меду перед сном. Мед полегшує кашель (особливо нічний кашель у дітей) і покращує сон...
...
Зараз цифрові фотоапарати настільки увійшли в наше життя, що ні у кого вже не викликають здивування. І мало хто замислюється про те, з чого все починалося. Перша цифрова камера фірми «Кодак»
Модель 1975 року.
Перша цифрова камера Eastman Kodak важила 3,6 кг. Вона складалася з декількох десятків плат і касетного програвача прикріпленого збоку. Все це працювало від 16 нікель-кадмієвих батарей. Давайте згадаємо про це детальніше ...
Простуда – самое распространенное инфекционное заболевание, которое поражает большинство население хотя бы один раз в год. В 90% случаях причиной простуды являются вирусы (риновирусы, аденовирусы, респираторно-синцитиальные вирусы и другие). В 10% случаях простуда вызывается бактериями, поражающими дыхательные пути. Это могут быть стрептококки, стафилококки, гемофильная палочка и другие виды бактерий.Симптомы вирусной простуды несколько отличаются от бактериальной, и при тщательном осмотре больного врач может с большой долей вероятности предположить тип возбудителя. Однако точно определить возбудитель простуды можно только после лабораторной диагностики.
Источник инфекции
Основным источником инфекции является больной человек, особенно если заболевание находится на начальной стадии, когда больной ощущает недомогание и слабость. Основными путями передачи инфекции является воздушно-капельный и контактно-бытовой...
...