Хто пам’ятає цю подію, а особливо того, хто біля Володимира Кличка стоїть у сірій сорочці з коротким рукавом, – тисність лайк та робіть репост
До речі, фотографія (2001 року) з архіву районної газети "Голос Баштанщини".
А поки ви робите репости та лайкаєте новину :) , зазначу, що цю людину жителі Баштанського району обирали двічі народним депутатом Верховної Ради України. А нині вона вже в Уряді, на посаді Міністра з питань стратегічних галузей промисловості. Ось такі повороти долі бувають.
А тепер, може, новий міністр разом з діючим нардепом заведуть до укрупненого Баштанського району, або ще краще - до Баштанки, якусь «стратегічну галузь»? Як гадаєте?
Купуючи пляшку води, мимохідь почув розмову продавчині з покупцем (вул. Соборна В Миколаєві) про те, що у неї вкрали мобільний телефон. Коли звернулася за допомогою до поліціянтів, ті порадили не заявляти про крадіжку, бо «ваш телефон за 1,5 тисячі гривень не будуть шукати. От якби у вас був Айфон, за тисяч 20 – інша справа».
Своєрідним подарунком до травневих свят, крім урядового підвищення тарифів на компослуги, майже на усіх АЗС здорожчало мало не 1 грн. пальне (дизельне, бензин).
Після здорожчання ціни на АЗС навіть у м. Баштанка істотно різняться. Для прикладу перегляньте фото-факти, що зроблені у Баштанці. Економічні експерти приводять багато причин здорожчання, але на мою думку це знову один з етапів "викачки" коштів з сільгоспвиробників, які нещодавно (а дехто і сьогодні це робить) активно готували грунти під висадку соняшника.
Здається нам треба чекати ще принаймні на одне суттєве підвищення ціни на пальне, а саме перед початком жнивної кампанії-2016. Звісно, нам будуть пояснювати знову про економічні чинники...
Сьогодні в районній газеті друкується багато інформаційних повідомлень про наявність вакансій у органах виконавчої влади та місцевого самоврядування. Через високі вимоги (регламентуються законодавством) до кандидатів, не можливо набрати необхідних спеціалістів, тому відповідні повідомлення подаються владою на друк багато разів. Конкурси оголошуються повторно. У минулих роках у райдержадміністрації через брак кадрів довгий час у відділі фінансово-господарського забезпечення взагалі не було працівників. Очільники сільських рад теж мають проблеми з кадровим забезпеченням посад бухгалтерів...
...
Раніше на Баштанка.НЕТ публікувалася інформація заступника міністра освіти і науки Павла Хобзея про те, що в кожній області створюватимуться від 3 до 5 навчальних закладів, так званих опорних шкіл, а сьогодні зі слів Міністра освіти і науки Україні Сергія Квіта лунало, що Уряд «розкошелиться» лише на одну (!!!) опорну школу в області!
У соціальній мережі "Фейсбук" натрапив на цікаву і повчальну публікацію від Сергія Руденка (працює у відомому медіа-проекті "Еспресо.TV"), що має назву "Казка про царя".
Не знаючи у якому розділі сайту "Баштанка та Баштанський район" опублікувати даний пост, вирішив розмістити у власному блозі. Читаємо і проводимо паралелі від головних героїв казки до сучасних політиків.
Запрошую також продовжити казку Сергія Руденка (можна у коментарях до даної публікації).
В Україні майже завершилися виборчі перегони, тому політичні партії визначилися, хто ж буде представляти інтереси виборців у місцевих радах.
Політики кажуть, що новий принцип виборчого законодавства - це суцільне демократичне добро. Проте чи можна назвати демократією, коли на виборчій дільниці виборець голосував за певного кандидата, який за підсумками переміг, у списках депутатів ради сільської, міської чи районної його немає? Думаю це не демократія. Хоча багато політиків кажуть, що саме так виховується політична культура: партія - за кандидата, кандидат - партії. Хто не приніс потрібну кількість голосів, хоч і переміг на дільниці, лишається за депутатським бортом місцевої ради. Чи спрацювало нове виборче законодавство у напрямі політичного виховання населення, показала рекордно низька явка виборців. У Баштанському районі це взагалі антирекорд політичної активності.