Підвищення ціни на пальне - викачка коштів із сільгосптоваровиробників
Своєрідним подарунком до травневих свят, крім урядового підвищення тарифів на компослуги, стало здорожчання майже на 1 грн. пального (дизельне, бензин).
Після здорожчання ціни на АЗС навіть у м. Баштанка істотно різняться. Для прикладу перегляньте фото-факти, що зроблені у Баштанці. Економічні експерти приводять багато причин здорожчання, але на мою думку це знову один з етапів "викачки" коштів з сільгоспвиробників, які нещодавно (а дехто і сьогодні це робить) активно готували грунти під висадку соняшника.
Здається нам треба чекати ще принаймні на одне суттєве підвищення ціни на пальне, а саме перед початком жнивної кампанії-2016. Звісно, нам будуть пояснювати знову про економічні чинники - біржа, вартість нафти, кількість закупок, незавантаженість нафтопереробних підприємств тощо. Але є лише одне - змова усіх, хто причетний до ринку нафтопродуктів в Україні. А Ви як вважаєте, що є причиною здорожчання пального? Напишіть у коментарях.
Як пише сайт ukr.segodnya.ua: "Українець, купуючи п'ять літрів бензину, наприклад, за 100 гривень – 44 гривні віддає на податки, 13,8 гривень йде на утримання заправок, зарплати і прибуток, 37,8 гривень – доводиться платити за самі нафтопродуктів, і 4,4 гривні – за логістику. Отже, на 66% ціни на бензин впливає курс долара в Україні. При цьому приблизно 85% світлих нафтопродуктів Україна закуповує за кордоном. Безпосередньо ціна нафти впливає на 22,8% в структурі ціни на бензин. Курс гривні, за прогнозами експертів, буде рости..."
На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.
Згідно
Правиладміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.