Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Василя Гонти, Баштанка
 
Головне меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 3
Незареєстровані: 3
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Зверніть увагу!
Тут може бути
Ваша реклама!

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [253]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
 

» Усі блоги " » блог Василя Гонти
Блог містить 30
повідомлень
[ Додати запис до власного блогу ]
Сторінки: 1 2 »

Поділіться з друзями інформацією про блог Василя Гонти у соціальних мережах:


Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 01.02.2018

Треба мацати і міряти     Треба мацати і міряти»     Треба мацати і міряти     Треба мацати і міряти     Треба мацати і міряти


Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 04.05.2017


  Купуючи пляшку води, мимохідь почув розмову продавчині з покупцем (вул. Соборна В Миколаєві) про те, що у неї вкрали мобільний телефон. Коли звернулася за допомогою до поліціянтів, ті порадили не заявляти про крадіжку, бо «ваш телефон за 1,5 тисячі гривень не будуть шукати. От якби у вас був Айфон, за тисяч 20 – інша справа».
 

 
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 05.07.2016
Коментарів - 1

   Чому поліція швидше шукатиме втрачений IPhone, аніж ваш звичайний телефон     Чому поліція швидше шукатиме втрачений IPhone, аніж ваш звичайний телефон»               
  Своєрідним подарунком до травневих свят, крім урядового підвищення тарифів на компослуги, майже на усіх АЗС здорожчало мало не 1 грн. пальне (дизельне, бензин). 
  Після здорожчання ціни на АЗС навіть у м. Баштанка істотно різняться. Для прикладу перегляньте фото-факти, що зроблені у Баштанці. Економічні експерти приводять багато причин здорожчання, але на мою думку це знову один з етапів "викачки" коштів з сільгоспвиробників, які нещодавно (а дехто і сьогодні це робить) активно готували грунти під висадку соняшника.
   Здається нам треба чекати ще принаймні на одне суттєве підвищення ціни на пальне, а саме перед початком жнивної кампанії-2016. Звісно, нам будуть пояснювати знову про економічні чинники...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 03.05.2016
Коментарів - 1

   Підвищення ціни на пальне - викачка коштів із сільгосптоваровиробників     Підвищення ціни на пальне - викачка коштів із сільгосптоваровиробників»              


вакансія в Баштанській райдержадміністрації
 
 Сьогодні  в  районній  газеті  друкується  багато  інформаційних  повідомлень про  наявність  вакансій  у  органах виконавчої  влади  та  місцевого самоврядування.  Через  високі  вимоги  (регламентуються  законодавством)  до  кандидатів,  не можливо набрати необхідних спеціалістів,  тому  відповідні  повідомлення подаються владою на друк багато  разів.  Конкурси  оголошуються  повторно.  У  минулих  роках  у  райдержадміністрації  через брак  кадрів  довгий  час  у  відділі фінансово-господарського  забезпечення взагалі не було працівників. Очільники сільських рад теж мають проблеми з кадровим забезпеченням посад бухгалтерів...
 ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 14.04.2016
Коментарів - 6

   Зелене світло - для депутатів, червоне - для пересічних громадян?     Зелене світло - для депутатів, червоне - для пересічних громадян?»     Зелене світло - для депутатів, червоне - для пересічних громадян?         


 
 
   Раніше на Баштанка.НЕТ публікувалася інформація заступника міністра освіти і науки Павла Хобзея про те, що в кожній області створюватимуться від 3 до 5 навчальних закладів, так званих опорних шкіл, а сьогодні зі слів Міністра освіти і науки Україні Сергія Квіта лунало, що Уряд «розкошелиться» лише на одну (!!!) опорну школу в області!
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 28.02.2016
Коментарів - 3

   Опорна школа "пролітає" над Баштанщиною як "фанера над Парижем"     Опорна школа "пролітає" над Баштанщиною як "фанера над Парижем"»     Опорна школа "пролітає" над Баштанщиною як "фанера над Парижем"         


 У соціальній мережі "Фейсбук" натрапив на цікаву і повчальну публікацію від Сергія Руденка (працює у відомому медіа-проекті "Еспресо.TV"), що має назву "Казка про царя".
  Не знаючи у якому розділі сайту "Баштанка та Баштанський район" опублікувати даний пост, вирішив розмістити у власному блозі. Читаємо і проводимо паралелі від головних героїв казки до сучасних політиків.
  Запрошую також продовжити казку Сергія Руденка (можна у коментарях до даної публікації).

Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 01.02.2016
Коментарів - 6

   Казка про Царя (продовження казки за Вами)     Казка про Царя (продовження казки за Вами)»     Казка про Царя (продовження казки за Вами)         
        
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 13.01.2016
Коментарів - 1

Київ вечірній, Київ передноворічний     Київ вечірній, Київ передноворічний»     Київ вечірній, Київ передноворічний     Київ вечірній, Київ передноворічний     Київ вечірній, Київ передноворічнийОбов'язки депутата місцевої ради
 
  В Україні майже завершилися виборчі перегони, тому політичні партії визначилися, хто ж буде представляти інтереси виборців у місцевих радах.
 Політики кажуть, що новий принцип виборчого законодавства - це суцільне демократичне добро. Проте чи можна назвати демократією, коли на виборчій дільниці виборець голосував за певного кандидата, який за підсумками переміг, у списках депутатів ради сільської, міської чи районної його немає? Думаю це не демократія. Хоча багато політиків кажуть, що саме так виховується політична культура: партія - за кандидата, кандидат - партії. Хто не приніс потрібну кількість голосів, хоч і переміг на дільниці, лишається за депутатським бортом місцевої ради. Чи  спрацювало нове виборче законодавство у напрямі політичного виховання населення, показала рекордно низька явка виборців. У Баштанському районі це взагалі антирекорд політичної активності.
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 08.11.2015


  Сьогодні відбулося засідання 42-ї сесії Баштанської районної ради шостого скликання. Це остання сесія депутатів перед виборами цього року. Серед питань порядку денного був звіт голови районної ради (понад 40 друкованих аркушів).
  Депутати прийняли рішення про публікацію даного звіту в районній газеті  "Голос Баштанщини".
  На мою пропозицію як редактора районної газети щодо оптимізації тексту звіту до однієї сторінки (5-6) друкованих аркушів (маємо обмежену площу в районці), депутати відповіли, що вони одні із засновників видання, а тому що хочуть, те й публікуватимуть.
..
  ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 22.10.2015
Коментарів - 1

1-15 16-30


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz