Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Баштанка, блог Антоніни Заворотнюк
 
Головне меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 4
Незареєстровані: 4
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Зверніть увагу!
Тут може бути
Ваша реклама!

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [244]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
 

» Усі блоги " » блог Антоніни Заворотнюк [ Додати запис до власного блогу ]

Чи важко бути психологом?

Чого душа бажає?
Летіти? Мріяти? Любить?
В житті не треба  раю.
Потрібною лише би буть…
                                 
                                 © Антоніна Заворотнюк

 
 
 
         Чи було у Вас таке відчуття, коли мрієш  про щось недосяжне і далеке в даний момент, але таке рідне і близьке душі вже від самого початку? Саме таке відчуття ще змалечку заполонило моє серце і розум. Згодом, психологія стала для мене не тільки професією, а й великим натхненням у житті. Інколи мене запитують навіщо ця психологія потрібна, люди в нас її не розуміють, і чи не набридло мені розв’язувати чужі проблеми? Відповідь проста. Так чи інакше, кожному з нас щоденно необхідно вирішувати буденні проблеми, спілкуватися з людьми, планувати особистий розвиток, підтримувати близьких та друзів, тому без запасу психологічних знань і досвіду неможливо жити серед людей. В своєму житті людина зустрічається з потребою глибше пізнати деякі життєві аспекти, вчасно вирішувати проблемні питання, відчувати себе більш впевнено в цьому світі. В цьому їй може допомогти психолог. Аналізуючи  ситуацію протягом останнього десятиліття, люди стали частіше звертатися за психологічною допомогою. Хоча ще побутують багато міфів та вигадок про психологів, що шкодить розвитку психологічної  культури  звернення до психолога. Психологи такі ж люди як і інші: в них є свої емоції та переживання, потреби та бажання, вони також хворіють, виховують дітей, чекають відпустки. Особлива небезпека цієї професії – відчуття особливої відповідальності за здоров’я і життя людини, а також постійні стресові ситуації в процесі взаємодії з клієнтом, проникнення в суть його проблем. Тому для психолога дуже важливе емоційне відновлення, гармонізація свого стану після роботи з клієнтами. Для мене особисто - це сімейні вечори зі своєю родиною, а також спілкування з природою: прогулянка на свіжому повітрі швидко відновлює сили та заспокоює. А ще відпочиваю душею, коли читаю улюблені книги – це для мене найбільше задоволення.
       Професійна діяльність психолога вимагає особливих знань, умінь і навичок, дотримання вимог професійної етики, а також особистісних якостей, без яких здійснення психологічної допомоги неможливо. Тільки постійне професійне самовдосконалення та наполеглива самоосвіта дає можливість рухатися в ногу з часом, швидко і професійно вирішувати актуальні проблеми клієнтів. Так що психологи - це вічні студенти.
     Щоб бути хорошим психологом, перш за все, треба любити людей. Його головне завдання - це дати віру людині в себе, віднайти приховані можливості, сприяти особистісному розвитку. Психолог він і спостерігач, і дослідник, і уважний слухач, і медіатор. Він не осуджує, він приймає Вас таким яким Ви є і допомагає гордитися цим, сприяє саморозвитку та самовдосконаленню, підтримує під час роботи над собою.
    Психологом бути нелегко, але цікаво. Робота  з людьми  додає в моє життя родзинок, допомагає краще зрозуміти навколишній світ, відчути гармонію зі своїм внутрішнім «Я», самореалізованість. Як психолог-практик люблю шукати відповіді на «вічні» запитання і відчуваю неземне піднесення, коли  можу допомогти  людині, розрадити, відновити віру в себе. Психологія для мене не просто професія – вона моє життя. Я обожнюю її за те, що вона робить його яскравішим - вона надзвичайна!

 
© Антоніна Заворотнюк


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 24.04.2016
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Антоніни Заворотнюк у соціальних мережах:

Всього коментарів: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz