Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Баштанка, блог Антоніни Заворотнюк
 
Головне меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 2
Незареєстровані: 2
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Тут може бути
Ваша реклама!

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [240]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
 

» Усі блоги " » блог Антоніни Заворотнюк [ Додати запис до власного блогу ]

Психологічна підтримка дитини в період адаптації

Психологічна підтримка дитини в період адаптації
 
      Кожен із батьків, безумовно, прагне, щоб його дитина виросла не тільки успішною, а й здоровою фізично та психічно. У шкільному житті дітям доводиться адаптуватись до різних ситуацій: до однолітків, вчителів, нового режиму дня. Адаптація - це процес пристосування до нових умов чи вимог середовища, що є показником компетентності індивіда. Адаптація відбувається не одразу. Це досить тривалий процес, пов'язаний зі значним навантаженням на всі системи організму. Від 2 до 3 місяців процес адаптації пов'язаний з напруженням всіх систем організму. Перші 2-3 тижні – це «фізична буря». Коли дитина потрапивши до нового середовища намагається опанувати його. Через 1-2 місяці стає помітне нестійке пристосування, коли організм шукає оптимальні варіанти рішення.
         Одними з найскладніших адаптаційних періодів є навчання в 1 та 5 класах. Підтримка та розуміння рідних – важлива умова успішної адаптації дитини. Батькам важливо створити і підтримувати спокійну, психологічно здорову атмосферу в родині. Спілкуйтесь на основі довіри, розуміння, любові, підтримуйте емоційний комфорт. Швидкий темп змін та значне розширення сфери діяльності вимагає від дитини здатності адаптуватися і пристосовуватися, при цьому вона може бути розгубленою, їй може забракнути мужності, вона може навіть впасти у розпач. Тому, частіше ставте себе на її місце, підтримуйте в усіх починаннях. Працюйте над максимальним розкриттям здібностей дитини – це дозволить перетворити її «ХОЧУ» на «МОЖУ».  Пам’ятайте, у кожного індивідуальні можливості пам’яті, уваги, мислення, мотивації, своя стратегія праці, особливості сприйняття, тому не ставте занадто високі вимоги до свого чада і навчіть дитину реально оцінювати свої можливості. Було б непогано заздалегідь обговорити з дитиною можливі проблемні питання та ситуації. Порадьте їй у разі труднощів звертатися до класного керівника, шкільного психолога. Розкажіть дитині правило життя: стався до інших так, як хочеш, щоб ставилися до тебе. Розвивайте і навчайте конструктивним навичкам взаємодії та спілкування з однолітками.
     Якщо ви помітили у дитини втрату інтересу до навчання, наявність страху, напруженість, негативізм, роздратованість, агресивність – це ознаки дезадаптації. Обов’язково виясніть причину (поговоріть з дитиною, порадьтеся з класним керівником, проконсультуйтеся у шкільного психолога) та постарайтеся змінити ситуацію. Намагайтеся створити всі умови для гармонійного розвитку особистості. Пишайтеся своїми дітьми!
 
 
 


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 18.09.2016
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Антоніни Заворотнюк у соціальних мережах:

Всього коментарів: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz