Баштанка.НЕТ

Нд, 22.12.2024, 19:09

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Захисники України
Українські військові-захисники російсько-української війни
Політика в Україні
Економіка України
Українське суспільство, культура, освіта, наука
Історія України. Патріотам.
Видатні постаті України
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Оновлені теми на форумі

  • почати грати в слоти
  • казино з великим вибором
  • де знайти інформацію про Столицю розваг
  • увійти в Місто Слотів
  • Трубогиби
  •  

    ВИПАДКОВІ ФОТО:

    Конкурс "А я - україночка":

    Конкурс "А я - україночка":

    -6:

    Конкурс "А я - україночка":

     

    Головна » Статті » Україна » Українське суспільство, культура, освіта, наука

    ТОП-10 найбільших судових застав в Україні та кількість сплачених коштів


    Найбільші та найрезонансніші застави, які було сплачено українським судам за всю історію незалежності

    Євген Бакулін – екс-голова НАК "Нафтогаз України"

    Вимога: 1,5 млрд грн

    Сплачено: 9,987 млн грн

    Екс-голову НАК "Нафтогаз України" було затримано у березні минулого року в рамках розслідування корупційних схем у газовій галузі. 

    6 березня 2014 року МВС відкрило кримінальне провадження стосовно посадовців НАК "Нафтогаз України" і ТОВ "Газукраїна-Коммерс" за розкрадання державного майна на суму понад 1,4 млрд грн.

    Бакуліну була призначена найбільша сума застави в історії української феміди – 1,5 млрд грн.

    Однак,  25 квітня "улюблений" суд усіх українських посадовців – Печерський районний, постановив: звільнити Євгена Бакуліна з-під варти під заставу у 9,987 млн грн. 

    Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков тоді написав на своїй сторінці у Facebook: "Суддя Ільйова винесла рішення відпустити під заставу екс-голову НАК "Нафтогазу" Бакуліна за.. 9,987 млн. грн.. "Легко та технічно"…знижений розмір застави 1,5 мільярди гривень на 10 мільйонів.. За 15 хвилин в дорадчій кімнаті – рішенням на одній сторінці", - написав він.

    "І як після таких судових рішень мотивувати слідчих на адекватну чесну роботу?", - додав Аваков, звинувачуючи суд у корупції.

    Після скандального звільнення МВС збиралось подавати апеляцію. Проте, вже у вересні Генеральна прокуратура закрила справу проти Бакуліна, а вже в жовтні він взяв участь у парламентських виборах, здобувши перемогу на одномандатному окрузі у Сєвєродонецьку, що на Луганщині. Нині Бакулін - депутат Верховної Ради.

     

    Володимир Зіневич – екс-директор "Укрінтеренерго"

    Вимога: 365 млн грн

    Змінено: на домашній арешт

    Зіневичу інкримінували розтрату коштів державного підприємства в особливо великому розмірі. Йдеться про зловживання службовим становищем. ГПУ підозрює, що Зіневич уклав контракт на постачання вугілля з Південно-Африканської Республіки, знаючи про його мінімальні якісні показники.

    Слідство ще ведеться, а тому посадовець і досі під домашнім арештом носить електронний браслет.

     

    Петро Мельник – екс-ректор Національного університету ДПС

    Вимога: 23 млн грн

    Сплачено: 609 тис грн

    Мельника затримали 27 липня 2013 року "на гарячому". Екс-ректор отримував одразу два хабарі у розмірі 40 тис. і 80 тис. грн за вступ родичів у виш, яким він керував.

    1 серпня 2013-го Печерський райсуд Києва обрав Мельнику запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 27 вересня включно. 

    Згодом на Мельника наділи електронний браслет для відстеження його перебування. Проте 9 серпня 2013-го стало відомо, що Мельник втік з-під домашнього арешту, самотужки розібравшись з електронною "прикрасою" на нозі. Вже 14 серпня Мельника оголосили в міжнародний розшук, а 1 квітня 2014-го він сам здався правоохоронцям, коли прилетів із Лондона в Бориспіль.

    2 квітня Печерський райсуд Києва ухвалив рішення про обрання Мельнику запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою або домашнього арешту, якщо підозрюваний внесе заставу.  15 квітня залишив під вартою екс-ректора Петра Мельника і залишив заставу в розмірі 23 млн грн. У травні минулого року Мельник таки вніс гроші і вийшов із СІЗО. Щоправда, сума застави чарівним способом знизилась з 23 млн до 609 тис. грн.

     

    Олег Горбаль – заступник директора Київської регіональної дирекції "Укргазбанку"

    Вимога: 5 млн грн

    Сплачено: 5 млн грн

    Олег Горбаль – брат екс-депутата та банкіра Василя Горбаля. Олега Горбаля та ще сімох співробітників банку підозрюють у розтраті державних коштів, виділених на підтримку ліквідності фінустанови під час кризи, в 2009 році. Слідство вважає, що в банку навмисне видали кредит на суму 90 млн грн. неплатоспроможній компанії ТОВ "ФК "МКС-Інвест". Горбаль вийшов під заставу, яку вимагав суд – 5 млн грн, просидівши в СІЗО близько півроку.

     

    Сергій Максимов - Акціонер VAB Банку

    Вимога: 5 млн грн

    Сплачено: 5 млн грн

    У грудні 2011 року ГПУ звинуватила Максимова у наданні кредитів підконтрольним йому компаніям "на десятки мільйонів гривень". З цих грошей близько 40 млн грн., за версією слідства, були легалізовані Максимовим. Банкір вийшов під заставу після 5 місяців в СІЗО, сплативши за це 5 млн грн.

     

    Петро Блажівський - екс-керівник ДАІ в Полтавській області


    Вимога: 2 млн грн

    Сплачено: 10 млн грн

    Блажівський підозрюється у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди посадовою особою.

    Спочатку Октябрський районний у Полтаві суд призначив Петру Блажівському суму застави 2 млн грн. 

    5 січня цього року в Апеляційному суді Полтавської області розглянули справу за апеляцією обласної прокуратури, яка вимагала призначити начальнику ДАІ УМВС України в Полтавській області Петру Блажівському 15 млн грн застави. Однак, вже 7 січня суд постановив нову ухвалу, якою задовольнив клопотання старшого слідчого відділу прокуратури Полтавської області щодо застосування запобіжних заходів — тримання під вартою строком 60 діб, до 24 лютого, та розміру застави. Новий "ціна свободи" для Петра Блажівського склала 9 млн 987 тис. грн. Заставу у майже 10 млн грн за Петра Блажівського вніс його брат. Щоправда, невідомо, який саме, адже даїшник-хабарник має кількох братів. 

     

    Олександр Єфремов – екс-голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді

    Вимога №1: 3,6 млн грн

    Сплачено: 3,6 млн грн

    Вимога №2: 60,9 тис. грн

    Сплачено: 60,9 тис. грн

    Олександра Єфремов затримали 14 лютого 2015 року в Києві. Йому оголосили підозру в службових зловживаннях та службовому підробленні.

    Печерський райсуд Києва 16 лютого обрав Єфремову запобіжний захід у вигляді арешту з альтернативою внесення застави у розмірі 3,6 млн грн застави. 17 лютого Єфремова відпустили під заставу.
    Проте, вже 18 лютого Генпрокуратура повідомила Єфремову про нову підозру -  розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. Протягом майже тижня після оголошення Печерський суд не міг встановити для Єфремова запобіжний захід. А 25 лютого під головуванням скандальної судді Оксани Царевич суд відмовився арештовувати Єфремова. Державне обвинувачення просило суд заарештувати підозрюваного, оскільки він може впливати на свідків, депутатів парламенту сьомого скликання, і переховуватися за кордоном.

    Однак Царевич вирішила, що докази прокуратури не є абсолютно обґрунтованими, оскільки експерт у своєму висновку, проаналізувавши виступи підозрюваного, не знайшла в них ознак розпалювання ворожнечі за національною або етнічною ознакою. У виступах виявлено розпалювання конфлікту між групами людей за територіальною ознакою і критика влади. Суд визнав, що Єфремов як політичний діяч мав право на такі заяви. Екс-депутата просто з зали суду відпустили під нову заставу у 60 тис. грн, саме у стільки Царевич оцінила свободу регіонала Єфремова.

    Після скандального звільнення, суддя Оксана Царевич і сама опинилась на лаві підсудних. Генпрокуратура звинувачує її у винесенні завідомо неправосудних рішень, після позбавлення Царевич парламентом суддівського імунітету, феміда призначила своїй колезі міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Зараз її пересування контролює електронний браслет.

     

    Михайло Чечетов, екс-депутат Партії регіонів

    Вимога: 5 млн грн

    Сплачено: 5 млн грн

    Колишнього депутата Верховної Ради Михайла Чечетова арештували за підозрою в сприянні прийняттю "диктаторських законів" 16 січня 2014 року 20 лютого. Йому інкримінували підписання, як члена рахункової комісії, протоколу про голосування з недостовірними даними.

    21 лютого Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою для Чечетова й призначив заставу 5 млн грн. 23 лютого екс-депутата все ж звільнили під зазначену заставу. Після суду Чечетов заявив журналістам, що в нього таких грошей нема, а отже, необхідну суму назбирали друзі. Як з‘ясувалось згодом, 5 мільйонів за свободу Чечетова не пошкодував ще один регіонал-олігарх Вадим Новінський.

    В ніч на 28 лютого Михайло Чечтов помер. Екс-депутат скоїв самогубство, вистрибнувши з 17-го поверху власної квартири.

     

    Сергій Бочковський, екс-голова ДСНС


    Вимога: 1 млн 184 тис. грн

    Не сплачено

    Керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій було заарештовано 25 березня просто під час засідання уряду.

    Посадовця звинуватили у махінаціях у сфері державних закупівель.
    Печерський суд 27 березня вирішив не застосовувати запобіжний захід для Бочковського, тому чиновника доведеться відпустити з-під варти через 72 години після затримання - 28 березня близько 12.00. Пізніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що прокуратура сьогодні відкликала клопотання про арешт колишнього глави ДСНС Сергія Бочковського, щоб розширити його. За його словами, суд отримає нове клопотання про арешт Бочковського вже в суботу вранці.

    У п'ятницю адвокат Бочковського заявив, що проти його підзахисного, імовірно, порушили чотири нові справи. 28 березня Печерський районний суд Києва обрав Бочковському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави в сумі 1 млн 184 тис. грн. Заставу Бочковський поки що не вніс. Адвокат екс-головного рятувальника каже, що у його підзахисного таких грошей немає 

    Василь Стоєцький, екс-заступник голови ДСНС


    Вимога: 1 млн 184 тис. грн

    Не сплачено

    Так само, як і його "шефа" Стоєцького було заарештовано 25 березня під час засідання уряду і звинуватили у махінаціях у сфері державних закупівель.

    28 березня колишній заступник голови ДСНС Стоєцький був звільнений з-під варти у зв'язку із закінченням терміну затримання.

    Однак у цей самий день екс-керівництву ДСНС було оголошено нову підозру із запобіжним заходом у вигляді утримання під вартою строком на два місяці та грошовою заставою в майже 1,2 млн грн. Заставу Стоєцький так само, як і Бочковський поки що не сплатив.



    Джерело публікації: http://espreso.tv/uploads/article/150282/images/im578x383-bakulin.jpg
    Категорія: Українське суспільство, культура, освіта, наука | Опублікував: vagonta (30.03.2015)

    ПОШУК за ключовими словами (тегами): Михайло Чечетов, Олександр Єфремов, Євген Бакулін, Петро Мельник, судові застави, найбільші застави
    Всього коментарів користувачів сайту: 0

    Ваш коментар до публікації:
    ComForm">
    avatar
     
     

    НОВІ КОМЕНТАРІ ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанка.НЕТ:

     

    Щоправда, таки декілька ворожих куль прошило стаканчик-кав'ярню...

    Завтра у місті Баштанка відбудеться відкриття пам'ятної дошки Сергію Семеліту.

    На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.



    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

           

    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz