Купуючи пляшку води, мимохідь почув розмову продавчині з покупцем (вул. Соборна В Миколаєві) про те, що у неї вкрали мобільний телефон. Коли звернулася за допомогою до поліціянтів, ті порадили не заявляти про крадіжку, бо «ваш телефон за 1,5 тисячі гривень не будуть шукати. От якби у вас був Айфон, за тисяч 20 – інша справа».
Своєрідним подарунком до травневих свят, крім урядового підвищення тарифів на компослуги, майже на усіх АЗС здорожчало мало не 1 грн. пальне (дизельне, бензин).
Після здорожчання ціни на АЗС навіть у м. Баштанка істотно різняться. Для прикладу перегляньте фото-факти, що зроблені у Баштанці. Економічні експерти приводять багато причин здорожчання, але на мою думку це знову один з етапів "викачки" коштів з сільгоспвиробників, які нещодавно (а дехто і сьогодні це робить) активно готували грунти під висадку соняшника.
Здається нам треба чекати ще принаймні на одне суттєве підвищення ціни на пальне, а саме перед початком жнивної кампанії-2016. Звісно, нам будуть пояснювати знову про економічні чинники...
Сьогодні в районній газеті друкується багато інформаційних повідомлень про наявність вакансій у органах виконавчої влади та місцевого самоврядування. Через високі вимоги (регламентуються законодавством) до кандидатів, не можливо набрати необхідних спеціалістів, тому відповідні повідомлення подаються владою на друк багато разів. Конкурси оголошуються повторно. У минулих роках у райдержадміністрації через брак кадрів довгий час у відділі фінансово-господарського забезпечення взагалі не було працівників. Очільники сільських рад теж мають проблеми з кадровим забезпеченням посад бухгалтерів...
...
Раніше на Баштанка.НЕТ публікувалася інформація заступника міністра освіти і науки Павла Хобзея про те, що в кожній області створюватимуться від 3 до 5 навчальних закладів, так званих опорних шкіл, а сьогодні зі слів Міністра освіти і науки Україні Сергія Квіта лунало, що Уряд «розкошелиться» лише на одну (!!!) опорну школу в області!
У соціальній мережі "Фейсбук" натрапив на цікаву і повчальну публікацію від Сергія Руденка (працює у відомому медіа-проекті "Еспресо.TV"), що має назву "Казка про царя".
Не знаючи у якому розділі сайту "Баштанка та Баштанський район" опублікувати даний пост, вирішив розмістити у власному блозі. Читаємо і проводимо паралелі від головних героїв казки до сучасних політиків.
Запрошую також продовжити казку Сергія Руденка (можна у коментарях до даної публікації).
В Україні майже завершилися виборчі перегони, тому політичні партії визначилися, хто ж буде представляти інтереси виборців у місцевих радах.
Політики кажуть, що новий принцип виборчого законодавства - це суцільне демократичне добро. Проте чи можна назвати демократією, коли на виборчій дільниці виборець голосував за певного кандидата, який за підсумками переміг, у списках депутатів ради сільської, міської чи районної його немає? Думаю це не демократія. Хоча багато політиків кажуть, що саме так виховується політична культура: партія - за кандидата, кандидат - партії. Хто не приніс потрібну кількість голосів, хоч і переміг на дільниці, лишається за депутатським бортом місцевої ради. Чи спрацювало нове виборче законодавство у напрямі політичного виховання населення, показала рекордно низька явка виборців. У Баштанському районі це взагалі антирекорд політичної активності.
Сьогодні відбулося засідання 42-ї сесії Баштанської районної ради шостого скликання. Це остання сесія депутатів перед виборами цього року. Серед питань порядку денного був звіт голови районної ради (понад 40 друкованих аркушів).
Депутати прийняли рішення про публікацію даного звіту в районній газеті "Голос Баштанщини".
На мою пропозицію як редактора районної газети щодо оптимізації тексту звіту до однієї сторінки (5-6) друкованих аркушів (маємо обмежену площу в районці), депутати відповіли, що вони одні із засновників видання, а тому що хочуть, те й публікуватимуть...
...