Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Василя Гонти
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [190]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Василя Гонти [ Додати запис до власного блогу ]

Проект правил сайту

  Сьогодні в час інформаційних технологій у кожного, хто має Інтернет, є можливість вільно висловлювати власну думку з тих, чи інших проблемних питань. Проте відповідальними публікацію може стати не  той, хто публікує, а той, у кого, тобто на якому веб-ресурсі, публікують матеріал. Так є і на нашому сайті. Мені, як адміністратору сайту "Баштанка та Баштанський район" ("Моя Баштанщина - мій рідний край!") іноді приходиться пояснювати, що ту, чи іншу статтю, публікували інші користувачі, а не адміністратор. Часто відвідувачі просто не звертають увагу на такі поняття, як "логін" користувача, "адміністратор", автор коментаря, та ін.  Крім того, адміністратор не зобов'язаний контролювати зміст публікацій інших користувачів, адже за їх достовірність несе відповідальність той, хто оприлюднює матеріал. Звичайно, для цього необхдіно нагадати тим користувачам, хто публікує новини, дописи у блогах, новини, статті про повну відповідальність за матеріли. Від них тільки вимагається дотримання певних правил, які для початку викладені для нашого з вами обговорення у цій публікації. Потім вони будуть розміщені у формі з публікацією статті у вигляді "так, як є", або ж у вигляді лінку, де буде повний опис правил.
  Запрошую, вас, друзі, переглянути правила і по-можливості висловити власну думку з цього приводу. Можливо певні твердження дублюються, можливо десь вже "занадто" розписано, а можливо ви знаєте веб-ресурс з іншими правилами, які можна взяти за основу...
  Дані правила взяті з сайтів "Микола.нет", "Українська правда" та ін.


ПРОЕКТ
Правила сайту:
  Адміністрація сайту не впливає на зміст блогів й інших матеріалів користувачів сайту і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Баштанка та Баштанський район".
  Адміністрація сайту не підтверджує, не підтримує, не надає і не гарантує достовірності, точності і надійності будь-яких повідомлень у блогах а також не підтверджує ніяких думок, висловлених у них.
  Ви, як блогер чи користувач сайту, що друкуєте будь-які матеріали на сайті "Баштанка та Баштанський район" визнаєте, що несете повну відповідальність за надійність матеріалів, опублікованих у нас на сайті.
  Адміністрація сайту не несе відповідальності ні за який зміст, що надається третіми особами (включаючи коментарі), які передаються через "Баштанка та Баштанський район", а також не зобов'язується відстежувати подібного роду зміст, який може бути присутнім на сайті.

 
Обмеження на вміст
(адміністрація сайту зберігає за собою право змінювати дані правила за своїм розсудом. Будь-яка зміна вступає в дію з моменту розміщення його на даному сайті)
 
1. порнографічний і непристойний зміст.
2. зміст викликає ненависть.
3. зміст пов'язаний з насильством.
4. авторські права на інші публікації або інформацію без вказівки прямого джерела
5. приватна і конфіденційна інформація
6. видавати себе за кого-небудь з метою заплутати або ввести в оману інших людей заборонено
7. незаконне використання служб і послуг.
8. спам, шкідливі коди і віруси

  Адміністрація сайту залишає за собою право в будь-який час видаляти або відмовлятися від поширення будь-якого змісту, наприклад, змісту, що порушує умови цієї угоди.

  Адміністрація сайту також залишає за собою право на доступ, читання, збереження та розкриття будь-якої інформації, якщо це необхідно для:
1. підпорядкування яким-небудь діючим законам, положенням, судовим процесам або вимогам уряду
2. забезпечення дотримання даного Правила, включаючи відстеження його можливих порушень
3. виявлення, запобігання або прийняття будь-яких інших заходів з приводу проблем шахрайства, безпеки або технічних проблем
4. відповідей на запити користувачів про підтримку або захисту прав власності або безпеки редакції сайту "Баштанка та Баштанський район", авторів, читачів і громадськості.

  Адміністрація сайту "Баштанка та Баштанський район" не приймає на себе ніякої відповідальності і ніяких зобов'язань щодо застосування або незастосування своїх прав за умовами даної угоди.

  Адміністрація сайту "Баштанка та Баштанський район" відмовляється від будь-якої відповідальності або будь-яких зобов'язань щодо доступності, своєчасності, безпеки або надійності.

  Адміністрація сайту "Баштанка та Баштанський район" також залишає за собою право змінювати, призупиняти або припиняти роботу сайту в будь-який час, повідомляючи або не повідомляючи про це користувачів і не несучи ніяких зобов'язань перед ними.

  Адміністрація сайту "Баштанка та Баштанський район" не володіє правом власності ні на який Авторський Зміст, який Ви публікуєте або показуєте за допомогою "Баштанка та Баштанський район", і не контролює його.

  Правила повною мірою відображають політику Адміністрації сайту "Баштанка та Баштанський район", по якій між сторонами (Вами як Автором і Адміністрацією сайту "Баштанка та Баштанський район") було досягнуто взаєморозуміння, і означає повну домовленість між Автором (тобто Вами) і Адміністрацією сайту "Баштанка та Баштанський район", яка має перевагу перед будь-якими укладеними раніше договорами та угодами між цими сторонами.


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 24.03.2015 | Переглядів: 799
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Василя Гонти у соціальних мережах:

Всього коментарів: 4
avatar
0
1
Можливо певні пункти треба перефразувати, тож вкажіть які саме і якими тезами...
avatar
0
2
А чим викликані ці правила сайту? У когось проблеми?.... Правила людям дуже потрібні, а то їх буває несе у гріховні слова....  Люди, будьте взаємовічливі... yes
Чесно кажучи, під моїми блогами майже ніколи ніхто не пише... То ж я думаю: Чи людям не цікаво, чи вони не розуміють ?.... Отож, вся наша активність...
avatar
0
3
Ні, проблем немає. Думаю, що і не буде. Я раніше хотів написати їх, адже за достовірність публікації відповідає автор статті, а не адміністратор. Та усе не доходили руки. Навіть після видалення частини статей на вимогу третіх осіб, не зробив цього. Але на тлі останніх політичних подій у районі, зокрема у р/раді, бачу, що треба нагадати і блогерам, і усім, хто їх читає, хто і за що відповідає.
avatar
1
4
А щодо активності... Активності практично 0 цілих, 0 десятих. Проте про блоги іноді запитують жителі міста. Зокрема виявив бажання долучитися до блогосфери та друкувати розповіді з життя Олександр Басенко, колишній редактор районної газети. Приємно.

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz